Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2018 > 10:17 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 iunie 2018, ora 10:17

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:123 49 26 18 8 6 4 7 5
- voturi pentru (DA):122 49 26 18 7 6 4 7 5
- voturi împotrivă (NU):1 - - - 1 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Benedek Zacharie UDMR DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bichineț Corneliu PMP DA
11. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
12. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
13. Bode Lucian Nicolae PNL DA
14. Bodea Marius PNL DA
15. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
16. Borza Remus-Adrian - DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR DA
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Bulai Iulian USR DA
20. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
21. Calista Mara-Daniela PNL DA
22. Calotă Florică Ică ALDE DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Cherecheș Florica PNL DA
25. Cherecheș Viorica PNL DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
28. Codreanu Constantin PMP DA
29. Csép Éva-Andrea UDMR DA
30. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
31. Cupă Ion ALDE DA
32. Dehelean Silviu USR DA
33. Dîrzu Ioan PSD DA
34. Dobre Mircea-Titus - DA
35. Dobre Victor Paul PNL DA
36. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
37. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
38. Drulă Cătălin USR DA
39. Dunava Costel Neculai PSD DA
40. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
41. Erdei Dolóczki István UDMR DA
42. Farago Petru UDMR DA
43. Fădor Angelica PNL DA
44. Gavrilă Camelia PSD DA
45. Gherman Dumitru PSD DA
46. Ghilea Găvrilă PNL DA
47. Giugea Nicolae PNL DA
48. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
49. Gudu Vasile PNL DA
50. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
51. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
52. Huncă Mihaela PSD DA
53. Ibram Iusein Minoritati DA
54. Ion Stelian-Cristian USR DA
55. Itu Cornel PSD DA
56. Lazăr Sorin PSD DA
57. Longher Victoria Minoritati DA
58. Lovin Dumitru ALDE DA
59. Lungu Tudorița PNL DA
60. Lupescu Dumitru USR DA
61. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
62. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
63. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
64. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
65. Neagu Nicolae PNL DA
66. Neață Eugen PSD DA
67. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
68. Nicoară Romeo Florin PNL DA
69. Niță Nicu PSD DA
70. Nosa Iuliu PSD DA
71. Olar Corneliu PNL DA
72. Oros Nechita-Adrian PNL DA
73. Oteșanu Daniela PSD DA
74. Pană Adriana-Doina PSD DA
75. Pașcan Emil-Marius PMP DA
76. Păle Dănuț PSD DA
77. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
78. Podașcă Gabriela-Maria - DA
79. Pop Andrei PSD DA
80. Popa Florin PSD DA
81. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
82. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
83. Presură Alexandra PSD DA
84. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
85. Prună Cristina-Mădălina USR DA
86. Radu Anișoara PSD DA
87. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
88. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
89. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
90. Răduț Violeta PSD DA
91. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
92. Roman Florin-Claudiu PNL DA
93. Roman Ioan Sorin PSD DA
94. Romanescu Cristinel PNL DA
95. Roșca Lucreția PSD DA
96. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
97. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
98. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
99. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
100. Simionca Ionuț PMP DA
101. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
102. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
103. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
104. Stancu Florinel PSD DA
105. Stănescu Alexandru PSD DA
106. Șarapatin Elvira PSD DA
107. Șovăială Constantin PNL DA
108. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
109. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
110. Teiș Alina PSD DA
111. Terea Ioan PSD DA
112. Toma Ilie PSD DA
113. Tripa Florin-Dan PSD DA
114. Tudose Mihai PSD DA
115. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
116. Varga Vasile PNL DA
117. Vexler Silviu Minoritati DA
118. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
119. Vlase Petru Gabriel PSD DA
120. Vosganian Varujan ALDE DA
121. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
122. Zainea Cornel USR DA
123. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 15 octombrie 2018, 20:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro