Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2018 > 10:16 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 iunie 2018, ora 10:16

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:122 49 25 17 9 6 4 7 5
- voturi pentru (DA):122 49 25 17 9 6 4 7 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Benedek Zacharie UDMR DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bichineț Corneliu PMP DA
11. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
12. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
13. Bode Lucian Nicolae PNL DA
14. Bodea Marius PNL DA
15. Borza Remus-Adrian - DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Bulai Iulian USR DA
19. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
20. Calista Mara-Daniela PNL DA
21. Calotă Florică Ică ALDE DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Cherecheș Florica PNL DA
24. Cherecheș Viorica PNL DA
25. Chiriac Viorel PSD DA
26. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
27. Codreanu Constantin PMP DA
28. Csép Éva-Andrea UDMR DA
29. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
30. Cupă Ion ALDE DA
31. Dîrzu Ioan PSD DA
32. Dobre Mircea-Titus - DA
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
35. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
36. Drulă Cătălin USR DA
37. Dunava Costel Neculai PSD DA
38. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
39. Erdei Dolóczki István UDMR DA
40. Farago Petru UDMR DA
41. Fădor Angelica PNL DA
42. Floroiu Ionel PSD DA
43. Gavrilă Camelia PSD DA
44. Gherman Dumitru PSD DA
45. Ghilea Găvrilă PNL DA
46. Giugea Nicolae PNL DA
47. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
48. Gudu Vasile PNL DA
49. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
50. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
51. Huncă Mihaela PSD DA
52. Ibram Iusein Minoritati DA
53. Ion Stelian-Cristian USR DA
54. Itu Cornel PSD DA
55. Lazăr Sorin PSD DA
56. Longher Victoria Minoritati DA
57. Lovin Dumitru ALDE DA
58. Lungu Tudorița PNL DA
59. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
60. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
61. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
62. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
63. Neagu Nicolae PNL DA
64. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
65. Niță Nicu PSD DA
66. Nosa Iuliu PSD DA
67. Olar Corneliu PNL DA
68. Oprea Dumitru PNL DA
69. Oteșanu Daniela PSD DA
70. Pană Adriana-Doina PSD DA
71. Pașcan Emil-Marius PMP DA
72. Păle Dănuț PSD DA
73. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
74. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
75. Podașcă Gabriela-Maria - DA
76. Pop Andrei PSD DA
77. Pop Tudor Rareș USR DA
78. Popa Florin PSD DA
79. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
80. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
81. Presură Alexandra PSD DA
82. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
83. Prună Cristina-Mădălina USR DA
84. Radu Anișoara PSD DA
85. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
86. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
87. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
88. Răduț Violeta PSD DA
89. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
90. Roman Florin-Claudiu PNL DA
91. Roman Ioan Sorin PSD DA
92. Romanescu Cristinel PNL DA
93. Roșca Lucreția PSD DA
94. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
95. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
96. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
97. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
98. Simionca Ionuț PMP DA
99. Simonis Alfred - Robert PSD DA
100. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
101. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
102. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
103. Stancu Florinel PSD DA
104. Stănescu Alexandru PSD DA
105. Szabó Ödön UDMR DA
106. Șarapatin Elvira PSD DA
107. Șovăială Constantin PNL DA
108. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
109. Teiș Alina PSD DA
110. Terea Ioan PSD DA
111. Toma Ilie PSD DA
112. Tripa Florin-Dan PSD DA
113. Tudose Mihai PSD DA
114. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
115. Varga Vasile PNL DA
116. Vexler Silviu Minoritati DA
117. Vîrză Mihăiță PSD DA
118. Vlase Petru Gabriel PSD DA
119. Vosganian Varujan ALDE DA
120. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
121. Zainea Cornel USR DA
122. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 23 ianuarie 2019, 6:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro