Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2015 > 11:52 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 septembrie 2015, ora 11:52

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 475/2015 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.12/2015 privind aprobarea susținerii cheltuielilor de întreținere și funcționare a Formațiunii Medicale ROL 2 din bugetul Ministerului Sănătății și pentru modificarea și completarea unor acte normative în domeniul sănătății
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:96 44 33 2 5 3 6 3
- voturi pentru (DA):92 44 31 2 3 3 6 3
- voturi împotrivă (NU):2 - 1 - 1 - - -
- abțineri:2 - 1 - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Axente Ioan PSD DA
2. Baltă Mihai PSD DA
3. Bălan Ion PSD DA
4. Benga Ioan PSD DA
5. Birchall Ana PSD DA
6. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
7. Călin Ion PSD DA
8. Chebac Eugen PSD DA
9. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
10. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
11. Ciuhodaru Tudor PSD DA
12. Daea Petre PSD DA
13. Delureanu Virgil PSD DA
14. Dima Toader PSD DA
15. Dîrzu Ioan PSD DA
16. Dobre Mircea-Titus PSD DA
17. Eparu Ion PSD DA
18. Frăticiu Gheorghe PSD DA
19. Georgescu Laura PSD DA
20. Grama Horia PSD DA
21. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
22. Iancu Iulian PSD DA
23. Iordache Florin PSD DA
24. Khraibani Camelia PSD DA
25. Marica Petru-Sorin PSD DA
26. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
27. Muntean Mircia PSD DA
28. Munteanu Ioan PSD DA
29. Nassar Rodica PSD DA
30. Neacșu Marian PSD DA
31. Niculescu Dumitru PSD DA
32. Nistor Laurențiu PSD DA
33. Niță Emil PSD DA
34. Nosa Iuliu PSD DA
35. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
36. Rățoi Neculai PSD DA
37. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
38. Solomon Adrian PSD DA
39. Stănescu Alexandru PSD DA
40. Stragea Sorin Constantin PSD DA
41. Tabugan Ion PSD DA
42. Teodorescu Ioan Viorel PSD DA
43. Traicu Rodin PSD DA
44. Zaharcu Neviser PSD DA
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
3. Bode Lucian Nicolae PNL DA
4. Boghicevici Claudia PNL DA
5. Canacheu Costică PNL Abținere
6. Cherecheș Florica PNL DA
7. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
8. Cocei Erland PNL DA
9. Cristian Horia PNL DA
10. Cupșa Ioan PNL DA
11. Dascălu Constantin PNL DA
12. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
13. Dragomir Gheorghe PNL DA
14. Dumbrăvanu Paul PNL NU
15. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
16. Gheorghe Tinel PNL DA
17. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
18. Grecea Maria PNL DA
19. Gudu Vasile PNL DA
20. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
21. Horga Vasile PNL DA
22. Iane Daniel PNL DA
23. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
24. Lubanovici Mircea PNL DA
25. Nicoară Romeo Florin PNL DA
26. Nicolae Florian PNL DA
27. Oltean Ioan PNL DA
28. Paul Maria-Andreea PNL DA
29. Popa Octavian-Marius PNL DA
30. Șoptică Costel PNL DA
31. Toader Mircea-Nicu PNL DA
32. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
33. Zlati Radu PNL DA
1. Ciobanu Liliana ND DA
2. Deaconu Mihai ND DA
1. Bónis István UDMR DA
2. Cseke Attila-Zoltán UDMR Abținere
3. Erdei Dolóczki István UDMR DA
4. Fejér László-Ődőn UDMR DA
5. Szabó Ödön UDMR NU
1. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
2. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
3. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
1. Avram Constantin ALDE DA
2. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
3. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
4. Moldovan Ioan ALDE DA
5. Negruț Cornelia ALDE DA
6. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
1. Cernea Remus-Florinel - DA
2. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
3. Movilă Petru - DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 30 noiembrie 2021, 13:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro