Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2015 > 11:36 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 septembrie 2015, ora 11:36

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 377/2008 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.44/2008 privind desfășurarea activităților economice de către persoanele fizice autorizate, întreprinderile individuale și întreprinderile familiale
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:86 37 33 2 6 3 5
- voturi pentru (DA):86 37 33 2 6 3 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Baltă Mihai PSD DA
2. Bălan Ion PSD DA
3. Benga Ioan PSD DA
4. Birchall Ana PSD DA
5. Bîrsășteanu Florică PSD DA
6. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
7. Călin Ion PSD DA
8. Chebac Eugen PSD DA
9. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
10. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
11. Delureanu Virgil PSD DA
12. Dima Toader PSD DA
13. Dîrzu Ioan PSD DA
14. Dobre Mircea-Titus PSD DA
15. Enache Marian PSD DA
16. Eparu Ion PSD DA
17. Grama Horia PSD DA
18. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
19. Iancu Iulian PSD DA
20. Iordache Florin PSD DA
21. Marica Petru-Sorin PSD DA
22. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
23. Muntean Mircia PSD DA
24. Munteanu Ioan PSD DA
25. Neacșu Marian PSD DA
26. Niculescu Dumitru PSD DA
27. Nosa Iuliu PSD DA
28. Pârgaru Ion PSD DA
29. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
30. Pușcaș Iacob PSD DA
31. Rățoi Neculai PSD DA
32. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
33. Stănescu Alexandru PSD DA
34. Stragea Sorin Constantin PSD DA
35. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
36. Șova Lucian PSD DA
37. Teodorescu Ioan Viorel PSD DA
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
3. Calimente Mihăiță PNL DA
4. Cherecheș Florica PNL DA
5. Crăciunescu Grigore PNL DA
6. Cristian Horia PNL DA
7. Cupșa Ioan PNL DA
8. Dascălu Constantin PNL DA
9. Doboș Anton PNL DA
10. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
11. Dragomir Gheorghe PNL DA
12. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
13. Gheorghe Tinel PNL DA
14. Grecea Maria PNL DA
15. Gudu Vasile PNL DA
16. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
17. Horga Vasile PNL DA
18. Iane Daniel PNL DA
19. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
20. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
21. Lubanovici Mircea PNL DA
22. Mihai Aurelian PNL DA
23. Militaru Lucian PNL DA
24. Mocioi Niculina PNL DA
25. Nicoară Romeo Florin PNL DA
26. Nicolae Florian PNL DA
27. Popa Octavian-Marius PNL DA
28. Reuer Elena-Ramona PNL DA
29. Roman Cristian-Constantin PNL DA
30. Șoptică Costel PNL DA
31. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
32. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
33. Zlati Radu PNL DA
1. Ciobanu Liliana ND DA
2. Deaconu Mihai ND DA
1. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
2. Erdei Dolóczki István UDMR DA
3. Fejér László-Ődőn UDMR DA
4. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
5. Máté András-Levente UDMR DA
6. Seres Dénes UDMR DA
1. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
2. Longher Ghervazen Minoritati DA
3. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
1. Avram Constantin ALDE DA
2. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
3. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
4. Negruț Cornelia ALDE DA
5. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 28 noiembrie 2021, 14:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro