Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2015 > 10:25 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 septembrie 2015, ora 10:25

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 398/2013 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 79/2013 privind modificarea și completarea Legii îmbunătățirilor funciare nr. 138/2004, pentru completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 82/2011 privind unele măsuri de organizare a activității de îmbunătățiri funciare, precum și pentru modificarea literei e) a alineatului (6) al articolului 3 din Legea nr. 220/2008 pentru stabilirea sistemului de promovare a producerii energiei din surse regenerabile de energie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:77 36 23 2 4 1 8 3
- voturi pentru (DA):72 34 22 2 2 1 8 3
- voturi împotrivă (NU):3 - 1 - 2 - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 2 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Axente Ioan PSD -
2. Iancu Iulian PSD -
1. Avram Constantin ALDE DA
2. Baltă Mihai PSD DA
3. Birchall Ana PSD DA
4. Blăjuț Viorel-Ionel ND DA
5. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
6. Călin Ion PSD DA
7. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
8. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
9. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
10. Ciurariu Florin PNL DA
11. Cocei Erland PNL DA
12. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
13. Constantin Daniel ALDE DA
14. Covaci Dorel PSD DA
15. Crăciunescu Grigore PNL DA
16. Cristea Victor PSD DA
17. Cristian Horia PNL DA
18. Cupă Ion ALDE DA
19. Dascălu Constantin PNL DA
20. Deaconu Mihai ND DA
21. Delureanu Virgil PSD DA
22. Dima Toader PSD DA
23. Dîrzu Ioan PSD DA
24. Doboș Anton PNL DA
25. Dobre Mircea-Titus PSD DA
26. Dragomir Maria - DA
27. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
28. Emacu Gheorghe PSD DA
29. Enache Marian PSD DA
30. Eparu Ion PSD DA
31. Erdei Dolóczki István UDMR DA
32. Frăticiu Gheorghe PSD DA
33. Georgescu Laura PSD DA
34. Gheorghe Tinel PNL DA
35. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
36. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
37. Grama Horia PSD DA
38. Grecea Maria PNL DA
39. Gudu Vasile PNL DA
40. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
41. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
42. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
43. Iordache Florin PSD DA
44. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
45. Itu Cornel PSD DA
46. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
47. Longher Ghervazen Minoritati DA
48. Mihăilă Ioan PSD DA
49. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
50. Mîrza Gavril PSD DA
51. Moldovan Ioan ALDE DA
52. Munteanu Ioan PSD DA
53. Neacșu Marian PSD DA
54. Negruț Clement - DA
55. Negruț Cornelia ALDE DA
56. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
57. Niculescu Dumitru PSD DA
58. Nistor Laurențiu PSD DA
59. Paul Maria-Andreea PNL DA
60. Popa Octavian-Marius PNL DA
61. Răducanu Ion PSD DA
62. Roman Cristian-Constantin PNL DA
63. Sefer Cristian-George PSD DA
64. Seres Dénes UDMR DA
65. Simedru Dan Coriolan PNL DA
66. Stan Ioan PSD DA
67. Șoptică Costel PNL DA
68. Ștefan Viorel PSD DA
69. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
70. Udriște Gheorghe PNL DA
71. Zaharcu Neviser PSD DA
72. Zlati Radu PNL DA
1. Fejér László-Ődőn UDMR NU
2. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
3. Orban Ludovic PNL NU

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 28 noiembrie 2021, 22:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro