Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2018 > 11:30 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 iunie 2018, ora 11:30

Subiect vot: Prelungire program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:134 70 22 18 8 3 3 6 4
- voturi pentru (DA):134 70 22 18 8 3 3 6 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Balint Liviu-Ioan PSD DA
6. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bende Sándor UDMR DA
9. Benedek Zacharie UDMR DA
10. Benga Tudor - Vlad USR DA
11. Benkő Erika UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bodea Marius PNL DA
18. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
19. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
20. Borza Remus-Adrian - DA
21. Botez Mihai-Cătălin USR DA
22. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
23. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
24. Burciu Cristina PSD DA
25. Calista Mara-Daniela PNL DA
26. Căciulă Aurel PSD DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL DA
30. Chichirău Cosette-Paula USR DA
31. Chiriac Viorel PSD DA
32. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
33. Cobuz Maricela PSD DA
34. Codreanu Constantin PMP DA
35. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
36. Cupă Ion ALDE DA
37. Dehelean Silviu USR DA
38. Dinu Cristina-Elena PSD DA
39. Dobre Victor Paul PNL DA
40. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
41. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
42. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
43. Drulă Cătălin USR DA
44. Dunava Costel Neculai PSD DA
45. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Fădor Angelica PNL DA
48. Floroiu Ionel PSD DA
49. Furtună Mirela PSD DA
50. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
51. Georgescu Nicolae PSD DA
52. Gheorghiu Bogdan PNL DA
53. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
54. Gherman Dumitru PSD DA
55. Gilia Claudia PSD DA
56. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
57. Gudu Vasile PNL DA
58. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
59. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
60. Huncă Mihaela PSD DA
61. Iancu Iulian PSD DA
62. Ion Stelian-Cristian USR DA
63. Itu Cornel PSD DA
64. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
65. Korodi Attila UDMR DA
66. Lazăr Sorin PSD DA
67. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
68. Lovin Dumitru ALDE DA
69. Lupașcu Costel PSD DA
70. Marica Petru-Sorin PSD DA
71. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
72. Mînzatu Roxana PSD DA
73. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
74. Mușoiu Ștefan PSD DA
75. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
76. Neață Eugen PSD DA
77. Nicoară Romeo Florin PNL DA
78. Niță Nicu PSD DA
79. Nosa Iuliu PSD DA
80. Olar Corneliu PNL DA
81. Oprea Dumitru PNL DA
82. Oteșanu Daniela PSD DA
83. Palăr Ionel PNL DA
84. Pană Adriana-Doina PSD DA
85. Paraschiv Rodica PSD DA
86. Pașcan Emil-Marius PMP DA
87. Păle Dănuț PSD DA
88. Petrea Gabriel PSD DA
89. Petric Octavian PSD DA
90. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
91. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
92. Pop Andrei PSD DA
93. Popa Florin PSD DA
94. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
95. Presură Alexandra PSD DA
96. Prună Cristina-Mădălina USR DA
97. Radu Anișoara PSD DA
98. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
99. Răduț Violeta PSD DA
100. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
101. Roman Florin-Claudiu PNL DA
102. Roman Ioan Sorin PSD DA
103. Romanescu Cristinel PNL DA
104. Roșca Lucreția PSD DA
105. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
106. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
107. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
108. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
109. Simion Lucian-Eduard PSD DA
110. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
111. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
112. Stan Viorel PSD DA
113. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
114. Stancu Florinel PSD DA
115. Stativă Irinel Ioan PSD DA
116. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
117. Șarapatin Elvira PSD DA
118. Șotcan Theodora PSD DA
119. Șovăială Constantin PNL DA
120. Ștefan Corneliu PSD DA
121. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
122. Tudor Beatrice PSD DA
123. Turcan Raluca PNL DA
124. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
125. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
126. Vexler Silviu Minoritati DA
127. Vișan George-Gabriel PSD DA
128. Vîrză Mihăiță PSD DA
129. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
130. Vlase Petru Gabriel PSD DA
131. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
132. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
133. Zainea Cornel USR DA
134. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 18 octombrie 2018, 19:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro