Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.10.2015 > 10:08 Versiunea pentru printare
Miercuri, 28 octombrie 2015, ora 10:08

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PHC 94/2015 pentru aprobarea Statului de funcții al Serviciilor Camerei Deputaților
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:66 41 12 - 5 2 6
- voturi pentru (DA):66 41 12 - 5 2 6
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Baltă Mihai PSD DA
3. Bejinariu Eugen PSD DA
4. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
5. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
6. Călin Ion PSD DA
7. Ciocan Dan PSD DA
8. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
9. Covaci Dorel PSD DA
10. Delureanu Virgil PSD DA
11. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
12. Dima Toader PSD DA
13. Dîrzu Ioan PSD DA
14. Eparu Ion PSD DA
15. Fonta Nuțu PSD DA
16. Frăticiu Gheorghe PSD DA
17. Georgescu Laura PSD DA
18. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
19. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
20. Intotero Natalia-Elena PSD DA
21. Iordache Florin PSD DA
22. Itu Cornel PSD DA
23. Manda Iulian Claudiu PSD DA
24. Marica Petru-Sorin PSD DA
25. Marin Gheorghe PSD DA
26. Mîrza Gavril PSD DA
27. Munteanu Ioan PSD DA
28. Neacșu Marian PSD DA
29. Nistor Laurențiu PSD DA
30. Nosa Iuliu PSD DA
31. Pană Adriana-Doina PSD DA
32. Peia Ninel PSD DA
33. Pușcaș Iacob PSD DA
34. Solomon Adrian PSD DA
35. Stan Ion PSD DA
36. Stănescu Alexandru PSD DA
37. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
38. Tudorache Daniel PSD DA
39. Uricec Eugen Constantin PSD DA
40. Vlase Petru Gabriel PSD DA
41. Zaharcu Neviser PSD DA
1. Boghicevici Claudia PNL DA
2. Cocei Erland PNL DA
3. Doboș Anton PNL DA
4. Dobre Victor Paul PNL DA
5. Gheorghe Tinel PNL DA
6. Guran Virgil PNL DA
7. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
8. Lubanovici Mircea PNL DA
9. Mihai Aurelian PNL DA
10. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
11. Roman Gheorghe PNL DA
12. Vladu Iulian PNL DA
1. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
2. Erdei Dolóczki István UDMR DA
3. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
4. Máté András-Levente UDMR DA
5. Seres Dénes UDMR DA
1. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
2. Mircovici Niculae Minoritati DA
1. Avram Constantin ALDE DA
2. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
3. Cupă Ion ALDE DA
4. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
5. Moldovan Ioan ALDE DA
6. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 27 noiembrie 2021, 14:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro