Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.11.2017 > 10:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 29 noiembrie 2017, ora 10:04

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:73 36 20 11 1 2 1 2
- voturi pentru (DA):73 36 20 11 1 2 1 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
2. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
3. Turcan Raluca PNL DA
4. Tudor Beatrice PSD DA
5. Toma Ilie PSD DA
6. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
7. Șovăială Constantin PNL DA
8. Șișcu George PNL DA
9. Șarapatin Elvira PSD DA
10. Stancu Florinel PSD DA
11. Spânu Ion PSD DA
12. Simion Lucian-Eduard PSD DA
13. Roșca Lucreția PSD DA
14. Roman Florin-Claudiu PNL DA
15. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
16. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
17. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
18. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
19. Popescu Pavel PNL DA
20. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
21. Popa Florin PSD DA
22. Pop Andrei PSD DA
23. Păle Dănuț PSD DA
24. Pau Radu - Adrian PSD DA
25. Paraschiv Rodica PSD DA
26. Oteșanu Daniela PSD DA
27. Oprea Dumitru PNL DA
28. Olteanu Daniel PNL DA
29. Olar Corneliu PNL DA
30. Nosa Iuliu PSD DA
31. Neață Eugen PSD DA
32. Neagu Nicolae PNL DA
33. Munteanu Ioan PSD DA
34. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
35. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
36. Mocioalcă Ion PSD DA
37. Marica Petru-Sorin PSD DA
38. Lupescu Dumitru USR DA
39. Lupașcu Costel PSD DA
40. Lazăr Sorin PSD DA
41. Iordache Florin PSD DA
42. Ion Stelian-Cristian USR DA
43. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
44. Gudu Vasile PNL DA
45. Gherman Dumitru PSD DA
46. Gheorghe Tinel PNL DA
47. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
48. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
49. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
50. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
51. Floroiu Ionel PSD DA
52. Dunava Costel Neculai PSD DA
53. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
54. Dobre Victor Paul PNL DA
55. Dîrzu Ioan PSD DA
56. Dan Nicușor Daniel USR DA
57. Cocoș Vasile PSD DA
58. Ciuhodaru Tudor PSD DA
59. Chiriac Viorel PSD DA
60. Căciulă Aurel PSD DA
61. Calotă Florică Ică ALDE DA
62. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
63. Bulai Iulian USR DA
64. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
65. Bran-Voinea Ioana PSD DA
66. Botez Mihai-Cătălin USR DA
67. Bodea Marius PNL DA
68. Bichineț Corneliu PMP DA
69. Bica Dănuț PNL DA
70. Bende Sándor UDMR DA
71. Avram Constantin ALDE DA
72. Andronache Gabriel PNL DA
73. Achiței Vasile-Cristian PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 27 noiembrie 2021, 22:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro