Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2018 > 10:18 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 iunie 2018, ora 10:18

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:126 53 27 19 8 4 3 7 5
- voturi pentru (DA):123 53 27 19 8 4 2 7 3
- voturi împotrivă (NU):2 - - - - - - - 2
- abțineri:1 - - - - - 1 - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Benedek Zacharie UDMR DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
10. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
11. Bode Lucian Nicolae PNL DA
12. Bodea Marius PNL DA
13. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
14. Borza Remus-Adrian - DA
15. Botez Mihai-Cătălin USR DA
16. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
17. Bulai Iulian USR DA
18. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
19. Calista Mara-Daniela PNL DA
20. Calotă Florică Ică ALDE DA
21. Călin Ion PSD DA
22. Cherecheș Florica PNL DA
23. Cherecheș Viorica PNL DA
24. Chiriac Viorel PSD DA
25. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
26. Codreanu Constantin PMP DA
27. Csép Éva-Andrea UDMR DA
28. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
29. Dehelean Silviu USR DA
30. Dîrzu Ioan PSD DA
31. Dobre Mircea-Titus - NU
32. Dobre Victor Paul PNL DA
33. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
34. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
35. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
36. Drulă Cătălin USR DA
37. Dunava Costel Neculai PSD DA
38. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
39. Erdei Dolóczki István UDMR DA
40. Farago Petru UDMR DA
41. Fădor Angelica PNL DA
42. Gavrilă Camelia PSD DA
43. Gherman Dumitru PSD DA
44. Ghilea Găvrilă PNL DA
45. Giugea Nicolae PNL DA
46. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
47. Gudu Vasile PNL DA
48. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
49. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
50. Huncă Mihaela PSD DA
51. Ibram Iusein Minoritati DA
52. Ion Stelian-Cristian USR DA
53. Itu Cornel PSD DA
54. Lazăr Sorin PSD DA
55. Longher Victoria Minoritati DA
56. Lovin Dumitru ALDE DA
57. Lungu Tudorița PNL DA
58. Lupescu Dumitru USR DA
59. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
60. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
61. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
62. Neagu Nicolae PNL DA
63. Neață Eugen PSD DA
64. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
65. Nicoară Romeo Florin PNL DA
66. Niță Nicu PSD DA
67. Nosa Iuliu PSD DA
68. Olar Corneliu PNL DA
69. Oprea Dumitru PNL DA
70. Oros Nechita-Adrian PNL DA
71. Oteșanu Daniela PSD DA
72. Pană Adriana-Doina PSD DA
73. Pașcan Emil-Marius PMP Abținere
74. Păle Dănuț PSD DA
75. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
76. Petric Octavian PSD DA
77. Podașcă Gabriela-Maria - NU
78. Pop Andrei PSD DA
79. Popa Florin PSD DA
80. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
81. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
82. Presură Alexandra PSD DA
83. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
84. Prună Cristina-Mădălina USR DA
85. Radu Anișoara PSD DA
86. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
87. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
88. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
89. Răduț Violeta PSD DA
90. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
91. Roman Florin-Claudiu PNL DA
92. Roman Ioan Sorin PSD DA
93. Romanescu Cristinel PNL DA
94. Roșca Lucreția PSD DA
95. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
96. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
97. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
98. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
99. Simionca Ionuț PMP DA
100. Simonis Alfred - Robert PSD DA
101. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
102. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
103. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
104. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
105. Stancu Florinel PSD DA
106. Stănescu Alexandru PSD DA
107. Szabó Ödön UDMR DA
108. Șarapatin Elvira PSD DA
109. Șovăială Constantin PNL DA
110. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
111. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
112. Teiș Alina PSD DA
113. Terea Ioan PSD DA
114. Toma Ilie PSD DA
115. Tripa Florin-Dan PSD DA
116. Tudose Mihai PSD DA
117. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
118. Varga Vasile PNL DA
119. Vexler Silviu Minoritati DA
120. Vîrză Mihăiță PSD DA
121. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
122. Vlase Petru Gabriel PSD DA
123. Vosganian Varujan ALDE DA
124. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
125. Zainea Cornel USR DA
126. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 21 iunie 2018, 7:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro