Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.11.2017 > 10:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 29 noiembrie 2017, ora 10:04

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:73 36 20 11 1 2 1 2
- voturi pentru (DA):73 36 20 11 1 2 1 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Bran-Voinea Ioana PSD DA
2. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
3. Căciulă Aurel PSD DA
4. Chiriac Viorel PSD DA
5. Ciuhodaru Tudor PSD DA
6. Cocoș Vasile PSD DA
7. Dîrzu Ioan PSD DA
8. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
9. Dunava Costel Neculai PSD DA
10. Floroiu Ionel PSD DA
11. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
12. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
13. Gherman Dumitru PSD DA
14. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
15. Iordache Florin PSD DA
16. Lazăr Sorin PSD DA
17. Lupașcu Costel PSD DA
18. Marica Petru-Sorin PSD DA
19. Mocioalcă Ion PSD DA
20. Munteanu Ioan PSD DA
21. Neață Eugen PSD DA
22. Nosa Iuliu PSD DA
23. Oteșanu Daniela PSD DA
24. Paraschiv Rodica PSD DA
25. Pau Radu - Adrian PSD DA
26. Păle Dănuț PSD DA
27. Pop Andrei PSD DA
28. Popa Florin PSD DA
29. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
30. Roșca Lucreția PSD DA
31. Simion Lucian-Eduard PSD DA
32. Spânu Ion PSD DA
33. Stancu Florinel PSD DA
34. Șarapatin Elvira PSD DA
35. Toma Ilie PSD DA
36. Tudor Beatrice PSD DA
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Bica Dănuț PNL DA
4. Bodea Marius PNL DA
5. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
6. Dobre Victor Paul PNL DA
7. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
8. Gheorghe Tinel PNL DA
9. Gudu Vasile PNL DA
10. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
11. Neagu Nicolae PNL DA
12. Olar Corneliu PNL DA
13. Olteanu Daniel PNL DA
14. Oprea Dumitru PNL DA
15. Popescu Pavel PNL DA
16. Roman Florin-Claudiu PNL DA
17. Șișcu George PNL DA
18. Șovăială Constantin PNL DA
19. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
20. Turcan Raluca PNL DA
1. Botez Mihai-Cătălin USR DA
2. Bulai Iulian USR DA
3. Dan Nicușor Daniel USR DA
4. Ion Stelian-Cristian USR DA
5. Lupescu Dumitru USR DA
6. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
7. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
8. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
9. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
10. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
11. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
1. Bende Sándor UDMR DA
1. Avram Constantin ALDE DA
2. Calotă Florică Ică ALDE DA
1. Bichineț Corneliu PMP DA
1. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
2. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 4 decembrie 2021, 19:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro