Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.11.2018 > 17:38 Versiunea pentru printare
Marți, 13 noiembrie 2018, ora 17:38

Poziție pe
ordinea de zi:
19
Subiect vot: PL-x 616/2018 - Amendamentele admise de la 2 la 7
PL 616/2018 privind declasificarea unor documente
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:115 50 21 16 9 6 4 8 1
- voturi pentru (DA):78 49 - 15 1 6 1 5 1
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - 1 -
- abțineri:36 1 21 1 8 - 3 2 -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati NU
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Axinte Vasile PSD DA
3. Balint Liviu-Ioan PSD DA
4. Bălănescu Alexandru PSD DA
5. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
6. Botez Mihai-Cătălin USR DA
7. Budăi Marius-Constantin PSD DA
8. Bulai Iulian USR DA
9. Calotă Florică Ică ALDE DA
10. Căciulă Aurel PSD DA
11. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
12. Ciuhodaru Tudor PSD DA
13. Cîtea Vasile PSD DA
14. Cocoș Vasile PSD DA
15. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
16. Dinu Cristina-Elena PSD DA
17. Dîrzu Ioan PSD DA
18. Dobrovie Matei-Adrian - DA
19. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
20. Drulă Cătălin USR DA
21. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
22. Erdei Dolóczki István UDMR DA
23. Florea Oana-Consuela PSD DA
24. Gavrilă Camelia PSD DA
25. Gherman Dumitru PSD DA
26. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
27. Halici Nicușor PSD DA
28. Hărătău Elena PSD DA
29. Ion Stelian-Cristian USR DA
30. Iordache Florin PSD DA
31. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
32. Lazăr Sorin PSD DA
33. Lovin Dumitru ALDE DA
34. Lupașcu Costel PSD DA
35. Lupescu Dumitru USR DA
36. Macovei Silviu Nicu PSD DA
37. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
38. Mînzatu Roxana PSD DA
39. Neață Eugen PSD DA
40. Nicolicea Eugen PSD DA
41. Niță Mihai ALDE DA
42. Niță Nicu PSD DA
43. Olteanu Daniel ALDE DA
44. Oteșanu Daniela PSD DA
45. Pambuccian Varujan Minoritati DA
46. Pașcan Emil-Marius PMP DA
47. Păle Dănuț PSD DA
48. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
49. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
50. Pop Georgian PSD DA
51. Pop Tudor Rareș USR DA
52. Popa Florin PSD DA
53. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
54. Presură Alexandra PSD DA
55. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
56. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
57. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
58. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
59. Simonis Alfred - Robert PSD DA
60. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
61. Solomon Adrian PSD DA
62. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
63. Stancu Florinel PSD DA
64. Stănescu Alexandru PSD DA
65. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
66. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
67. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
68. Șarapatin Elvira PSD DA
69. Șotcan Theodora PSD DA
70. Toma Ilie PSD DA
71. Tudor Beatrice PSD DA
72. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
73. Vasile Daniel Minoritati DA
74. Vîrză Mihăiță PSD DA
75. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
76. Vosganian Varujan ALDE DA
77. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
78. Zainea Cornel USR DA
1. Alexe Costel PNL Abținere
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR Abținere
3. Andronache Gabriel PNL Abținere
4. Antal István-János UDMR Abținere
5. Bende Sándor UDMR Abținere
6. Benedek Zacharie UDMR Abținere
7. Bica Dănuț PNL Abținere
8. Bichineț Corneliu PMP Abținere
9. Buican Cristian PNL Abținere
10. Bumb Sorin-Ioan PNL Abținere
11. Calista Mara-Daniela PNL Abținere
12. Cherecheș Florica PNL Abținere
13. Cupșa Ioan PNL Abținere
14. Farago Petru UDMR Abținere
15. Furic Iarco Minoritati Abținere
16. Gudu Vasile PNL Abținere
17. Ioniță Antoneta PNL Abținere
18. Korodi Attila UDMR Abținere
19. Lungu Tudorița PNL Abținere
20. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
21. Moldovan Sorin-Dan PNL Abținere
22. Movilă Petru PMP Abținere
23. Neagu Nicolae PNL Abținere
24. Olar Corneliu PNL Abținere
25. Oprea Dumitru PNL Abținere
26. Oros Nechita-Adrian PNL Abținere
27. Popescu Virgil-Daniel PNL Abținere
28. Prisnel Adrian-Claudiu USR Abținere
29. Săftoiu Ana Adriana PNL Abținere
30. Sebestyén Csaba-István UDMR Abținere
31. Simionca Ionuț PMP Abținere
32. Stativă Irinel Ioan PSD Abținere
33. Șișcu George PNL Abținere
34. Știrbu Gigel-Sorinel PNL Abținere
35. Vîlceanu Dan PNL Abținere
36. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 18 aprilie 2019, 19:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro