Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.11.2018 > 17:38 Versiunea pentru printare
Marți, 13 noiembrie 2018, ora 17:38

Poziție pe
ordinea de zi:
19
Subiect vot: PL-x 616/2018 - Amendamentele admise de la 2 la 7
PL 616/2018 privind declasificarea unor documente
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:115 50 21 16 9 6 4 8 1
- voturi pentru (DA):78 49 - 15 1 6 1 5 1
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - 1 -
- abțineri:36 1 21 1 8 - 3 2 -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Axinte Vasile PSD DA
2. Balint Liviu-Ioan PSD DA
3. Bălănescu Alexandru PSD DA
4. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
5. Budăi Marius-Constantin PSD DA
6. Căciulă Aurel PSD DA
7. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
8. Ciuhodaru Tudor PSD DA
9. Cîtea Vasile PSD DA
10. Cocoș Vasile PSD DA
11. Dinu Cristina-Elena PSD DA
12. Dîrzu Ioan PSD DA
13. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
14. Florea Oana-Consuela PSD DA
15. Gavrilă Camelia PSD DA
16. Gherman Dumitru PSD DA
17. Halici Nicușor PSD DA
18. Hărătău Elena PSD DA
19. Iordache Florin PSD DA
20. Lazăr Sorin PSD DA
21. Lupașcu Costel PSD DA
22. Macovei Silviu Nicu PSD DA
23. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
24. Mînzatu Roxana PSD DA
25. Neață Eugen PSD DA
26. Nicolicea Eugen PSD DA
27. Niță Nicu PSD DA
28. Oteșanu Daniela PSD DA
29. Păle Dănuț PSD DA
30. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
31. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
32. Pop Georgian PSD DA
33. Popa Florin PSD DA
34. Presură Alexandra PSD DA
35. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
36. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
37. Simonis Alfred - Robert PSD DA
38. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
39. Solomon Adrian PSD DA
40. Stancu Florinel PSD DA
41. Stativă Irinel Ioan PSD Abținere
42. Stănescu Alexandru PSD DA
43. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
44. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
45. Șarapatin Elvira PSD DA
46. Șotcan Theodora PSD DA
47. Toma Ilie PSD DA
48. Tudor Beatrice PSD DA
49. Vîrză Mihăiță PSD DA
50. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
1. Alexe Costel PNL Abținere
2. Andronache Gabriel PNL Abținere
3. Bica Dănuț PNL Abținere
4. Buican Cristian PNL Abținere
5. Bumb Sorin-Ioan PNL Abținere
6. Calista Mara-Daniela PNL Abținere
7. Cherecheș Florica PNL Abținere
8. Cupșa Ioan PNL Abținere
9. Gudu Vasile PNL Abținere
10. Ioniță Antoneta PNL Abținere
11. Lungu Tudorița PNL Abținere
12. Moldovan Sorin-Dan PNL Abținere
13. Neagu Nicolae PNL Abținere
14. Olar Corneliu PNL Abținere
15. Oprea Dumitru PNL Abținere
16. Oros Nechita-Adrian PNL Abținere
17. Popescu Virgil-Daniel PNL Abținere
18. Săftoiu Ana Adriana PNL Abținere
19. Șișcu George PNL Abținere
20. Știrbu Gigel-Sorinel PNL Abținere
21. Vîlceanu Dan PNL Abținere
1. Botez Mihai-Cătălin USR DA
2. Bulai Iulian USR DA
3. Drulă Cătălin USR DA
4. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
5. Ion Stelian-Cristian USR DA
6. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
7. Lupescu Dumitru USR DA
8. Pop Tudor Rareș USR DA
9. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
10. Prisnel Adrian-Claudiu USR Abținere
11. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
12. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
13. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
14. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
15. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
16. Zainea Cornel USR DA
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR Abținere
2. Antal István-János UDMR Abținere
3. Bende Sándor UDMR Abținere
4. Benedek Zacharie UDMR Abținere
5. Erdei Dolóczki István UDMR DA
6. Farago Petru UDMR Abținere
7. Korodi Attila UDMR Abținere
8. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
9. Sebestyén Csaba-István UDMR Abținere
1. Calotă Florică Ică ALDE DA
2. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
3. Lovin Dumitru ALDE DA
4. Niță Mihai ALDE DA
5. Olteanu Daniel ALDE DA
6. Vosganian Varujan ALDE DA
1. Bichineț Corneliu PMP Abținere
2. Movilă Petru PMP Abținere
3. Pașcan Emil-Marius PMP DA
4. Simionca Ionuț PMP Abținere
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Furic Iarco Minoritati Abținere
3. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati NU
4. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
5. Pambuccian Varujan Minoritati DA
6. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
7. Vasile Daniel Minoritati DA
8. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere
1. Dobrovie Matei-Adrian - DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 25 martie 2019, 3:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro