Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2018 > 10:18 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 iunie 2018, ora 10:18

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:121 51 25 18 7 5 3 7 5
- voturi pentru (DA):120 51 25 18 7 5 2 7 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - 1 - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Benedek Zacharie UDMR DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bode Lucian Nicolae PNL DA
13. Bodea Marius PNL DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Borza Remus-Adrian - DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Bulai Iulian USR DA
19. Calista Mara-Daniela PNL DA
20. Calotă Florică Ică ALDE DA
21. Călin Ion PSD DA
22. Cherecheș Florica PNL DA
23. Cherecheș Viorica PNL DA
24. Chiriac Viorel PSD DA
25. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
26. Codreanu Constantin PMP DA
27. Csép Éva-Andrea UDMR DA
28. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
29. Cupă Ion ALDE DA
30. Dehelean Silviu USR DA
31. Dîrzu Ioan PSD DA
32. Dobre Mircea-Titus - DA
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
35. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
36. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
37. Dunava Costel Neculai PSD DA
38. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
39. Erdei Dolóczki István UDMR DA
40. Farago Petru UDMR DA
41. Fădor Angelica PNL DA
42. Gavrilă Camelia PSD DA
43. Gherman Dumitru PSD DA
44. Ghilea Găvrilă PNL DA
45. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
46. Gudu Vasile PNL DA
47. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
48. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
49. Huncă Mihaela PSD DA
50. Ibram Iusein Minoritati DA
51. Ion Stelian-Cristian USR DA
52. Itu Cornel PSD DA
53. Lazăr Sorin PSD DA
54. Longher Victoria Minoritati DA
55. Lovin Dumitru ALDE DA
56. Lungu Tudorița PNL DA
57. Lupescu Dumitru USR DA
58. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
59. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
60. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
61. Neagu Nicolae PNL DA
62. Neață Eugen PSD DA
63. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
64. Nicoară Romeo Florin PNL DA
65. Niță Nicu PSD DA
66. Nosa Iuliu PSD DA
67. Olar Corneliu PNL DA
68. Oprea Dumitru PNL DA
69. Oros Nechita-Adrian PNL DA
70. Oteșanu Daniela PSD DA
71. Pană Adriana-Doina PSD DA
72. Pașcan Emil-Marius PMP Abținere
73. Păle Dănuț PSD DA
74. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
75. Petric Octavian PSD DA
76. Podașcă Gabriela-Maria - DA
77. Pop Andrei PSD DA
78. Popa Florin PSD DA
79. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
80. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
81. Presură Alexandra PSD DA
82. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
83. Prună Cristina-Mădălina USR DA
84. Radu Anișoara PSD DA
85. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
86. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
87. Răduț Violeta PSD DA
88. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
89. Roman Florin-Claudiu PNL DA
90. Roman Ioan Sorin PSD DA
91. Romanescu Cristinel PNL DA
92. Roșca Lucreția PSD DA
93. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
94. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
95. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
96. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
97. Simionca Ionuț PMP DA
98. Simonis Alfred - Robert PSD DA
99. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
100. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
101. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
102. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
103. Stancu Florinel PSD DA
104. Stănescu Alexandru PSD DA
105. Șarapatin Elvira PSD DA
106. Șovăială Constantin PNL DA
107. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
108. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
109. Teiș Alina PSD DA
110. Terea Ioan PSD DA
111. Toma Ilie PSD DA
112. Tripa Florin-Dan PSD DA
113. Tudose Mihai PSD DA
114. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
115. Varga Vasile PNL DA
116. Vexler Silviu Minoritati DA
117. Vîrză Mihăiță PSD DA
118. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
119. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
120. Zainea Cornel USR DA
121. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 18 octombrie 2018, 19:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro