Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2007 > 11:41 Versiunea pentru printare
Marți, 9 octombrie 2007, ora 11:41

Poziție pe
ordinea de zi:
22
Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 268/2007 privind modificarea Legii locuinței nr.114/1996
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:93 25 22 10 14 5 2 7 8
- voturi pentru (DA):46 24 2 8 1 2 2 2 5
- voturi împotrivă (NU):39 1 20 - 12 - - 5 1
- abțineri:6 - - 1 - 3 - - 2
- nu au votat:2 - - 1 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Buciu Angela PRM -
2. Movilă Petru PD-L -
1. Kovacs Attila UDMR Abținere
2. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
3. Ovidenie Costel - Abținere
4. Seres Dénes UDMR Abținere
5. Vasilescu Lia Olguța PRM Abținere
6. Zaharia Claudius Mihail - Abținere
1. Amet Aledin Minoritati DA
2. Andea Petru PSD DA
3. Baban Ștefan PRM DA
4. Bădălău Niculae PSD DA
5. Becșenescu Dumitru PD-L DA
6. Bentu Dumitru PSD DA
7. Boureanu Cristian Alexandru - DA
8. Călin Ion PSD DA
9. Cliveti Minodora PSD DA
10. Corlățean Titus PSD DA
11. Dumitriu Mihai PSD DA
12. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
13. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
14. Furo Iuliu Ioan PRM DA
15. Găleteanu Monalisa PSD DA
16. Gubandru Aurel PSD DA
17. Hanganu Romeo Octavian - DA
18. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
19. Macaleți Costică PSD DA
20. Magheru Paul PRM DA
21. Manolescu Oana Minoritati DA
22. Mircea Costache PRM DA
23. Moisoiu Adrian PRM DA
24. Momanu Corneliu - DA
25. Nechita Aurel PSD DA
26. Nica Dan PSD DA
27. Niță Constantin PSD DA
28. Oancea Viorel - DA
29. Olteanu Bogdan PNL DA
30. Popa Daniela PC DA
31. Pupeză Viorel PSD DA
32. Rus Ioan Aurel PRM DA
33. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
34. Sanda Victor PSD DA
35. Sârbu Marian PSD DA
36. Stan Ioan PSD DA
37. Stanciu Anghel PSD DA
38. Stativă Irinel Ioan PSD DA
39. Szekely Levente Csaba UDMR DA
40. Timar Liviu PSD DA
41. Țundrea Ioan PC DA
42. Ungureanu Petre - DA
43. Vasile Aurelia PSD DA
44. Vlădoiu Aurel PSD DA
45. Voinea Florea PSD DA
46. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
1. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L NU
2. Boeriu Valeriu-Victor PNL NU
3. Brînză William Gabriel PD-L NU
4. Buciuta Ștefan Minoritati NU
5. Calimente Mihăiță PNL NU
6. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD NU
7. Cocrea Olguța - NU
8. Crăciunescu Grigore PNL NU
9. Dragomir Gheorghe PNL NU
10. Duțu Stelian PD-L NU
11. Fenechiu Relu PNL NU
12. Gabor Gheorghe PNL NU
13. Ghișe Ioan PNL NU
14. Gonțea Ion PD-L NU
15. Grosaru Mircea Minoritati NU
16. Gvozdenovici Slavomir Minoritati NU
17. Ibram Iusein Minoritati NU
18. Igaș Traian Constantin PD-L NU
19. Iliescu Valentin Adrian PD-L NU
20. Iordache Grațiela Denisa PD-L NU
21. Longher Ghervazen Minoritati NU
22. Luchian Ion PNL NU
23. Manta Pantelimon PNL NU
24. Marian Dan Mihai PNL NU
25. Mălaimare Mihai Adrian PNL NU
26. Mănescu Rareș Șerban PNL NU
27. Mihei Andrian-Sirojea PNL NU
28. Mironescu Laurențiu PD-L NU
29. Petrea Constantin PD-L NU
30. Popa Cornel PNL NU
31. Pușcă Mircea Valer PNL NU
32. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L NU
33. Sandu-Capră Mihai PNL NU
34. Săpunaru Nini PNL NU
35. Semcu Adrian Emanuil PNL NU
36. Străchinaru Petre PD-L NU
37. Strungă Emil PNL NU
38. Tudor Constantin PD-L NU
39. Uioreanu Horea-Dorin PNL NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 septembrie 2019, 9:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro