Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.06.2017 > 13:19 Versiunea pentru printare
Marți, 27 iunie 2017, ora 13:19

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:217 106 44 22 15 12 5 11 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Zainea Cornel USR
2. Vosganian Varujan ALDE
3. Voicu Mihai Alexandru PNL
4. Vlăducă Oana-Silvia PSD
5. Vlase Petru Gabriel PSD
6. Vlad Sergiu Cosmin USR
7. Vîlceanu Dan PNL
8. Vișan George-Gabriel PSD
9. Vexler Silviu Minoritati
10. Văcaru Alin Vasile PSD
11. Vass Levente UDMR
12. Vasilescu Lia Olguța PSD
13. Vasile Daniel Minoritati
14. Varga Vasile PNL
15. Varga Glad-Aurel PNL
16. Ursu Răzvan-Ion PSD
17. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
18. Tușa Adriana Diana PSD
19. Turcan Raluca PNL
20. Tudor Beatrice PSD
21. Tripa Florin-Dan PSD
22. Toma Ilie PSD
23. Todor Adrian PSD
24. Tîlvăr Angel PSD
25. Terea Ioan PSD
26. Tănăsescu Alina-Elena PSD
27. Tabugan Ion PMP
28. Ștefan Ion PNL
29. Ștefan Corneliu PSD
30. Șovăială Constantin PNL
31. Șova Lucian PSD
32. Șotcan Theodora PSD
33. Șișcu George PNL
34. Șerban Ciprian-Constantin PSD
35. Șarapatin Elvira PSD
36. Szabó Ödön UDMR
37. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
38. Suciu Vasile-Daniel PSD
39. Suciu Matei PSD
40. Steriu Valeriu-Andrei PMP
41. Stănescu Alexandru PSD
42. Stativă Irinel Ioan PSD
43. Stancu Florinel PSD
44. Stamatian Vasile-Florin PNL
45. Spânu Ion PSD
46. Solomon Adrian PSD
47. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
48. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
49. Simonis Alfred - Robert PSD
50. Simion Lucian-Eduard PSD
51. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
52. Seres Dénes UDMR
53. Seidler Cristian-Gabriel USR
54. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
55. Rotaru Alexandru PSD
56. Romanescu Cristinel PNL
57. Roman Ioan Sorin PSD
58. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
59. Răduț Violeta PSD
60. Rădulescu Dan-Răzvan USR
61. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
62. Rădulescu Alexandru PSD
63. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
64. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
65. Prună Cristina-Mădălina USR
66. Prisnel Adrian-Claudiu USR
67. Presură Alexandra PSD
68. Popescu Pavel PNL
69. Popescu Nicolae-Daniel USR
70. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
71. Popa Florin PSD
72. Pop Georgian PSD
73. Pop Andrei PSD
74. Plumb Rovana PSD
75. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
76. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
77. Petric Octavian PSD
78. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
79. Păle Dănuț PSD
80. Pașcan Emil-Marius PMP
81. Pană Adriana-Doina PSD
82. Pambuccian Varujan Minoritati
83. Oteșanu Daniela PSD
84. Oprișcan Mihai Doru PNL
85. Oprea Dumitru PNL
86. Olar Corneliu PNL
87. Nosa Iuliu PSD
88. Niță Nicu PSD
89. Niță Mihai ALDE
90. Nicolae Andrei PSD
91. Nicoară Romeo Florin PNL
92. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
93. Neață Eugen PSD
94. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
95. Mușoiu Ștefan PSD
96. Munteanu Ioan PSD
97. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
98. Moldovan Sorin-Dan PNL
99. Mînzatu Roxana PSD
100. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
101. Mihalescul Dumitru PNL
102. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
103. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
104. Márton Árpád-Francisc UDMR
105. Marica Petru-Sorin PSD
106. Mareș Mara PNL
107. Manole Petre-Florin PSD
108. Magyar Loránd-Bálint UDMR
109. Macovei Silviu Nicu PSD
110. Lungu Tudorița PNL
111. Lovin Dumitru ALDE
112. Longher Victoria Minoritati
113. Lazăr Sorin PSD
114. Kulcsár-Terza József-György UDMR
115. Iurișniți Cristina-Ionela USR
116. Iordache Florin PSD
117. Ioniță Antoneta PNL
118. Ionescu George PNL
119. Ion Stelian-Cristian USR
120. Iftimie Neculai PSD
121. Ibram Iusein Minoritati
122. Iancu Marius-Ionel PSD
123. Iacomi Iulian PSD
124. Huncă Mihaela PSD
125. Holban Georgeta-Carmen PSD
126. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
127. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
128. Halici Nicușor PSD
129. Giugea Nicolae PNL
130. Ghinea Cristian USR
131. Ghilea Găvrilă PNL
132. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
133. Gheorghiu Bogdan PNL
134. Gheorghe Tinel PNL
135. Gheorghe Andrei Daniel PNL
136. Gerea Andrei Dominic ALDE
137. Găină Mihăiță PSD
138. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
139. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
140. Firczak Iulius Marian Minoritati
141. Fădor Angelica PNL
142. Erdei Dolóczki István UDMR
143. Duruș Vlad-Emanuel USR
144. Drulă Cătălin USR
145. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
146. Dohotaru Adrian-Octavian USR
147. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
148. Dobrică Ionela Viorela PSD
149. Dobre Victor Paul PNL
150. Dobre Mircea-Titus PSD
151. Dîrzu Ioan PSD
152. Dehelean Silviu USR
153. Dan Nicușor Daniel USR
154. Cupșa Ioan PNL
155. Cupă Ion ALDE
156. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
157. Csoma Botond UDMR
158. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
159. Csép Éva-Andrea UDMR
160. Codreanu Constantin PMP
161. Cocoș Vasile PSD
162. Cobuz Maricela PSD
163. Cîtea Vasile PSD
164. Cîmpeanu Sorin Mihai -
165. Ciuhodaru Tudor PSD
166. Ciolacu Ion-Marcel PSD
167. Ciofu Tamara-Dorina PSD
168. Ciocan Dan PSD
169. Chiriță Dumitru PSD
170. Chiriac Viorel PSD
171. Cherecheș Viorica PNL
172. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
173. Căruceru Aida-Cristina PSD
174. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
175. Călin Ion PSD
176. Căciulă Aurel PSD
177. Calotă Florică Ică ALDE
178. Calista Mara-Daniela PNL
179. Burciu Cristina PSD
180. Bumb Sorin-Ioan PNL
181. Bulai Iulian USR
182. Buicu Corneliu-Florin PSD
183. Budăi Marius-Constantin PSD
184. Bucura-Oprescu Simona PSD
185. Bran Ioana PSD
186. Botez Mihai-Cătălin USR
187. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
188. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
189. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
190. Bodea Marius PNL
191. Bode Lucian Nicolae PNL
192. Boboc Valentin Gabriel PSD
193. Boboc Tudorița-Rodica PSD
194. Birchall Ana PSD
195. Bica Dănuț PNL
196. Benkő Erika UDMR
197. Benga Tudor - Vlad USR
198. Benedek Zacharie UDMR
199. Bende Sándor UDMR
200. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
201. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
202. Banias Mircea Marius -
203. Balint Liviu-Ioan PMP
204. Balan Ioan PNL
205. Badea Leonardo PSD
206. Babuș Radu PSD
207. Axinte Vasile PSD
208. Avram Constantin ALDE
209. Apjok Norbert UDMR
210. Anton Anton ALDE
211. Antal István-János UDMR
212. Andrușcă Dănuț PSD
213. Andronache Gabriel PNL
214. Anastase Roberta Alma PNL
215. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
216. Adnagi Slavoliub Minoritati
217. Achiței Vasile-Cristian PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 martie 2019, 3:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro