Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.12.2017 > 22:24 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 decembrie 2017, ora 22:24

Poziție pe
ordinea de zi:
3
Subiect vot: Art.96 - Amr 410- (13)
PL 418/2017 pentru modificarea și completarea Legii nr.303/2004 privind statutul judecătorilor și procurorilor
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:144 93 18 10 2 9 6 5 1
- voturi pentru (DA):1 - - 1 - - - - -
- voturi împotrivă (NU):132 93 17 2 2 9 5 3 1
- abțineri:2 - - 2 - - - - -
- nu au votat:9 - 1 5 - - 1 2 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andrușcă Dănuț PSD NU
2. Axinte Vasile PSD NU
3. Babuș Radu PSD NU
4. Balint Liviu-Ioan PSD NU
5. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD NU
6. Bejinariu Eugen PSD NU
7. Bogaciu Alexandra-Corina PSD NU
8. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
9. Bontea Vlad PSD NU
10. Bran Ioana PSD NU
11. Bucura-Oprescu Simona PSD NU
12. Budăi Marius-Constantin PSD NU
13. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
14. Căciulă Aurel PSD NU
15. Călin Ion PSD NU
16. Căruceru Aida-Cristina PSD NU
17. Chiriac Viorel PSD NU
18. Ciocan Dan PSD NU
19. Ciuhodaru Tudor PSD NU
20. Cocoș Vasile PSD NU
21. Dinu Cristina-Elena PSD NU
22. Dobre Mircea-Titus PSD NU
23. Dobrică Ionela Viorela PSD NU
24. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD NU
25. Dumitrache Ileana Cristina PSD NU
26. Dunava Costel Neculai PSD NU
27. Floroiu Ionel PSD NU
28. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD NU
29. Găină Mihăiță PSD NU
30. Georgescu Nicolae PSD NU
31. Gilia Claudia PSD NU
32. Halici Nicușor PSD NU
33. Holban Georgeta-Carmen PSD NU
34. Iancu Marius-Ionel PSD NU
35. Iftimie Neculai PSD NU
36. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD NU
37. Intotero Natalia-Elena PSD NU
38. Iordache Florin PSD NU
39. Lazăr Sorin PSD NU
40. Lupașcu Costel PSD NU
41. Manole Petre-Florin PSD NU
42. Marica Petru-Sorin PSD NU
43. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD NU
44. Mărgărit Mitică-Marius PSD NU
45. Mînzatu Roxana PSD NU
46. Mohaci Mihai PSD NU
47. Munteanu Ioan PSD NU
48. Nasra Gabriel-Horia PSD NU
49. Neață Eugen PSD NU
50. Nechifor Cătălin-Ioan PSD NU
51. Nistor Laurențiu PSD NU
52. Nosa Iuliu PSD NU
53. Oteșanu Daniela PSD NU
54. Pană Adriana-Doina PSD NU
55. Paraschiv Rodica PSD NU
56. Păle Dănuț PSD NU
57. Petrea Gabriel PSD NU
58. Petric Octavian PSD NU
59. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD NU
60. Plumb Rovana PSD NU
61. Pop Georgian PSD NU
62. Popa Florin PSD NU
63. Popa Ștefan-Ovidiu PSD NU
64. Presură Alexandra PSD NU
65. Radu Anișoara PSD NU
66. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD NU
67. Rădulescu Alexandru PSD NU
68. Rădulescu Cătălin-Marian PSD NU
69. Răduț Violeta PSD NU
70. Rotaru Alexandru PSD NU
71. Socotar Gheorghe-Dinu PSD NU
72. Stancu Florinel PSD NU
73. Stativă Irinel Ioan PSD NU
74. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
75. Șotcan Theodora PSD NU
76. Ștefan Corneliu PSD NU
77. Ștefan Viorel PSD NU
78. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
79. Tănăsescu Alina-Elena PSD NU
80. Teiș Alina PSD NU
81. Tîlvăr Angel PSD NU
82. Toma Ilie PSD NU
83. Tudor Beatrice PSD NU
84. Ursu Răzvan-Ion PSD NU
85. Vasilescu Lia Olguța PSD NU
86. Velcea Nicolae PSD NU
87. Vișan George-Gabriel PSD NU
88. Vîrză Mihăiță PSD NU
89. Vlase Petru Gabriel PSD NU
90. Vlăducă Oana-Silvia PSD NU
91. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD NU
92. Weber Mihai PSD NU
93. Zamfira Constantin-Cătălin PSD NU
1. Achiței Vasile-Cristian PNL NU
2. Andronache Gabriel PNL NU
3. Ardelean Ben-Oni PNL NU
4. Balan Ioan PNL NU
5. Bica Dănuț PNL NU
6. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
7. Lungu Tudorița PNL NU
8. Mareș Mara PNL NU
9. Neagu Nicolae PNL NU
10. Roman Florin-Claudiu PNL -
11. Romanescu Cristinel PNL NU
12. Săftoiu Ana Adriana PNL NU
13. Sighiartău Robert-Ionatan PNL NU
14. Șișcu George PNL NU
15. Șovăială Constantin PNL NU
16. Ștefan Ion PNL NU
17. Turcan Raluca PNL NU
18. Varga Vasile PNL NU
1. Barna Ilie Dan USR -
2. Benga Tudor - Vlad USR -
3. Duruș Vlad-Emanuel USR Abținere
4. Ion Stelian-Cristian USR -
5. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
6. Prisnel Adrian-Claudiu USR -
7. Prună Cristina-Mădălina USR NU
8. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR Abținere
9. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
10. Zainea Cornel USR -
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR NU
2. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
1. Anton Anton ALDE NU
2. Avram Constantin ALDE NU
3. Calotă Florică Ică ALDE NU
4. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE NU
5. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE NU
6. Cupă Ion ALDE NU
7. Lovin Dumitru ALDE NU
8. Niță Mihai ALDE NU
9. Surgent Marius-Gheorghe ALDE NU
1. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP NU
2. Codreanu Constantin PMP NU
3. Coliu Doru-Petrișor PMP -
4. Cristache Cătălin PMP NU
5. Sefer Cristian-George PMP NU
6. Tomac Eugen PMP NU
1. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati -
2. Ibram Iusein Minoritati NU
3. Vasile Daniel Minoritati NU
4. Vexler Silviu Minoritati NU
5. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati -
1. Sitterli Ovidiu-Ioan - NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 22 octombrie 2018, 20:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro