Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2018 > 10:19 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 iunie 2018, ora 10:19

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:127 54 25 18 9 5 4 7 5
- voturi pentru (DA):126 54 25 18 9 5 4 7 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Benedek Zacharie UDMR DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Bichineț Corneliu PMP DA
10. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bode Lucian Nicolae PNL DA
13. Bodea Marius PNL DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Borza Remus-Adrian - DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
19. Burciu Cristina PSD DA
20. Calista Mara-Daniela PNL DA
21. Calotă Florică Ică ALDE DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Cherecheș Florica PNL DA
24. Cherecheș Viorica PNL DA
25. Chiriac Viorel PSD DA
26. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
27. Codreanu Constantin PMP DA
28. Csép Éva-Andrea UDMR DA
29. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
30. Cupă Ion ALDE DA
31. Dehelean Silviu USR DA
32. Dîrzu Ioan PSD DA
33. Dobre Mircea-Titus - DA
34. Dobre Victor Paul PNL DA
35. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
36. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
37. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
38. Drulă Cătălin USR DA
39. Dunava Costel Neculai PSD DA
40. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
41. Erdei Dolóczki István UDMR DA
42. Farago Petru UDMR DA
43. Fădor Angelica PNL DA
44. Gavrilă Camelia PSD DA
45. Gherman Dumitru PSD DA
46. Giugea Nicolae PNL DA
47. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
48. Gudu Vasile PNL DA
49. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
50. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
51. Huncă Mihaela PSD DA
52. Ibram Iusein Minoritati DA
53. Ion Stelian-Cristian USR DA
54. Itu Cornel PSD DA
55. Korodi Attila UDMR DA
56. Lazăr Sorin PSD DA
57. Longher Victoria Minoritati DA
58. Lovin Dumitru ALDE DA
59. Lungu Tudorița PNL DA
60. Lupescu Dumitru USR DA
61. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
62. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
63. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
64. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
65. Neagu Nicolae PNL DA
66. Neață Eugen PSD DA
67. Nechifor Cătălin-Ioan - Abținere
68. Nicoară Romeo Florin PNL DA
69. Niță Nicu PSD DA
70. Nosa Iuliu PSD DA
71. Olar Corneliu PNL DA
72. Oros Nechita-Adrian PNL DA
73. Oteșanu Daniela PSD DA
74. Pană Adriana-Doina PSD DA
75. Pașcan Emil-Marius PMP DA
76. Păle Dănuț PSD DA
77. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
78. Petric Octavian PSD DA
79. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
80. Podașcă Gabriela-Maria - DA
81. Pop Andrei PSD DA
82. Popa Florin PSD DA
83. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
84. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
85. Presură Alexandra PSD DA
86. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
87. Prună Cristina-Mădălina USR DA
88. Radu Anișoara PSD DA
89. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
90. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
91. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
92. Răduț Violeta PSD DA
93. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
94. Roman Florin-Claudiu PNL DA
95. Roman Ioan Sorin PSD DA
96. Romanescu Cristinel PNL DA
97. Roșca Lucreția PSD DA
98. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
99. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
100. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
101. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
102. Simionca Ionuț PMP DA
103. Simonis Alfred - Robert PSD DA
104. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
105. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
106. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
107. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
108. Stancu Florinel PSD DA
109. Stănescu Alexandru PSD DA
110. Șarapatin Elvira PSD DA
111. Șovăială Constantin PNL DA
112. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
113. Teiș Alina PSD DA
114. Terea Ioan PSD DA
115. Toma Ilie PSD DA
116. Tripa Florin-Dan PSD DA
117. Tudose Mihai PSD DA
118. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
119. Varga Vasile PNL DA
120. Vexler Silviu Minoritati DA
121. Vîrză Mihăiță PSD DA
122. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
123. Vlase Petru Gabriel PSD DA
124. Vosganian Varujan ALDE DA
125. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
126. Zainea Cornel USR DA
127. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 23 ianuarie 2019, 8:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro