Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.11.2017 > 10:04
Miercuri, 29 noiembrie 2017, ora 10:04

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:73 36 20 11 1 2 1 2
- voturi pentru (DA):73 36 20 11 1 2 1 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Bende Sándor UDMR DA
5. Bica Dănuț PNL DA
6. Bichineț Corneliu PMP DA
7. Bodea Marius PNL DA
8. Botez Mihai-Cătălin USR DA
9. Bran-Voinea Ioana PSD DA
10. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
11. Bulai Iulian USR DA
12. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
13. Calotă Florică Ică ALDE DA
14. Căciulă Aurel PSD DA
15. Chiriac Viorel PSD DA
16. Ciuhodaru Tudor PSD DA
17. Cocoș Vasile PSD DA
18. Dan Nicușor Daniel USR DA
19. Dîrzu Ioan PSD DA
20. Dobre Victor Paul PNL DA
21. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
22. Dunava Costel Neculai PSD DA
23. Floroiu Ionel PSD DA
24. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
25. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
26. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
27. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
28. Gheorghe Tinel PNL DA
29. Gherman Dumitru PSD DA
30. Gudu Vasile PNL DA
31. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
32. Ion Stelian-Cristian USR DA
33. Iordache Florin PSD DA
34. Lazăr Sorin PSD DA
35. Lupașcu Costel PSD DA
36. Lupescu Dumitru USR DA
37. Marica Petru-Sorin PSD DA
38. Mocioalcă Ion PSD DA
39. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
40. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
41. Munteanu Ioan PSD DA
42. Neagu Nicolae PNL DA
43. Neață Eugen PSD DA
44. Nosa Iuliu PSD DA
45. Olar Corneliu PNL DA
46. Olteanu Daniel PNL DA
47. Oprea Dumitru PNL DA
48. Oteșanu Daniela PSD DA
49. Paraschiv Rodica PSD DA
50. Pau Radu - Adrian PSD DA
51. Păle Dănuț PSD DA
52. Pop Andrei PSD DA
53. Popa Florin PSD DA
54. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
55. Popescu Pavel PNL DA
56. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
57. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
58. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
59. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
60. Roman Florin-Claudiu PNL DA
61. Roșca Lucreția PSD DA
62. Simion Lucian-Eduard PSD DA
63. Spânu Ion PSD DA
64. Stancu Florinel PSD DA
65. Șarapatin Elvira PSD DA
66. Șișcu George PNL DA
67. Șovăială Constantin PNL DA
68. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
69. Toma Ilie PSD DA
70. Tudor Beatrice PSD DA
71. Turcan Raluca PNL DA
72. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
73. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA