Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.11.2018 > 17:38 Versiunea pentru printare
Marți, 13 noiembrie 2018, ora 17:38

Poziție pe
ordinea de zi:
19
Subiect vot: PL-x 616/2018 - Amendamentele admise de la 2 la 7
PL 616/2018 privind declasificarea unor documente
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:115 50 21 16 9 6 4 8 1
- voturi pentru (DA):78 49 - 15 1 6 1 5 1
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - 1 -
- abțineri:36 1 21 1 8 - 3 2 -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Alexe Costel PNL Abținere
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR Abținere
4. Andronache Gabriel PNL Abținere
5. Antal István-János UDMR Abținere
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balint Liviu-Ioan PSD DA
8. Bălănescu Alexandru PSD DA
9. Bende Sándor UDMR Abținere
10. Benedek Zacharie UDMR Abținere
11. Bica Dănuț PNL Abținere
12. Bichineț Corneliu PMP Abținere
13. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
14. Botez Mihai-Cătălin USR DA
15. Budăi Marius-Constantin PSD DA
16. Buican Cristian PNL Abținere
17. Bulai Iulian USR DA
18. Bumb Sorin-Ioan PNL Abținere
19. Calista Mara-Daniela PNL Abținere
20. Calotă Florică Ică ALDE DA
21. Căciulă Aurel PSD DA
22. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
23. Cherecheș Florica PNL Abținere
24. Ciuhodaru Tudor PSD DA
25. Cîtea Vasile PSD DA
26. Cocoș Vasile PSD DA
27. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
28. Cupșa Ioan PNL Abținere
29. Dinu Cristina-Elena PSD DA
30. Dîrzu Ioan PSD DA
31. Dobrovie Matei-Adrian - DA
32. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
33. Drulă Cătălin USR DA
34. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
35. Erdei Dolóczki István UDMR DA
36. Farago Petru UDMR Abținere
37. Florea Oana-Consuela PSD DA
38. Furic Iarco Minoritati Abținere
39. Gavrilă Camelia PSD DA
40. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati NU
41. Gherman Dumitru PSD DA
42. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
43. Gudu Vasile PNL Abținere
44. Halici Nicușor PSD DA
45. Hărătău Elena PSD DA
46. Ion Stelian-Cristian USR DA
47. Ioniță Antoneta PNL Abținere
48. Iordache Florin PSD DA
49. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
50. Korodi Attila UDMR Abținere
51. Lazăr Sorin PSD DA
52. Lovin Dumitru ALDE DA
53. Lungu Tudorița PNL Abținere
54. Lupașcu Costel PSD DA
55. Lupescu Dumitru USR DA
56. Macovei Silviu Nicu PSD DA
57. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
58. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
59. Mînzatu Roxana PSD DA
60. Moldovan Sorin-Dan PNL Abținere
61. Movilă Petru PMP Abținere
62. Neagu Nicolae PNL Abținere
63. Neață Eugen PSD DA
64. Nicolicea Eugen PSD DA
65. Niță Mihai ALDE DA
66. Niță Nicu PSD DA
67. Olar Corneliu PNL Abținere
68. Olteanu Daniel ALDE DA
69. Oprea Dumitru PNL Abținere
70. Oros Nechita-Adrian PNL Abținere
71. Oteșanu Daniela PSD DA
72. Pambuccian Varujan Minoritati DA
73. Pașcan Emil-Marius PMP DA
74. Păle Dănuț PSD DA
75. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
76. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
77. Pop Georgian PSD DA
78. Pop Tudor Rareș USR DA
79. Popa Florin PSD DA
80. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
81. Popescu Virgil-Daniel PNL Abținere
82. Presură Alexandra PSD DA
83. Prisnel Adrian-Claudiu USR Abținere
84. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
85. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
86. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
87. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
88. Săftoiu Ana Adriana PNL Abținere
89. Sebestyén Csaba-István UDMR Abținere
90. Simionca Ionuț PMP Abținere
91. Simonis Alfred - Robert PSD DA
92. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
93. Solomon Adrian PSD DA
94. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
95. Stancu Florinel PSD DA
96. Stativă Irinel Ioan PSD Abținere
97. Stănescu Alexandru PSD DA
98. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
99. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
100. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
101. Șarapatin Elvira PSD DA
102. Șișcu George PNL Abținere
103. Șotcan Theodora PSD DA
104. Știrbu Gigel-Sorinel PNL Abținere
105. Toma Ilie PSD DA
106. Tudor Beatrice PSD DA
107. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
108. Vasile Daniel Minoritati DA
109. Vîlceanu Dan PNL Abținere
110. Vîrză Mihăiță PSD DA
111. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
112. Vosganian Varujan ALDE DA
113. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
114. Zainea Cornel USR DA
115. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 24 aprilie 2019, 17:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro