Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.05.2022 > 16:56 Versiunea pentru printare
Luni, 30 mai 2022, ora 16:56

Subiect vot: Prelungire program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:170 57 19 41 22 9 9 13
- voturi pentru (DA):168 57 19 41 22 9 9 11
- voturi împotrivă (NU):2 - - - - - - 2
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD DA
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
3. Albișteanu Mihail AUR DA
4. Alda Adrian PSD DA
5. Alexandru Victoria-Violeta - DA
6. Amet Varol Minoritati DA
7. Andronache Gabriel PNL DA
8. Andrușceac Antonio AUR DA
9. Apostol Alin-Gabriel USR DA
10. Axinia Adrian-George AUR DA
11. Badea Iulian-Alexandru PSD DA
12. Badea Mihai-Alexandru USR DA
13. Balabașciuc Călin-Constantin AUR DA
14. Barcari Rodica-Luminița PNL DA
15. Barna Ilie Dan USR DA
16. Bălășoiu Aurel PSD DA
17. Băltărețu Viorel USR DA
18. Bejinariu Eugen PSD DA
19. Benga Tudor - Vlad USR DA
20. Berescu Monica-Elena USR DA
21. Blaga Daniel-Codruț USR DA
22. Botez Mihai-Cătălin USR DA
23. Budăi Marius-Constantin PSD DA
24. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
25. Bulai Iulian USR DA
26. Bulai Oana-Gianina PSD DA
27. Calista Mara-Daniela PNL DA
28. Cambera Oana-Alexandra USR DA
29. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD DA
30. Chelaru Mircia AUR DA
31. Chichirău Cosette-Paula USR DA
32. Chira Claudiu-Martin - DA
33. Chirilă Virgil Alin PSD DA
34. Ciofu Cătălina PNL DA
35. Coarnă Dumitru - DA
36. Coleșa Ilie-Alin AUR DA
37. Cozma Adrian-Felician PNL DA
38. Cristea Andi-Lucian PSD DA
39. Cristescu Radu-Mihai PSD DA
40. Cristian Brian USR DA
41. Crîstici Ognean Minoritati DA
42. Csoma Botond UDMR DA
43. Dămureanu Ringo AUR DA
44. Dinu Cristina-Elena PSD DA
45. Drulă Cătălin USR DA
46. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
47. Enachi Raisa AUR DA
48. Farago Petru UDMR DA
49. Fechet Mircea PNL DA
50. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
51. Florea Oana-Consuela PSD DA
52. Floroiu Ionel PSD DA
53. Focșa Dumitru-Viorel AUR DA
54. Gál Károly UDMR DA
55. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
56. Georgescu Nicolae PSD DA
57. Gheba Daniel-Sorin USR DA
58. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
59. Giugea Nicolae - NU
60. Giurgiu Adrian USR DA
61. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD DA
62. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR DA
63. Hărătău Elena PNL DA
64. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
65. Hurduzeu Florin-Silviu PSD DA
66. Ibram Iusein Minoritati DA
67. Ichim Cristian-Paul USR DA
68. Ignat Ion-Alin-Dan PNL DA
69. Ilie Victor USR DA
70. Intotero Natalia-Elena PSD DA
71. Ion Stelian-Cristian USR DA
72. Ivan Bogdan-Gruia PSD DA
73. Ivănuță Cristian-Daniel AUR DA
74. Kiss János PNL DA
75. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR DA
76. Könczei Csaba UDMR DA
77. Lasca Mihai Ioan - DA
78. Lazăr Ion-Marian USR DA
79. Lazăr Teodor USR DA
80. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
81. Lungoci Dumitru-Lucian PSD DA
82. Lungu Romeo-Daniel PSD DA
83. Lupu Andrei-Răzvan USR DA
84. Macovei Silviu Nicu PSD DA
85. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
86. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati DA
87. Mang Ioan PSD DA
88. Manta Claudiu PSD DA
89. Mărculescu Dumitru PNL DA
90. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
91. Miftode Marius-Andrei USR DA
92. Mihalcea Remus-Gabriel PSD DA
93. Miklós Zoltán UDMR DA
94. Mina Marian PSD DA
95. Mircea Florin PSD DA
96. Miruță Radu-Dinel USR DA
97. Mitrea Dumitrina AUR DA
98. Miuțescu Gheorghe Adrian - NU
99. Molnar Radu-Iulian USR DA
100. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
101. Muncaciu Sorin-Titus AUR DA
102. Murariu Oana USR DA
103. Nacov Gheorghe Minoritati DA
104. Nagy Vasile AUR DA
105. Nassar Rodica PSD DA
106. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
107. Neaga Florian-Claudiu PSD DA
108. Neagu Denisa-Elena USR DA
109. Orban Ludovic - DA
110. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD DA
111. Paladi George-Adrian PSD DA
112. Panait Radu USR DA
113. Paraschiv Rodica PSD DA
114. Pavelescu Nicolae PSD DA
115. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
116. Piper-Savu Florin PSD DA
117. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
118. Plăiașu Gabriel - DA
119. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR DA
120. Pop Darius AUR DA
121. Popa Radu Mihai PSD DA
122. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
123. Popescu Pavel PNL DA
124. Presură Alexandra PSD DA
125. Prună Cristina-Mădălina USR DA
126. Prunean Alin-Costel USR DA
127. Pușcașu Lucian-Florin AUR DA
128. Rasaliu Marian-Iulian PSD DA
129. Rizea Cristina Camelia USR DA
130. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
131. Roman Nicolae - DA
132. Rusu Daniel-Gheorghe - DA
133. Salan Viorel PSD DA
134. Sandu Viorica PSD DA
135. Sărmaș Ioan-Sabin PNL DA
136. Scripnic Lilian AUR DA
137. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
138. Simonis Alfred - Robert PSD DA
139. Stativă Irinel Ioan PSD DA
140. Stoica Ciprian-Titi AUR DA
141. Stoica Diana USR DA
142. Suciu Sebastian-Ilie AUR DA
143. Szabó Ödön UDMR DA
144. Șandru Cosmin PNL DA
145. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
146. Șerban Gianina AUR DA
147. Șlincu Dan-Constantin PSD DA
148. Șoldan Gheorghe PSD DA
149. Ștefan Ion - DA
150. Tanasă Dan AUR DA
151. Tănase Antonel - DA
152. Teniță Dragoș-Cătălin USR DA
153. Terente Eugen USR DA
154. Toader Bogdan-Andrei PSD DA
155. Tobă Francisc - DA
156. Toda Daniel-Liviu USR DA
157. Todosiu Beniamin USR DA
158. Toma Ilie PSD DA
159. Toma Vasilică PSD DA
160. Trăilă Cristina PNL DA
161. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR DA
162. Tuță George-Cristian PNL DA
163. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD DA
164. Vecerdi Cristina-Agnes PNL DA
165. Vîlceanu Dan PNL DA
166. Volosatîi Boris AUR DA
167. Vulpescu Ioan PSD DA
168. Zakarias Zoltán UDMR DA
169. Zetea Gabriel-Valer PSD DA
170. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 4 octombrie 2022, 19:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro