Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.06.2007 > 17:38 Versiunea pentru printare
Luni, 18 iunie 2007, ora 17:38

Poziție pe
ordinea de zi:
11
Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 906/2006 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 74/2006 pentru modificarea și completarea Ordonanței Guvernului nr. 42/1997 privind transportul naval
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:92 31 14 6 16 10 3 4 8
- voturi pentru (DA):89 30 13 6 16 10 3 4 7
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - -
- abțineri:2 - 1 - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Albu Gheorghe PD-L DA
2. Amet Aledin Minoritati DA
3. Andea Petru PSD DA
4. Antal Árpád-András UDMR DA
5. Baban Ștefan PRM DA
6. Barbu Gheorghe PD-L DA
7. Băeșu George PSD DA
8. Bentu Dumitru PSD DA
9. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
10. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
11. Bónis István UDMR DA
12. Boureanu Cristian Alexandru - DA
13. Buda Daniel PD-L DA
14. Calimente Mihăiță PNL DA
15. Canacheu Costică PD-L DA
16. Călian Petru PC DA
17. Călin Ion PSD DA
18. Chiper Gheorghe PSD DA
19. Chiș Filonaș PSD DA
20. Cliveti Minodora PSD DA
21. Crăciunescu Grigore PNL DA
22. Dobre Traian PNL DA
23. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
24. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
25. Dumitriu Mihai PSD DA
26. Dumitru Ion PSD DA
27. Erdei Dolóczki István UDMR DA
28. Faina Constantin PC DA
29. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
30. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
31. Gabor Gheorghe PNL DA
32. Găleteanu Monalisa PSD DA
33. Gerea Andrei Dominic PNL DA
34. Hoban Ioan PNL DA
35. Iancu Iulian PSD DA
36. Ibram Iusein Minoritati DA
37. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
38. Iordache Florin PSD DA
39. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
40. Kelemen Hunor UDMR DA
41. Lakatos Petru UDMR DA
42. Lambrino Radu PD-L DA
43. Manda Iulian Claudiu PSD DA
44. Manta Pantelimon - DA
45. Marin Constantin PSD DA
46. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
47. Máté András-Levente UDMR DA
48. Matei Cătălin Lucian PSD NU
49. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
50. Mihei Andrian-Sirojea PNL Abținere
51. Mircea Costache PRM DA
52. Mironescu Laurențiu PD-L DA
53. Mocanu Alexandru PD-L DA
54. Mocanu Vasile PSD DA
55. Moisoiu Adrian PRM DA
56. Momanu Corneliu - DA
57. Movilă Petru PD-L DA
58. Munteanu Ioan PSD DA
59. Nassar Rodica PSD DA
60. Nechita Aurel PSD DA
61. Nica Dan PSD DA
62. Nosa Iuliu PSD DA
63. Oancea Viorel - DA
64. Olteanu Bogdan PNL DA
65. Ovidenie Costel - DA
66. Petrea Constantin PD-L DA
67. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
68. Pruteanu Vasile - DA
69. Pușcă Mircea Valer PNL DA
70. Radan Mihai Minoritati DA
71. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
72. Rus Ioan Aurel PRM DA
73. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
74. Sasu Ion PSD DA
75. Săniuță Marian-Florian PSD DA
76. Sóki Béla UDMR DA
77. Soporan Vasile Filip PSD DA
78. Stativă Irinel Ioan PSD DA
79. Străchinaru Petre PD-L DA
80. Strungă Emil PNL DA
81. Știrbeț Cornel - DA
82. Știucă Alecsandru PSD DA
83. Tamás Sándor UDMR DA
84. Timar Liviu PSD DA
85. Toma Florentina Marilena PSD DA
86. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
87. Ungureanu Petre - Abținere
88. Ursărescu Dorinel PNL DA
89. Varga Attila UDMR DA
90. Vasile Aurelia PSD DA
91. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
92. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 28 iunie 2022, 6:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro