Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.06.2017 > 12:08 Versiunea pentru printare
Miercuri, 7 iunie 2017, ora 12:08

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:265 139 46 23 17 12 12 14 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
2. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
3. Zainea Cornel USR
4. Weber Mihai PSD
5. Vosganian Varujan ALDE
6. Voicu Mihai Alexandru PNL
7. Vlăducă Oana-Silvia PSD
8. Vlad Sergiu Cosmin USR
9. Vîrză Mihăiță PSD
10. Vișan George-Gabriel PSD
11. Vexler Silviu Minoritati
12. Velcea Nicolae PSD
13. Văcaru Alin Vasile PSD
14. Vass Levente UDMR
15. Vasilică Radu Costin PSD
16. Vasilescu Lia Olguța PSD
17. Vasile Daniel Minoritati
18. Varga Glad-Aurel PNL
19. Ursu Răzvan-Ion PSD
20. Tușa Adriana Diana PSD
21. Turcescu Robert-Nicolae PMP
22. Tudose Mihai PSD
23. Tudor Beatrice PSD
24. Tripa Florin-Dan PSD
25. Tomac Eugen PMP
26. Toma Ilie PSD
27. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
28. Todor Adrian PSD
29. Tîlvăr Angel PSD
30. Terea Ioan PSD
31. Tănăsescu Alina-Elena PSD
32. Ștefan Ion PNL
33. Ștefan Corneliu PSD
34. Șovăială Constantin PNL
35. Șova Lucian PSD
36. Șotcan Theodora PSD
37. Șișcu George PNL
38. Șimon Gheorghe PSD
39. Șerban Ciprian-Constantin PSD
40. Șarapatin Elvira PSD
41. Suciu Vasile-Daniel PSD
42. Suciu Matei PSD
43. Stroe Ionuț-Marian PNL
44. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
45. Steriu Valeriu-Andrei PMP
46. Stănescu Alexandru PSD
47. Stativă Irinel Ioan PSD
48. Stancu Florinel PSD
49. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
50. Spânu Ion PSD
51. Solomon Adrian PSD
52. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
53. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
54. Simonis Alfred - Robert PSD
55. Simionca Ionuț PMP
56. Simion Lucian-Eduard PSD
57. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
58. Seres Dénes UDMR
59. Seidler Cristian-Gabriel USR
60. Sefer Cristian-George PMP
61. Sebestyén Csaba-István UDMR
62. Săftoiu Ana Adriana PNL
63. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
64. Roșca Lucreția PSD
65. Roman Ioan Sorin PSD
66. Răduț Violeta PSD
67. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
68. Rădulescu Alexandru PSD
69. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
70. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
71. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
72. Radu Anișoara PSD
73. Prună Cristina-Mădălina USR
74. Prișcă Răzvan Sorin PNL
75. Presură Alexandra PSD
76. Preda Cezar-Florin PNL
77. Popescu Virgil-Daniel PNL
78. Popescu Nicolae-Daniel USR
79. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
80. Popa Mihai Valentin PSD
81. Popa Florin PSD
82. Pop Georgian PSD
83. Pop Andrei PSD
84. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
85. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
86. Petric Octavian PSD
87. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
88. Petrea Gabriel PSD
89. Petcu Toma-Florin ALDE
90. Păle Dănuț PSD
91. Pau Radu - Adrian PSD
92. Pașcan Emil-Marius PMP
93. Paraschiv Rodica PSD
94. Pană Adriana-Doina PSD
95. Pambuccian Varujan Minoritati
96. Oteșanu Daniela PSD
97. Oros Nechita-Adrian PNL
98. Oprișcan Mihai Doru PNL
99. Oprea Dumitru PNL
100. Olteanu Daniel PNL
101. Olar Corneliu PNL
102. Nosa Iuliu PSD
103. Niță Nicu PSD
104. Niță Mihai ALDE
105. Nistor Laurențiu PSD
106. Nicolae Andrei PSD
107. Nicoară Romeo Florin PNL
108. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
109. Neață Eugen PSD
110. Neagu Nicolae PNL
111. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
112. Nasra Gabriel-Horia PSD
113. Mușoiu Ștefan PSD
114. Munteanu Ioan PSD
115. Movilă Petru PMP
116. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
117. Moldovan Sorin-Dan PNL
118. Mohaci Mihai PSD
119. Mocioalcă Ion PSD
120. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
121. Mihalescul Dumitru PNL
122. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
123. Mărgărit Mitică-Marius PSD
124. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
125. Márton Árpád-Francisc UDMR
126. Marica Petru-Sorin PSD
127. Mareș Mara PNL
128. Manole Petre-Florin PSD
129. Magyar Loránd-Bálint UDMR
130. Macovei Silviu Nicu PSD
131. Lupescu Dumitru USR
132. Lupașcu Costel PSD
133. Lungu Tudorița PNL
134. Lovin Dumitru ALDE
135. Longher Victoria Minoritati
136. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
137. Lazăr Sorin PSD
138. Kulcsár-Terza József-György UDMR
139. Korodi Attila UDMR
140. Kelemen Hunor UDMR
141. Jivan Luminița-Maria PSD
142. Iurișniți Cristina-Ionela USR
143. Itu Cornel PSD
144. Iordache Florin PSD
145. Ioniță Antoneta PNL
146. Ionescu George PNL
147. Ion Stelian-Cristian USR
148. Intotero Natalia-Elena PSD
149. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
150. Iftimie Neculai PSD
151. Ibram Iusein Minoritati
152. Iancu Marius-Ionel PSD
153. Iancu Iulian PSD
154. Huncă Mihaela PSD
155. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
156. Halici Nicușor PSD
157. Gudu Vasile PNL
158. Giugea Nicolae PNL
159. Ghilea Găvrilă PNL
160. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
161. Gheorghiu Bogdan PNL
162. Gerea Andrei Dominic ALDE
163. Georgescu Nicolae PSD
164. Găină Mihăiță PSD
165. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
166. Gavrilă Camelia PSD
167. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
168. Furtună Mirela PSD
169. Furic Iarco Minoritati
170. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
171. Floroiu Ionel PSD
172. Florea Oana-Consuela PSD
173. Florea Damian ALDE
174. Firczak Iulius Marian Minoritati
175. Farago Petru UDMR
176. Erdei Dolóczki István UDMR
177. Duruș Vlad-Emanuel USR
178. Durbacă Eugen -
179. Dunava Costel Neculai PSD
180. Dumitrache Ileana Cristina PSD
181. Drulă Cătălin USR
182. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
183. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
184. Dohotaru Adrian-Octavian USR
185. Dobrovie Matei-Adrian USR
186. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
187. Dobrică Ionela Viorela PSD
188. Dobre Victor Paul PNL
189. Dobre Mircea-Titus PSD
190. Dîrzu Ioan PSD
191. Dinu Cristina-Elena PSD
192. Dehelean Silviu USR
193. Dan Nicușor Daniel USR
194. Cupșa Ioan PNL
195. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
196. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
197. Csoma Botond UDMR
198. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
199. Csép Éva-Andrea UDMR
200. Cristache Cătălin PMP
201. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
202. Cosma Lavinia-Corina USR
203. Cosma Andreea PSD
204. Codreanu Constantin PMP
205. Cocoș Vasile PSD
206. Cobuz Maricela PSD
207. Cîtea Vasile PSD
208. Ciuhodaru Tudor PSD
209. Ciolacu Ion-Marcel PSD
210. Ciofu Tamara-Dorina PSD
211. Ciocan Dan PSD
212. Chiriță Dumitru PSD
213. Chiriac Viorel PSD
214. Chichirău Cosette-Paula USR
215. Cherecheș Viorica PNL
216. Cherecheș Florica PNL
217. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
218. Căruceru Aida-Cristina PSD
219. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
220. Călin Ion PSD
221. Căciulă Aurel PSD
222. Calotă Florică Ică ALDE
223. Calista Mara-Daniela PNL
224. Burciu Cristina PSD
225. Bumb Sorin-Ioan PNL
226. Bulai Iulian USR
227. Buicu Corneliu-Florin PSD
228. Budăi Marius-Constantin PSD
229. Bucura-Oprescu Simona PSD
230. Bran Ioana PSD
231. Botez Mihai-Cătălin USR
232. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
233. Borza Remus-Adrian ALDE
234. Boroianu Aurel-Robert PNL
235. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
236. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
237. Bodea Marius PNL
238. Bode Lucian Nicolae PNL
239. Boboc Valentin Gabriel PSD
240. Boboc Tudorița-Rodica PSD
241. Biro Zsolt-Istvan UDMR
242. Bichineț Corneliu PMP
243. Bica Dănuț PNL
244. Benkő Erika UDMR
245. Benga Tudor - Vlad USR
246. Benedek Zacharie UDMR
247. Bende Sándor UDMR
248. Bejinariu Eugen PSD
249. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
250. Bălănescu Alexandru PSD
251. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
252. Barna Ilie Dan USR
253. Banias Mircea Marius -
254. Balint Liviu-Ioan PMP
255. Balan Ioan PNL
256. Badea Leonardo PSD
257. Babuș Radu PSD
258. Axinte Vasile PSD
259. Apjok Norbert UDMR
260. Andrușcă Dănuț PSD
261. Andronache Gabriel PNL
262. Andrei Alexandru-Ioan PSD
263. Anastase Roberta Alma PNL
264. Adnagi Slavoliub Minoritati
265. Achiței Vasile-Cristian PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 decembrie 2018, 3:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro