Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.10.2015 > 10:08 Versiunea pentru printare
Miercuri, 28 octombrie 2015, ora 10:08

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PHC 94/2015 pentru aprobarea Statului de funcții al Serviciilor Camerei Deputaților
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:66 41 12 - 5 2 6
- voturi pentru (DA):66 41 12 - 5 2 6
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zaharcu Neviser PSD DA
2. Vlase Petru Gabriel PSD DA
3. Vladu Iulian PNL DA
4. Uricec Eugen Constantin PSD DA
5. Tudorache Daniel PSD DA
6. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
7. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
8. Stănescu Alexandru PSD DA
9. Stan Ion PSD DA
10. Solomon Adrian PSD DA
11. Seres Dénes UDMR DA
12. Roman Gheorghe PNL DA
13. Pușcaș Iacob PSD DA
14. Peia Ninel PSD DA
15. Pană Adriana-Doina PSD DA
16. Nosa Iuliu PSD DA
17. Nistor Laurențiu PSD DA
18. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
19. Neacșu Marian PSD DA
20. Munteanu Ioan PSD DA
21. Moldovan Ioan ALDE DA
22. Mîrza Gavril PSD DA
23. Mircovici Niculae Minoritati DA
24. Mihai Aurelian PNL DA
25. Máté András-Levente UDMR DA
26. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
27. Marin Gheorghe PSD DA
28. Marica Petru-Sorin PSD DA
29. Manda Iulian Claudiu PSD DA
30. Lubanovici Mircea PNL DA
31. Itu Cornel PSD DA
32. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
33. Iordache Florin PSD DA
34. Intotero Natalia-Elena PSD DA
35. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
36. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
37. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
38. Guran Virgil PNL DA
39. Gheorghe Tinel PNL DA
40. Georgescu Laura PSD DA
41. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
42. Frăticiu Gheorghe PSD DA
43. Fonta Nuțu PSD DA
44. Erdei Dolóczki István UDMR DA
45. Eparu Ion PSD DA
46. Dobre Victor Paul PNL DA
47. Doboș Anton PNL DA
48. Dîrzu Ioan PSD DA
49. Dima Toader PSD DA
50. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
51. Delureanu Virgil PSD DA
52. Cupă Ion ALDE DA
53. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
54. Covaci Dorel PSD DA
55. Cocei Erland PNL DA
56. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
57. Ciocan Dan PSD DA
58. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
59. Călin Ion PSD DA
60. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
61. Boghicevici Claudia PNL DA
62. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
63. Bejinariu Eugen PSD DA
64. Baltă Mihai PSD DA
65. Avram Constantin ALDE DA
66. Adăscăliței Constantin PSD DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 4 decembrie 2021, 22:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro