Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2015 > 10:54
Miercuri, 30 septembrie 2015, ora 10:54

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 568/2015 privind redresarea și rezoluția asigurătorilor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:96 39 35 3 6 3 6 4
- voturi pentru (DA):89 39 33 3 1 3 6 4
- voturi împotrivă (NU):5 - 1 - 4 - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 - 1 - 1 - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Andea Petru PSD DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Avram Marian PNL DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Benga Ioan PSD DA
9. Berci Vasile PNL DA
10. Birchall Ana PSD DA
11. Blăjuț Viorel-Ionel ND DA
12. Bode Lucian Nicolae PNL -
13. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
14. Calotă Florică Ică ALDE DA
15. Cernea Remus-Florinel - DA
16. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
17. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
18. Ciobanu Liliana ND DA
19. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
20. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
21. Crăciunescu Grigore PNL DA
22. Cristea Victor PSD DA
23. Cristian Horia PNL DA
24. Cseke Attila-Zoltán UDMR -
25. Dascălu Constantin PNL DA
26. Deaconu Mihai ND DA
27. Delureanu Virgil PSD DA
28. Dîrzu Ioan PSD DA
29. Doboș Anton PNL DA
30. Dobre Mircea-Titus PSD DA
31. Dolha Mircea PNL DA
32. Dragomir Maria - DA
33. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
34. Dumbrăvanu Paul PNL DA
35. Emacu Gheorghe PSD DA
36. Enache Marian PSD DA
37. Eparu Ion PSD DA
38. Erdei Dolóczki István UDMR NU
39. Fejér László-Ődőn UDMR DA
40. Frăticiu Gheorghe PSD DA
41. Georgescu Laura PSD DA
42. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
43. Gheorghe Tinel PNL DA
44. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
45. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
46. Grama Horia PSD DA
47. Gudu Vasile PNL DA
48. Guran Virgil PNL DA
49. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
50. Horga Vasile PNL DA
51. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
52. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
53. Iane Daniel PNL DA
54. Iordache Florin PSD DA
55. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
56. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
57. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
58. Longher Ghervazen Minoritati DA
59. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
60. Mihai Aurelian PNL DA
61. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
62. Moldovan Ioan ALDE DA
63. Munteanu Ioan PSD DA
64. Neacșu Marian PSD DA
65. Negruț Clement - DA
66. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
67. Nistor Laurențiu PSD DA
68. Niță Emil PSD DA
69. Nosa Iuliu PSD DA
70. Orban Ludovic PNL DA
71. Palașcă Viorel ALDE DA
72. Paul Maria-Andreea PNL DA
73. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
74. Popa Octavian-Marius PNL NU
75. Răducanu Ion PSD DA
76. Rățoi Neculai PSD DA
77. Reuer Elena-Ramona PNL DA
78. Roman Cristian-Constantin PNL DA
79. Roman Gheorghe PNL DA
80. Rusu Valentin PNL DA
81. Săpunaru Nini PNL DA
82. Scarlat George PNL DA
83. Seres Dénes UDMR NU
84. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
85. Solomon Adrian PSD DA
86. Stan Ioan PSD DA
87. Stan Ion PSD DA
88. Stănescu Alexandru PSD DA
89. Szabó Ödön UDMR NU
90. Șoptică Costel PNL DA
91. Ștefan Viorel PSD DA
92. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
93. Traicu Rodin PSD DA
94. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
95. Zaharcu Neviser PSD DA
96. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA