Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2007 > 10:46 Versiunea pentru printare
Marți, 9 octombrie 2007, ora 10:46

Poziție pe
ordinea de zi:
10
Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 550/2007 pentru completarea art.89 din Legea audiovizualului nr.504/2002
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:83 24 16 8 15 8 4 4 4
- voturi pentru (DA):57 23 1 8 13 4 3 2 3
- voturi împotrivă (NU):25 - 15 - 2 4 1 2 1
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Amet Aledin Minoritati DA
2. Andea Petru PSD DA
3. Andon Sergiu PC NU
4. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
5. Ardelean Lia PC DA
6. Asztalos Ferenc UDMR NU
7. Baban Ștefan PRM DA
8. Bentu Dumitru PSD DA
9. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
10. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
11. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
12. Buciu Angela PRM DA
13. Buciuta Ștefan Minoritati DA
14. Calimente Mihăiță PNL NU
15. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
16. Călin Ion PSD DA
17. Chiș Filonaș PSD DA
18. Cliveti Minodora PSD DA
19. Crăciunescu Grigore PNL NU
20. Cutean Vasile Emilian PSD DA
21. Diaconescu Marin PRM DA
22. Dragomir Gheorghe PNL NU
23. Dumitrescu Zamfir - DA
24. Dumitriu Mihai PSD DA
25. Dușa Mircea PSD DA
26. Duțu Stelian PD-L DA
27. Erdei Dolóczki István UDMR DA
28. Faina Constantin PC DA
29. Frâncu Emilian Valentin PNL NU
30. Furo Iuliu Ioan PRM DA
31. Gabor Gheorghe PNL NU
32. Gheorghiof Titu Nicolae PNL NU
33. Ghișe Ioan PNL NU
34. Gonțea Ion PD-L DA
35. Igaș Traian Constantin PD-L DA
36. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
37. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
38. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
39. Lari-Iorga Leonida - DA
40. Longher Ghervazen Minoritati NU
41. Luchian Ion PNL NU
42. Magheru Paul PRM DA
43. Manta Pantelimon PNL NU
44. Marin Constantin PSD DA
45. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
46. Mălaimare Mihai Adrian PNL NU
47. Mănescu Rareș Șerban PNL NU
48. Merka Adrian-Miroslav Minoritati NU
49. Mircea Costache PRM DA
50. Mironescu Laurențiu PD-L DA
51. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
52. Momanu Corneliu - NU
53. Munteanu Ioan PSD DA
54. Nechita Aurel PSD DA
55. Nicula Vasile Cosmin PSD -
56. Nosa Iuliu PSD DA
57. Olteanu Bogdan PNL NU
58. Ovidenie Costel - DA
59. Petrea Constantin PD-L DA
60. Popa Daniela PC DA
61. Pupeză Viorel PSD DA
62. Pușcaș Vasile PSD DA
63. Pușcă Mircea Valer PNL NU
64. Rus Ioan Aurel PRM DA
65. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
66. Sanda Victor PSD DA
67. Sasu Ion PSD DA
68. Sârb Gheorghe PD-L DA
69. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
70. Semcu Adrian Emanuil PNL NU
71. Seres Dénes UDMR DA
72. Sóki Béla UDMR NU
73. Soporan Vasile Filip PSD DA
74. Străchinaru Petre PD-L NU
75. Strungă Emil PNL DA
76. Szekely Levente Csaba UDMR NU
77. Timar Liviu PSD DA
78. Toró Tiberiu UDMR DA
79. Tudor Constantin PD-L NU
80. Tudose Mihai PSD DA
81. Uioreanu Horea-Dorin PNL NU
82. Vlădoiu Aurel PSD DA
83. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 20 august 2019, 8:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro