Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2018 > 10:41 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 iunie 2018, ora 10:41

Subiect vot: PLx 215/2018 Amr.1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:136 63 25 18 10 5 3 10 2
- voturi pentru (DA):57 1 25 18 1 - 3 7 2
- voturi împotrivă (NU):79 62 - - 9 5 - 3 -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Antal István-János UDMR NU
4. Axinte Vasile PSD NU
5. Balint Liviu-Ioan PSD NU
6. Benedek Zacharie UDMR NU
7. Benga Tudor - Vlad USR DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Bichineț Corneliu PMP DA
10. Boboc Tudorița-Rodica PSD NU
11. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
12. Bode Lucian Nicolae PNL DA
13. Bodea Marius PNL DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
15. Borza Remus-Adrian - DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Budăi Marius-Constantin PSD NU
18. Bulai Iulian USR DA
19. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
20. Burciu Cristina PSD NU
21. Calista Mara-Daniela PNL DA
22. Calotă Florică Ică ALDE NU
23. Căciulă Aurel PSD NU
24. Călin Ion PSD NU
25. Cherecheș Florica PNL DA
26. Chiriac Viorel PSD NU
27. Ciofu Tamara-Dorina PSD NU
28. Ciuhodaru Tudor PSD NU
29. Cobuz Maricela PSD NU
30. Csép Éva-Andrea UDMR NU
31. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE NU
32. Cupă Ion ALDE NU
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dobrică Ionela Viorela PSD NU
35. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD NU
36. Drulă Cătălin USR DA
37. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
38. Erdei Dolóczki István UDMR NU
39. Fădor Angelica PNL DA
40. Floroiu Ionel PSD NU
41. Furtună Mirela PSD NU
42. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
43. Gavrilă Camelia PSD NU
44. Georgescu Nicolae PSD NU
45. Gherman Dumitru PSD NU
46. Ghilea Găvrilă PNL DA
47. Ghinea Cristian USR DA
48. Giugea Nicolae PNL DA
49. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
50. Gudu Vasile PNL DA
51. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
52. Huncă Mihaela PSD DA
53. Ibram Iusein Minoritati DA
54. Ion Stelian-Cristian USR DA
55. Itu Cornel PSD NU
56. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
57. Korodi Attila UDMR NU
58. Kulcsár-Terza József-György UDMR NU
59. Lazăr Sorin PSD NU
60. Longher Victoria Minoritati NU
61. Lovin Dumitru ALDE NU
62. Lupașcu Costel PSD NU
63. Macovei Silviu Nicu PSD NU
64. Marica Petru-Sorin PSD NU
65. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
66. Mărgărit Mitică-Marius PSD NU
67. Mohaci Mihai PSD NU
68. Movilă Petru PMP DA
69. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
70. Neagu Nicolae PNL DA
71. Neață Eugen PSD NU
72. Nicoară Romeo Florin PNL DA
73. Niță Nicu PSD NU
74. Olar Corneliu PNL DA
75. Oprea Dumitru PNL DA
76. Oros Nechita-Adrian PNL DA
77. Pambuccian Varujan Minoritati DA
78. Pană Adriana-Doina PSD NU
79. Paraschiv Rodica PSD NU
80. Pașcan Emil-Marius PMP DA
81. Păle Dănuț PSD NU
82. Petrea Gabriel PSD NU
83. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
84. Pop Andrei PSD NU
85. Popa Florin PSD NU
86. Popa Ștefan-Ovidiu PSD NU
87. Popescu Mariana-Venera Minoritati NU
88. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
89. Presură Alexandra PSD NU
90. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
91. Prună Cristina-Mădălina USR DA
92. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD NU
93. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
94. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
95. Răduț Violeta PSD NU
96. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
97. Roman Ioan Sorin PSD NU
98. Romanescu Cristinel PNL DA
99. Rotaru Răzvan-Ilie PSD NU
100. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
101. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
102. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
103. Simion Lucian-Eduard PSD NU
104. Simonis Alfred - Robert PSD NU
105. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
106. Socotar Gheorghe-Dinu PSD NU
107. Stan Viorel PSD NU
108. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
109. Stancu Florinel PSD NU
110. Stativă Irinel Ioan PSD NU
111. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
112. Szabó Ödön UDMR NU
113. Șarapatin Elvira PSD NU
114. Șovăială Constantin PNL DA
115. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
116. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
117. Teiș Alina PSD NU
118. Terea Ioan PSD NU
119. Todor Adrian PSD NU
120. Toma Ilie PSD NU
121. Tripa Florin-Dan PSD NU
122. Tudor Beatrice PSD NU
123. Tudose Mihai PSD NU
124. Ursu Răzvan-Ion PSD NU
125. Varga Vasile PNL DA
126. Vasile Daniel Minoritati NU
127. Vass Levente UDMR NU
128. Velcea Nicolae PSD NU
129. Vîlceanu Dan PNL DA
130. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
131. Vlase Petru Gabriel PSD NU
132. Vlăducă Oana-Silvia PSD NU
133. Vosganian Varujan ALDE NU
134. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD NU
135. Zainea Cornel USR DA
136. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 15 octombrie 2018, 19:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro