Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.09.2017 > 12:05 Versiunea pentru printare
Marți, 19 septembrie 2017, ora 12:05

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:235 124 49 20 11 9 11 9 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
2. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
3. Zainea Cornel USR
4. Weber Mihai PSD
5. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
6. Voicu Mihai Alexandru PNL
7. Vlăducă Oana-Silvia PSD
8. Vlase Petru Gabriel PSD
9. Vlad Sergiu Cosmin USR
10. Vîrză Mihăiță PSD
11. Vîlceanu Dan PNL
12. Vișan George-Gabriel PSD
13. Vexler Silviu Minoritati
14. Velcea Nicolae PSD
15. Văcaru Alin Vasile -
16. Vasilescu Lia Olguța PSD
17. Tușa Adriana Diana PSD
18. Turcescu Robert-Nicolae PMP
19. Tudor Beatrice PSD
20. Tripa Florin-Dan PSD
21. Trăilă Cristina PNL
22. Toma Ilie PSD
23. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
24. Todor Adrian PSD
25. Tîlvăr Angel PSD
26. Terea Ioan PSD
27. Teiș Alina PSD
28. Tănăsescu Alina-Elena PSD
29. Tabugan Ion PMP
30. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
31. Ștefan Viorel PSD
32. Ștefan Corneliu PSD
33. Șovăială Constantin PNL
34. Șotcan Theodora PSD
35. Șișcu George PNL
36. Șerban Ciprian-Constantin PSD
37. Șarapatin Elvira PSD
38. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
39. Suciu Vasile-Daniel PSD
40. Steriu Valeriu-Andrei PMP
41. Stănescu Alexandru PSD
42. Stancu Florinel PSD
43. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
44. Spânu Ion PSD
45. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
46. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
47. Simonis Alfred - Robert PSD
48. Simionca Ionuț PMP
49. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
50. Seres Dénes UDMR
51. Sefer Cristian-George PMP
52. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
53. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
54. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
55. Rotaru Alexandru PSD
56. Roșca Lucreția PSD
57. Roman Ioan Sorin PSD
58. Roman Florin-Claudiu PNL
59. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
60. Răduț Violeta PSD
61. Rădulescu Dan-Răzvan USR
62. Rădulescu Alexandru PSD
63. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
64. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
65. Radu Anișoara PSD
66. Prună Cristina-Mădălina USR
67. Prișcă Răzvan Sorin PNL
68. Prisnel Adrian-Claudiu USR
69. Presură Alexandra PSD
70. Predoiu Marian-Cătălin PNL
71. Popescu Virgil-Daniel PNL
72. Popescu Nicolae-Daniel USR
73. Popescu Mariana-Venera Minoritati
74. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
75. Popa Mihai Valentin PSD
76. Popa Florin PSD
77. Pop Andrei PSD
78. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
79. Petric Octavian PSD
80. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
81. Petrea Gabriel PSD
82. Păle Dănuț PSD
83. Pau Radu - Adrian PSD
84. Pașcan Emil-Marius PMP
85. Pană Adriana-Doina PSD
86. Palăr Ionel PNL
87. Oteșanu Daniela PSD
88. Oros Nechita-Adrian PNL
89. Oprișcan Mihai Doru PNL
90. Oprea Dumitru PNL
91. Olteanu Daniel PNL
92. Olar Corneliu PNL
93. Niță Nicu PSD
94. Niță Mihai ALDE
95. Nistor Laurențiu PSD
96. Nicoară Romeo Florin PNL
97. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
98. Neață Eugen PSD
99. Neagu Nicolae PNL
100. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
101. Nasra Gabriel-Horia PSD
102. Mușoiu Ștefan PSD
103. Munteanu Ioan PSD
104. Movilă Petru PMP
105. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
106. Moldovan Sorin-Dan PNL
107. Mohaci Mihai PSD
108. Mocioalcă Ion PSD
109. Mînzatu Roxana PSD
110. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
111. Mihalescul Dumitru PNL
112. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
113. Mărgărit Mitică-Marius PSD
114. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
115. Marica Petru-Sorin PSD
116. Mareș Mara PNL
117. Manole Petre-Florin PSD
118. Macovei Silviu Nicu PSD
119. Lupescu Dumitru USR
120. Lupașcu Costel PSD
121. Lovin Dumitru ALDE
122. Longher Victoria Minoritati
123. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
124. Lazăr Sorin PSD
125. Kulcsár-Terza József-György UDMR
126. Korodi Attila UDMR
127. Jivan Luminița-Maria PSD
128. Itu Cornel PSD
129. Ioniță Antoneta PNL
130. Ionescu George PNL
131. Ion Stelian-Cristian USR
132. Intotero Natalia-Elena PSD
133. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
134. Iftimie Neculai PSD
135. Iancu Marius-Ionel PSD
136. Iancu Iulian PSD
137. Huncă Mihaela PSD
138. Holban Georgeta-Carmen PSD
139. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
140. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
141. Halici Nicușor PSD
142. Gudu Vasile PNL
143. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
144. Giugea Nicolae PNL
145. Gilia Claudia PSD
146. Ghilea Găvrilă PNL
147. Gherman Dumitru PSD
148. Gheorghiu Bogdan PNL
149. Gheorghe Tinel PNL
150. Georgescu Nicolae PSD
151. Găină Mihăiță PSD
152. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
153. Gavrilă Camelia PSD
154. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
155. Furic Iarco Minoritati
156. Floroiu Ionel PSD
157. Florea Damian -
158. Fădor Angelica PNL
159. Farago Petru UDMR
160. Erdei Dolóczki István UDMR
161. Duruș Vlad-Emanuel USR
162. Dunava Costel Neculai PSD
163. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
164. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
165. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
166. Dobrică Ionela Viorela PSD
167. Dobre Victor Paul PNL
168. Dobre Mircea-Titus PSD
169. Dîrzu Ioan PSD
170. Dehelean Silviu USR
171. Cupșa Ioan PNL
172. Cupă Ion ALDE
173. Culeafă Mihai PNL
174. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
175. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
176. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
177. Cosma Lavinia-Corina USR
178. Codreanu Constantin PMP
179. Cocoș Vasile PSD
180. Cobuz Maricela PSD
181. Cîtea Vasile PSD
182. Ciuhodaru Tudor PSD
183. Ciofu Tamara-Dorina PSD
184. Ciocan Dan PSD
185. Chiriță Dumitru PSD
186. Chiriac Viorel PSD
187. Chichirău Cosette-Paula USR
188. Cherecheș Viorica PNL
189. Cherecheș Florica PNL
190. Căruceru Aida-Cristina PSD
191. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
192. Călin Ion PSD
193. Căciulă Aurel PSD
194. Calotă Florică Ică ALDE
195. Burciu Cristina PSD
196. Bumb Sorin-Ioan PNL
197. Bulai Iulian USR
198. Buicu Corneliu-Florin PSD
199. Buican Cristian PNL
200. Budăi Marius-Constantin PSD
201. Bucura-Oprescu Simona PSD
202. Bran Ioana PSD
203. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
204. Botez Mihai-Cătălin USR
205. Bontea Vlad PSD
206. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
207. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
208. Bodea Marius PNL
209. Bode Lucian Nicolae PNL
210. Boboc Valentin Gabriel PSD
211. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR
212. Biró Rozália-Ibolya UDMR
213. Biro Zsolt-Istvan UDMR
214. Birchall Ana PSD
215. Bica Dănuț PNL
216. Benga Tudor - Vlad USR
217. Benedek Zacharie UDMR
218. Bende Sándor UDMR
219. Bejinariu Eugen PSD
220. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
221. Bălănescu Alexandru PSD
222. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
223. Balan Ioan PNL
224. Babuș Radu PSD
225. Axinte Vasile PSD
226. Avram Constantin ALDE
227. Ardelean Ben-Oni PNL
228. Apjok Norbert UDMR
229. Anton Anton ALDE
230. Andrușcă Dănuț PSD
231. Andronache Gabriel PNL
232. Andrei Alexandru-Ioan PSD
233. Anastase Roberta Alma PNL
234. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
235. Achiței Vasile-Cristian PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 19 octombrie 2018, 17:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro