Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.06.2017 > 13:19
Marți, 27 iunie 2017, ora 13:19

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:217 106 44 22 15 12 5 11 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Anastase Roberta Alma PNL
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Antal István-János UDMR
8. Anton Anton ALDE
9. Apjok Norbert UDMR
10. Avram Constantin ALDE
11. Axinte Vasile PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Badea Leonardo PSD
14. Balan Ioan PNL
15. Balint Liviu-Ioan PMP
16. Banias Mircea Marius -
17. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
18. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Benga Tudor - Vlad USR
22. Benkő Erika UDMR
23. Bica Dănuț PNL
24. Birchall Ana PSD
25. Boboc Tudorița-Rodica PSD
26. Boboc Valentin Gabriel PSD
27. Bode Lucian Nicolae PNL
28. Bodea Marius PNL
29. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
30. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
31. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
32. Botez Mihai-Cătălin USR
33. Bran Ioana PSD
34. Bucura-Oprescu Simona PSD
35. Budăi Marius-Constantin PSD
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bulai Iulian USR
38. Bumb Sorin-Ioan PNL
39. Burciu Cristina PSD
40. Calista Mara-Daniela PNL
41. Calotă Florică Ică ALDE
42. Căciulă Aurel PSD
43. Călin Ion PSD
44. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
45. Căruceru Aida-Cristina PSD
46. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
47. Cherecheș Viorica PNL
48. Chiriac Viorel PSD
49. Chiriță Dumitru PSD
50. Ciocan Dan PSD
51. Ciofu Tamara-Dorina PSD
52. Ciolacu Ion-Marcel PSD
53. Ciuhodaru Tudor PSD
54. Cîmpeanu Sorin Mihai -
55. Cîtea Vasile PSD
56. Cobuz Maricela PSD
57. Cocoș Vasile PSD
58. Codreanu Constantin PMP
59. Csép Éva-Andrea UDMR
60. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
61. Csoma Botond UDMR
62. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
63. Cupă Ion ALDE
64. Cupșa Ioan PNL
65. Dan Nicușor Daniel USR
66. Dehelean Silviu USR
67. Dîrzu Ioan PSD
68. Dobre Mircea-Titus PSD
69. Dobre Victor Paul PNL
70. Dobrică Ionela Viorela PSD
71. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
72. Dohotaru Adrian-Octavian USR
73. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
74. Drulă Cătălin USR
75. Duruș Vlad-Emanuel USR
76. Erdei Dolóczki István UDMR
77. Fădor Angelica PNL
78. Firczak Iulius Marian Minoritati
79. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
80. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
81. Găină Mihăiță PSD
82. Gerea Andrei Dominic ALDE
83. Gheorghe Andrei Daniel PNL
84. Gheorghe Tinel PNL
85. Gheorghiu Bogdan PNL
86. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
87. Ghilea Găvrilă PNL
88. Ghinea Cristian USR
89. Giugea Nicolae PNL
90. Halici Nicușor PSD
91. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
92. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
93. Holban Georgeta-Carmen PSD
94. Huncă Mihaela PSD
95. Iacomi Iulian PSD
96. Iancu Marius-Ionel PSD
97. Ibram Iusein Minoritati
98. Iftimie Neculai PSD
99. Ion Stelian-Cristian USR
100. Ionescu George PNL
101. Ioniță Antoneta PNL
102. Iordache Florin PSD
103. Iurișniți Cristina-Ionela USR
104. Kulcsár-Terza József-György UDMR
105. Lazăr Sorin PSD
106. Longher Victoria Minoritati
107. Lovin Dumitru ALDE
108. Lungu Tudorița PNL
109. Macovei Silviu Nicu PSD
110. Magyar Loránd-Bálint UDMR
111. Manole Petre-Florin PSD
112. Mareș Mara PNL
113. Marica Petru-Sorin PSD
114. Márton Árpád-Francisc UDMR
115. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
116. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
117. Mihalescul Dumitru PNL
118. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
119. Mînzatu Roxana PSD
120. Moldovan Sorin-Dan PNL
121. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
122. Munteanu Ioan PSD
123. Mușoiu Ștefan PSD
124. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
125. Neață Eugen PSD
126. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
127. Nicoară Romeo Florin PNL
128. Nicolae Andrei PSD
129. Niță Mihai ALDE
130. Niță Nicu PSD
131. Nosa Iuliu PSD
132. Olar Corneliu PNL
133. Oprea Dumitru PNL
134. Oprișcan Mihai Doru PNL
135. Oteșanu Daniela PSD
136. Pambuccian Varujan Minoritati
137. Pană Adriana-Doina PSD
138. Pașcan Emil-Marius PMP
139. Păle Dănuț PSD
140. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
141. Petric Octavian PSD
142. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
143. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
144. Plumb Rovana PSD
145. Pop Andrei PSD
146. Pop Georgian PSD
147. Popa Florin PSD
148. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
149. Popescu Nicolae-Daniel USR
150. Popescu Pavel PNL
151. Presură Alexandra PSD
152. Prisnel Adrian-Claudiu USR
153. Prună Cristina-Mădălina USR
154. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
155. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
156. Rădulescu Alexandru PSD
157. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
158. Rădulescu Dan-Răzvan USR
159. Răduț Violeta PSD
160. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
161. Roman Ioan Sorin PSD
162. Romanescu Cristinel PNL
163. Rotaru Alexandru PSD
164. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
165. Seidler Cristian-Gabriel USR
166. Seres Dénes UDMR
167. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
168. Simion Lucian-Eduard PSD
169. Simonis Alfred - Robert PSD
170. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
171. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
172. Solomon Adrian PSD
173. Spânu Ion PSD
174. Stamatian Vasile-Florin PNL
175. Stancu Florinel PSD
176. Stativă Irinel Ioan PSD
177. Stănescu Alexandru PSD
178. Steriu Valeriu-Andrei PMP
179. Suciu Matei PSD
180. Suciu Vasile-Daniel PSD
181. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
182. Szabó Ödön UDMR
183. Șarapatin Elvira PSD
184. Șerban Ciprian-Constantin PSD
185. Șișcu George PNL
186. Șotcan Theodora PSD
187. Șova Lucian PSD
188. Șovăială Constantin PNL
189. Ștefan Corneliu PSD
190. Ștefan Ion PNL
191. Tabugan Ion PMP
192. Tănăsescu Alina-Elena PSD
193. Terea Ioan PSD
194. Tîlvăr Angel PSD
195. Todor Adrian PSD
196. Toma Ilie PSD
197. Tripa Florin-Dan PSD
198. Tudor Beatrice PSD
199. Turcan Raluca PNL
200. Tușa Adriana Diana PSD
201. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
202. Ursu Răzvan-Ion PSD
203. Varga Glad-Aurel PNL
204. Varga Vasile PNL
205. Vasile Daniel Minoritati
206. Vasilescu Lia Olguța PSD
207. Vass Levente UDMR
208. Văcaru Alin Vasile PSD
209. Vexler Silviu Minoritati
210. Vișan George-Gabriel PSD
211. Vîlceanu Dan PNL
212. Vlad Sergiu Cosmin USR
213. Vlase Petru Gabriel PSD
214. Vlăducă Oana-Silvia PSD
215. Voicu Mihai Alexandru PNL
216. Vosganian Varujan ALDE
217. Zainea Cornel USR