Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2007 > 11:41 Versiunea pentru printare
Marți, 9 octombrie 2007, ora 11:41

Poziție pe
ordinea de zi:
22
Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 268/2007 privind modificarea Legii locuinței nr.114/1996
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:93 25 22 10 14 5 2 7 8
- voturi pentru (DA):46 24 2 8 1 2 2 2 5
- voturi împotrivă (NU):39 1 20 - 12 - - 5 1
- abțineri:6 - - 1 - 3 - - 2
- nu au votat:2 - - 1 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
2. Zaharia Claudius Mihail - Abținere
3. Voinea Florea PSD DA
4. Vlădoiu Aurel PSD DA
5. Vasilescu Lia Olguța PRM Abținere
6. Vasile Aurelia PSD DA
7. Ungureanu Petre - DA
8. Uioreanu Horea-Dorin PNL NU
9. Țundrea Ioan PC DA
10. Tudor Constantin PD-L NU
11. Timar Liviu PSD DA
12. Szekely Levente Csaba UDMR DA
13. Strungă Emil PNL NU
14. Străchinaru Petre PD-L NU
15. Stativă Irinel Ioan PSD DA
16. Stanciu Anghel PSD DA
17. Stan Ioan PSD DA
18. Seres Dénes UDMR Abținere
19. Semcu Adrian Emanuil PNL NU
20. Sârbu Marian PSD DA
21. Săpunaru Nini PNL NU
22. Sandu-Capră Mihai PNL NU
23. Sanda Victor PSD DA
24. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
25. Rus Ioan Aurel PRM DA
26. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L NU
27. Pușcă Mircea Valer PNL NU
28. Pupeză Viorel PSD DA
29. Popa Daniela PC DA
30. Popa Cornel PNL NU
31. Petrea Constantin PD-L NU
32. Ovidenie Costel - Abținere
33. Olteanu Bogdan PNL DA
34. Oancea Viorel - DA
35. Niță Constantin PSD DA
36. Nica Dan PSD DA
37. Nechita Aurel PSD DA
38. Movilă Petru PD-L -
39. Momanu Corneliu - DA
40. Moisoiu Adrian PRM DA
41. Mironescu Laurențiu PD-L NU
42. Mircea Costache PRM DA
43. Mihei Andrian-Sirojea PNL NU
44. Mănescu Rareș Șerban PNL NU
45. Mălaimare Mihai Adrian PNL NU
46. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
47. Marian Dan Mihai PNL NU
48. Manta Pantelimon PNL NU
49. Manolescu Oana Minoritati DA
50. Magheru Paul PRM DA
51. Macaleți Costică PSD DA
52. Luchian Ion PNL NU
53. Longher Ghervazen Minoritati NU
54. Kovacs Attila UDMR Abținere
55. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
56. Iordache Grațiela Denisa PD-L NU
57. Iliescu Valentin Adrian PD-L NU
58. Igaș Traian Constantin PD-L NU
59. Ibram Iusein Minoritati NU
60. Hanganu Romeo Octavian - DA
61. Gvozdenovici Slavomir Minoritati NU
62. Gubandru Aurel PSD DA
63. Grosaru Mircea Minoritati NU
64. Gonțea Ion PD-L NU
65. Ghișe Ioan PNL NU
66. Găleteanu Monalisa PSD DA
67. Gabor Gheorghe PNL NU
68. Furo Iuliu Ioan PRM DA
69. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
70. Fenechiu Relu PNL NU
71. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
72. Duțu Stelian PD-L NU
73. Dumitriu Mihai PSD DA
74. Dragomir Gheorghe PNL NU
75. Crăciunescu Grigore PNL NU
76. Corlățean Titus PSD DA
77. Cocrea Olguța - NU
78. Cliveti Minodora PSD DA
79. Călin Ion PSD DA
80. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD NU
81. Calimente Mihăiță PNL NU
82. Buciuta Ștefan Minoritati NU
83. Buciu Angela PRM -
84. Brînză William Gabriel PD-L NU
85. Boureanu Cristian Alexandru - DA
86. Boeriu Valeriu-Victor PNL NU
87. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L NU
88. Bentu Dumitru PSD DA
89. Becșenescu Dumitru PD-L DA
90. Bădălău Niculae PSD DA
91. Baban Ștefan PRM DA
92. Andea Petru PSD DA
93. Amet Aledin Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 17 septembrie 2019, 3:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro