Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2018 > 10:15 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 iunie 2018, ora 10:15

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:104 44 20 15 8 4 3 6 4
- voturi pentru (DA):97 44 20 15 1 4 3 6 4
- voturi împotrivă (NU):7 - - - 7 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Antal István-János UDMR NU
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Benedek Zacharie UDMR NU
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Bichineț Corneliu PMP DA
10. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bodea Marius PNL DA
13. Botez Mihai-Cătălin USR DA
14. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
15. Bulai Iulian USR DA
16. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
17. Calista Mara-Daniela PNL DA
18. Cherecheș Florica PNL DA
19. Chiriac Viorel PSD DA
20. Codreanu Constantin PMP DA
21. Csép Éva-Andrea UDMR NU
22. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
23. Cupă Ion ALDE DA
24. Dîrzu Ioan PSD DA
25. Dobre Mircea-Titus - DA
26. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
27. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
28. Drulă Cătălin USR DA
29. Dunava Costel Neculai PSD DA
30. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
31. Erdei Dolóczki István UDMR NU
32. Farago Petru UDMR DA
33. Fădor Angelica PNL DA
34. Floroiu Ionel PSD DA
35. Gavrilă Camelia PSD DA
36. Gherman Dumitru PSD DA
37. Ghilea Găvrilă PNL DA
38. Giugea Nicolae PNL DA
39. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
40. Gudu Vasile PNL DA
41. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
42. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
43. Huncă Mihaela PSD DA
44. Ibram Iusein Minoritati DA
45. Itu Cornel PSD DA
46. Lazăr Sorin PSD DA
47. Longher Victoria Minoritati DA
48. Lovin Dumitru ALDE DA
49. Lungu Tudorița PNL DA
50. Lupescu Dumitru USR DA
51. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
52. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
53. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
54. Neagu Nicolae PNL DA
55. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
56. Niță Nicu PSD DA
57. Nosa Iuliu PSD DA
58. Olar Corneliu PNL DA
59. Oteșanu Daniela PSD DA
60. Pană Adriana-Doina PSD DA
61. Păle Dănuț PSD DA
62. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
63. Podașcă Gabriela-Maria - DA
64. Pop Andrei PSD DA
65. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
66. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
67. Presură Alexandra PSD DA
68. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
69. Prună Cristina-Mădălina USR DA
70. Radu Anișoara PSD DA
71. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
72. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
73. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
74. Răduț Violeta PSD DA
75. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
76. Roman Florin-Claudiu PNL DA
77. Roman Ioan Sorin PSD DA
78. Romanescu Cristinel PNL DA
79. Roșca Lucreția PSD DA
80. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
81. Sebestyén Csaba-István UDMR NU
82. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
83. Simionca Ionuț PMP DA
84. Simonis Alfred - Robert PSD DA
85. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
86. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
87. Stancu Florinel PSD DA
88. Stănescu Alexandru PSD DA
89. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
90. Szabó Ödön UDMR NU
91. Șarapatin Elvira PSD DA
92. Șovăială Constantin PNL DA
93. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
94. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
95. Teiș Alina PSD DA
96. Terea Ioan PSD DA
97. Toma Ilie PSD DA
98. Tripa Florin-Dan PSD DA
99. Varga Vasile PNL DA
100. Vîrză Mihăiță PSD DA
101. Vlase Petru Gabriel PSD DA
102. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
103. Zainea Cornel USR DA
104. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 21 iunie 2018, 7:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro