Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2018 > 10:20 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 iunie 2018, ora 10:20

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:126 55 22 18 11 4 4 7 5
- voturi pentru (DA):108 55 22 - 11 4 4 7 5
- voturi împotrivă (NU):18 - - 18 - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Bende Sándor UDMR DA
8. Benedek Zacharie UDMR DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bichineț Corneliu PMP DA
11. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
12. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
13. Bode Lucian Nicolae PNL DA
14. Bodea Marius PNL DA
15. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
16. Borza Remus-Adrian - DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR NU
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Bulai Iulian USR NU
20. Burciu Cristina PSD DA
21. Calista Mara-Daniela PNL DA
22. Calotă Florică Ică ALDE DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Cherecheș Florica PNL DA
25. Cherecheș Viorica PNL DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
28. Codreanu Constantin PMP DA
29. Csép Éva-Andrea UDMR DA
30. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
31. Cupă Ion ALDE DA
32. Dehelean Silviu USR NU
33. Dîrzu Ioan PSD DA
34. Dobre Mircea-Titus - DA
35. Dobre Victor Paul PNL DA
36. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
37. Dobrovie Matei-Adrian USR NU
38. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
39. Drulă Cătălin USR NU
40. Dunava Costel Neculai PSD DA
41. Duruș Vlad-Emanuel USR NU
42. Erdei Dolóczki István UDMR DA
43. Farago Petru UDMR DA
44. Floroiu Ionel PSD DA
45. Gavrilă Camelia PSD DA
46. Georgescu Nicolae PSD DA
47. Gherman Dumitru PSD DA
48. Giugea Nicolae PNL DA
49. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
50. Gudu Vasile PNL DA
51. Huncă Mihaela PSD DA
52. Ibram Iusein Minoritati DA
53. Ion Stelian-Cristian USR NU
54. Itu Cornel PSD DA
55. Korodi Attila UDMR DA
56. Lazăr Sorin PSD DA
57. Longher Victoria Minoritati DA
58. Lungu Tudorița PNL DA
59. Lupescu Dumitru USR NU
60. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
61. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
62. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
63. Neață Eugen PSD DA
64. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
65. Nicoară Romeo Florin PNL DA
66. Niță Nicu PSD DA
67. Nosa Iuliu PSD DA
68. Olar Corneliu PNL DA
69. Oros Nechita-Adrian PNL DA
70. Oteșanu Daniela PSD DA
71. Pană Adriana-Doina PSD DA
72. Pașcan Emil-Marius PMP DA
73. Păle Dănuț PSD DA
74. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
75. Petric Octavian PSD DA
76. Podașcă Gabriela-Maria - DA
77. Pop Andrei PSD DA
78. Popa Florin PSD DA
79. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
80. Popescu Nicolae-Daniel USR NU
81. Presură Alexandra PSD DA
82. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
83. Prună Cristina-Mădălina USR NU
84. Radu Anișoara PSD DA
85. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
86. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
87. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
88. Răduț Violeta PSD DA
89. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
90. Roman Florin-Claudiu PNL DA
91. Roman Ioan Sorin PSD DA
92. Romanescu Cristinel PNL DA
93. Roșca Lucreția PSD DA
94. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
95. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
96. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
97. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
98. Simionca Ionuț PMP DA
99. Simonis Alfred - Robert PSD DA
100. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
101. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
102. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
103. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR NU
104. Stancu Florinel PSD DA
105. Stănescu Alexandru PSD DA
106. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
107. Szabó Ödön UDMR DA
108. Șarapatin Elvira PSD DA
109. Șovăială Constantin PNL DA
110. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
111. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
112. Teiș Alina PSD DA
113. Terea Ioan PSD DA
114. Todor Adrian PSD DA
115. Toma Ilie PSD DA
116. Tripa Florin-Dan PSD DA
117. Tudose Mihai PSD DA
118. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
119. Varga Vasile PNL DA
120. Vexler Silviu Minoritati DA
121. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
122. Vlase Petru Gabriel PSD DA
123. Vosganian Varujan ALDE DA
124. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
125. Zainea Cornel USR NU
126. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 21 iunie 2018, 7:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro