Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 23.04.2018 > 16:09 Versiunea pentru printare
Luni, 23 aprilie 2018, ora 16:09

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi si retrimiterea la comisie Pl-x 29/2018
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:134 80 24 8 7 3 5 5 2
- voturi pentru (DA):130 79 23 8 7 3 4 5 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:2 - 1 - - - - - 1
- nu au votat:2 1 - - - - 1 - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Axinte Vasile PSD DA
2. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
3. Bejinariu Eugen PSD DA
4. Benedek Zacharie UDMR DA
5. Bica Dănuț PNL DA
6. Bichineț Corneliu PMP DA
7. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
8. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
9. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
10. Bodea Marius PNL DA
11. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
13. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
14. Buican Cristian PNL DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Bulai Iulian USR DA
17. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
18. Burciu Cristina PSD DA
19. Calista Mara-Daniela PNL DA
20. Calotă Florică Ică ALDE DA
21. Călin Ion PSD DA
22. Cherecheș Viorica PNL DA
23. Chiriac Viorel PSD -
24. Ciocan Dan PSD DA
25. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
26. Cîtea Vasile PSD DA
27. Cobuz Maricela PSD DA
28. Cocoș Vasile PSD DA
29. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
30. Csoma Botond UDMR DA
31. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
32. Dîrzu Ioan PSD DA
33. Dobre Mircea-Titus PSD DA
34. Dobre Victor Paul PNL DA
35. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
36. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
37. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
38. Erdei Dolóczki István UDMR DA
39. Farago Petru UDMR DA
40. Fădor Angelica PNL DA
41. Florea Damian PSD DA
42. Floroiu Ionel PSD DA
43. Furtună Mirela PSD DA
44. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
45. Gavrilă Camelia PSD DA
46. Georgescu Nicolae PSD DA
47. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
48. Gheorghiu Bogdan PNL DA
49. Gherman Dumitru PSD DA
50. Huncă Mihaela PSD DA
51. Iancu Marius-Ionel PSD DA
52. Iftimie Neculai PSD DA
53. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
54. Ioniță Antoneta PNL DA
55. Iordache Florin PSD DA
56. Jivan Luminița-Maria PSD DA
57. Lazăr Sorin PSD DA
58. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
59. Longher Victoria Minoritati DA
60. Lovin Dumitru ALDE DA
61. Lungu Tudorița PNL DA
62. Lupașcu Costel PSD DA
63. Lupescu Dumitru USR DA
64. Manole Petre-Florin PSD DA
65. Marica Petru-Sorin PSD DA
66. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
67. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
68. Mînzatu Roxana PSD DA
69. Mohaci Mihai PSD DA
70. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
71. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
72. Mușoiu Ștefan PSD DA
73. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
74. Neață Eugen PSD DA
75. Nosa Iuliu PSD DA
76. Oprișcan Mihai Doru - Abținere
77. Oros Nechita-Adrian PNL DA
78. Oteșanu Daniela PSD DA
79. Pană Adriana-Doina PSD DA
80. Paraschiv Rodica PSD DA
81. Pașcan Emil-Marius PMP DA
82. Pau Radu - Adrian PSD DA
83. Păle Dănuț PSD DA
84. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
85. Pop Andrei PSD DA
86. Popa Florin PSD DA
87. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
88. Presură Alexandra PSD DA
89. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
90. Prună Cristina-Mădălina USR DA
91. Radu Anișoara PSD DA
92. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
93. Rădulescu Alexandru PSD DA
94. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
95. Răduț Violeta PSD DA
96. Roman Florin-Claudiu PNL DA
97. Roman Ioan Sorin PSD DA
98. Romanescu Cristinel PNL DA
99. Roșca Lucreția PSD DA
100. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
101. Sefer Cristian-George PMP -
102. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
103. Seres Dénes UDMR DA
104. Sighiartău Robert-Ionatan PNL Abținere
105. Simion Lucian-Eduard PSD DA
106. Simionca Ionuț PMP DA
107. Simonis Alfred - Robert PSD DA
108. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
109. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
110. Stan Viorel PSD DA
111. Stancu Florinel PSD DA
112. Stănescu Alexandru PSD DA
113. Suciu Matei PSD DA
114. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
115. Szabó Ödön UDMR DA
116. Șotcan Theodora PSD DA
117. Șovăială Constantin PNL DA
118. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
119. Teiș Alina PSD DA
120. Todor Adrian PSD DA
121. Tripa Florin-Dan PSD DA
122. Tudor Beatrice PSD DA
123. Turcan Raluca PNL DA
124. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
125. Vasile Daniel Minoritati DA
126. Velcea Nicolae PSD DA
127. Vișan George-Gabriel PSD DA
128. Vîlceanu Dan PNL DA
129. Vîrză Mihăiță PSD DA
130. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
131. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
132. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
133. Zainea Cornel USR DA
134. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 24 mai 2022, 1:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro