Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2015 > 10:54 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 septembrie 2015, ora 10:54

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 568/2015 privind redresarea și rezoluția asigurătorilor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:96 39 35 3 6 3 6 4
- voturi pentru (DA):89 39 33 3 1 3 6 4
- voturi împotrivă (NU):5 - 1 - 4 - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 - 1 - 1 - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Bode Lucian Nicolae PNL -
2. Cseke Attila-Zoltán UDMR -
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Andea Petru PSD DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Avram Marian PNL DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Benga Ioan PSD DA
9. Berci Vasile PNL DA
10. Birchall Ana PSD DA
11. Blăjuț Viorel-Ionel ND DA
12. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
13. Calotă Florică Ică ALDE DA
14. Cernea Remus-Florinel - DA
15. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
16. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
17. Ciobanu Liliana ND DA
18. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
19. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
20. Crăciunescu Grigore PNL DA
21. Cristea Victor PSD DA
22. Cristian Horia PNL DA
23. Dascălu Constantin PNL DA
24. Deaconu Mihai ND DA
25. Delureanu Virgil PSD DA
26. Dîrzu Ioan PSD DA
27. Doboș Anton PNL DA
28. Dobre Mircea-Titus PSD DA
29. Dolha Mircea PNL DA
30. Dragomir Maria - DA
31. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
32. Dumbrăvanu Paul PNL DA
33. Emacu Gheorghe PSD DA
34. Enache Marian PSD DA
35. Eparu Ion PSD DA
36. Fejér László-Ődőn UDMR DA
37. Frăticiu Gheorghe PSD DA
38. Georgescu Laura PSD DA
39. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
40. Gheorghe Tinel PNL DA
41. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
42. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
43. Grama Horia PSD DA
44. Gudu Vasile PNL DA
45. Guran Virgil PNL DA
46. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
47. Horga Vasile PNL DA
48. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
49. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
50. Iane Daniel PNL DA
51. Iordache Florin PSD DA
52. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
53. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
54. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
55. Longher Ghervazen Minoritati DA
56. Mihai Aurelian PNL DA
57. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
58. Moldovan Ioan ALDE DA
59. Munteanu Ioan PSD DA
60. Neacșu Marian PSD DA
61. Negruț Clement - DA
62. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
63. Nistor Laurențiu PSD DA
64. Niță Emil PSD DA
65. Nosa Iuliu PSD DA
66. Orban Ludovic PNL DA
67. Palașcă Viorel ALDE DA
68. Paul Maria-Andreea PNL DA
69. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
70. Răducanu Ion PSD DA
71. Rățoi Neculai PSD DA
72. Reuer Elena-Ramona PNL DA
73. Roman Cristian-Constantin PNL DA
74. Roman Gheorghe PNL DA
75. Rusu Valentin PNL DA
76. Săpunaru Nini PNL DA
77. Scarlat George PNL DA
78. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
79. Solomon Adrian PSD DA
80. Stan Ioan PSD DA
81. Stan Ion PSD DA
82. Stănescu Alexandru PSD DA
83. Șoptică Costel PNL DA
84. Ștefan Viorel PSD DA
85. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
86. Traicu Rodin PSD DA
87. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
88. Zaharcu Neviser PSD DA
89. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
1. Erdei Dolóczki István UDMR NU
2. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
3. Popa Octavian-Marius PNL NU
4. Seres Dénes UDMR NU
5. Szabó Ödön UDMR NU

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 30 noiembrie 2021, 15:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro