Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.06.2018 > 11:28 Versiunea pentru printare
Miercuri, 27 iunie 2018, ora 11:28

Subiect vot: Prelungire program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:158 80 28 17 13 5 5 8 2
- voturi pentru (DA):150 80 28 10 13 5 4 8 2
- voturi împotrivă (NU):5 - - 5 - - - - -
- abțineri:3 - - 2 - - 1 - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Benga Tudor - Vlad USR Abținere
2. Dehelean Silviu USR Abținere
3. Pașcan Emil-Marius PMP Abținere
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Bichineț Corneliu PMP DA
12. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
13. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bodea Marius PNL DA
17. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
18. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
19. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR DA
21. Budăi Marius-Constantin PSD DA
22. Bulai Iulian USR DA
23. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
24. Burciu Cristina PSD DA
25. Calista Mara-Daniela PNL DA
26. Călin Ion PSD DA
27. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
28. Cherecheș Viorica PNL DA
29. Chiriac Viorel PSD DA
30. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
31. Cîtea Vasile PSD DA
32. Cobuz Maricela PSD DA
33. Codreanu Constantin PMP DA
34. Cristache Cătălin PMP DA
35. Dobre Victor Paul PNL DA
36. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
37. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
38. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
39. Dunava Costel Neculai PSD DA
40. Erdei Dolóczki István UDMR DA
41. Farago Petru UDMR DA
42. Fădor Angelica PNL DA
43. Florea Oana-Consuela PSD DA
44. Floroiu Ionel PSD DA
45. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
46. Furtună Mirela PSD DA
47. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
48. Gavrilă Camelia PSD DA
49. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
50. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
51. Gherman Dumitru PSD DA
52. Ghilea Găvrilă PNL DA
53. Gilia Claudia PSD DA
54. Giugea Nicolae PNL DA
55. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
56. Gudu Vasile PNL DA
57. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
58. Huncă Mihaela PSD DA
59. Iancu Iulian PSD DA
60. Iordache Florin PSD DA
61. Itu Cornel PSD DA
62. Korodi Attila UDMR DA
63. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
64. Lazăr Sorin PSD DA
65. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
66. Longher Victoria Minoritati DA
67. Lovin Dumitru ALDE DA
68. Lungu Tudorița PNL DA
69. Lupescu Dumitru USR DA
70. Macovei Silviu Nicu PSD DA
71. Manole Petre-Florin PSD DA
72. Marica Petru-Sorin PSD DA
73. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
74. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
75. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
76. Mohaci Mihai PSD DA
77. Mușoiu Ștefan PSD DA
78. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
79. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
80. Neață Eugen PSD DA
81. Nistor Laurențiu PSD DA
82. Niță Nicu PSD DA
83. Olar Corneliu PNL DA
84. Olteanu Daniel - DA
85. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
86. Oros Nechita-Adrian PNL DA
87. Oteșanu Daniela PSD DA
88. Pambuccian Varujan Minoritati DA
89. Pană Adriana-Doina PSD DA
90. Pau Radu - Adrian PSD DA
91. Păle Dănuț PSD DA
92. Petrea Gabriel PSD DA
93. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
94. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
95. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
96. Pop Andrei PSD DA
97. Pop Georgian PSD DA
98. Popa Florin PSD DA
99. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
100. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
101. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
102. Prună Cristina-Mădălina USR DA
103. Radu Anișoara PSD DA
104. Rădulescu Alexandru PSD DA
105. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
106. Răduț Violeta PSD DA
107. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
108. Roman Florin-Claudiu PNL DA
109. Roman Ioan Sorin PSD DA
110. Roșca Lucreția PSD DA
111. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
112. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
113. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
114. Seres Dénes UDMR DA
115. Simion Lucian-Eduard PSD DA
116. Simionca Ionuț PMP DA
117. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
118. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
119. Solomon Adrian PSD DA
120. Stancu Florinel PSD DA
121. Stativă Irinel Ioan PSD DA
122. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
123. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
124. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
125. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
126. Szabó Ödön UDMR DA
127. Șarapatin Elvira PSD DA
128. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
129. Șimon Gheorghe PSD DA
130. Ștefan Corneliu PSD DA
131. Ștefan Ion PNL DA
132. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
133. Tabugan Ion ALDE DA
134. Teiș Alina PSD DA
135. Terea Ioan PSD DA
136. Toma Ilie PSD DA
137. Tudor Beatrice PSD DA
138. Turcan Raluca PNL DA
139. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
140. Varga Vasile PNL DA
141. Vasile Daniel Minoritati DA
142. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
143. Vișan George-Gabriel PSD DA
144. Vîlceanu Dan PNL DA
145. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
146. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
147. Vosganian Varujan ALDE DA
148. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
149. Zainea Cornel USR DA
150. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
1. Drulă Cătălin USR NU
2. Ghinea Cristian USR NU
3. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
4. Pop Tudor Rareș USR NU
5. Vlad Sergiu Cosmin USR NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 13 decembrie 2018, 15:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro