Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2007 > 12:42 Versiunea pentru printare
Marți, 9 octombrie 2007, ora 12:42

Poziție pe
ordinea de zi:
VF-10
Subiect vot: Vot final
PL 534/2007 pentru modificarea alin. (3) al art.36 din Legea nr. 128/1997 privind Statutul personalului didactic
- lege organică
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:219 65 40 16 41 16 9 13 19
- voturi pentru (DA):216 65 40 15 40 16 9 13 18
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:3 - - 1 1 - - - 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Amarie Constantin PD-L DA
5. Amet Aledin Minoritati DA
6. Andea Petru PSD DA
7. Andronescu Ecaterina PSD DA
8. Antal Árpád-András UDMR DA
9. Antal István UDMR DA
10. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
11. Ardelean Lia PC DA
12. Asztalos Ferenc UDMR DA
13. Avram Dumitru PRM -
14. Baban Ștefan PRM DA
15. Barbu Gheorghe PD-L DA
16. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
17. Bădălău Niculae PSD DA
18. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
19. Becșenescu Dumitru PD-L DA
20. Bejinariu Eugen PSD DA
21. Bentu Dumitru PSD DA
22. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
23. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
24. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
25. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
26. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
27. Bónis István UDMR DA
28. Borbély László UDMR DA
29. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
30. Brînzan Ovidiu PSD DA
31. Brînză William Gabriel PD-L DA
32. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
33. Buciu Angela PRM DA
34. Buciuta Ștefan Minoritati DA
35. Buda Daniel PD-L DA
36. Buzatu Dan Horațiu - DA
37. Calimente Mihăiță PNL DA
38. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
39. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
40. Călian Petru PC DA
41. Călin Ion PSD DA
42. Câmpanu Liviu PNL DA
43. Cindrea Ioan PSD DA
44. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
45. Ciontu Corneliu PC DA
46. Ciopraga Mircea PNL DA
47. Cliveti Minodora PSD DA
48. Cocrea Olguța - DA
49. Codîrlă Liviu PD-L DA
50. Corlățean Titus PSD DA
51. Crăciunescu Grigore PNL DA
52. Cutean Vasile Emilian PSD DA
53. Diaconescu Marin PRM DA
54. Diaconescu Renică PNL DA
55. Dida Corneliu Ioan PSD DA
56. Dorneanu Valer PSD DA
57. Dragomir Dumitru PRM DA
58. Dragomir Gheorghe PNL DA
59. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
60. Dumitrescu Liana Minoritati DA
61. Dumitrescu Zamfir - DA
62. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
63. Dumitriu Mihai PSD DA
64. Dumitru Ion PSD DA
65. Dușa Mircea PSD DA
66. Duțu Stelian PD-L DA
67. Erdei Dolóczki István UDMR DA
68. Faina Constantin PC DA
69. Fenechiu Relu PNL DA
70. Firczak Gheorghe Minoritati DA
71. Florea Damian PC DA
72. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
73. Furo Iuliu Ioan PRM DA
74. Gabor Gheorghe PNL DA
75. Găleteanu Monalisa PSD DA
76. Gerea Andrei Dominic PNL DA
77. Gheorghe Valeriu PNL DA
78. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
79. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
80. Ghișe Ioan PNL DA
81. Giurgiu Mircia - DA
82. Gonțea Ion PD-L DA
83. Grigore Dan PD-L DA
84. Grosaru Mircea Minoritati DA
85. Gubandru Aurel PSD DA
86. Gușă Cozmin Horea - DA
87. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
88. Hanganu Romeo Octavian - DA
89. Hoban Ioan PNL DA
90. Iancu Iulian PSD DA
91. Ibram Iusein Minoritati DA
92. Ifrim Mircea PRM DA
93. Igaș Traian Constantin PD-L DA
94. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
95. Ionescu Daniel PD-L DA
96. Iordache Florin PSD DA
97. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
98. Iustian Mircea Teodor - DA
99. Kerekes Károly UDMR DA
100. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
101. Kovacs Attila UDMR DA
102. Lificiu Petru - DA
103. Liga Dănuț PD-L DA
104. Longher Ghervazen Minoritati DA
105. Luchian Ion PNL DA
106. Macaleți Costică PSD DA
107. Magheru Paul PRM DA
108. Man Mircea PD-L DA
109. Manolescu Oana Minoritati DA
110. Manta Pantelimon PNL DA
111. Marian Dan Mihai PNL DA
112. Marin Constantin PSD DA
113. Martin Eduard-Stelian PSD DA
114. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
115. Máté András-Levente UDMR DA
116. Matei Cătălin Lucian PSD DA
117. Mazăre Alexandru PSD DA
118. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
119. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
120. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
121. Merce Ilie PRM DA
122. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
123. Micula Cătălin PNL DA
124. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
125. Mircea Costache PRM DA
126. Mircovici Niculae Minoritati DA
127. Mironescu Laurențiu PD-L DA
128. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
129. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
130. Mînzînă Ion PRM DA
131. Mocanu Alexandru PD-L DA
132. Mocanu Vasile PSD DA
133. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
134. Mohora Tudor PSD DA
135. Moisoiu Adrian PRM DA
136. Momanu Corneliu - DA
137. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
138. Movilă Petru PD-L DA
139. Munteanu Ioan PSD DA
140. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
141. Nassar Rodica PSD DA
142. Năstase Adrian PSD DA
143. Nechita Aurel PSD DA
144. Nedelcu Gabriela PSD DA
145. Nica Dan PSD DA
146. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
147. Nicolicea Eugen PSD DA
148. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
149. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
150. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
151. Niță Constantin PSD DA
152. Nițulescu Teodor PC DA
153. Nosa Iuliu PSD DA
154. Oancea Viorel - DA
155. Olarean Aurel PD-L DA
156. Oltean Ioan PD-L DA
157. Olteanu Bogdan PNL DA
158. Ovidenie Costel - DA
159. Pambuccian Varujan Minoritati DA
160. Păun Nicolae Minoritati DA
161. Petrea Constantin PD-L DA
162. Ponta Victor-Viorel PSD DA
163. Pop Claudiu Adrian PSD DA
164. Popa Cornel PNL DA
165. Popa Daniela PC DA
166. Popa Nicolae PNL DA
167. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
168. Puchianu Ioan Dumitru PD-L -
169. Pupeză Viorel PSD DA
170. Pușcă Mircea Valer PNL DA
171. Puzdrea Dumitru PD-L DA
172. Rădulescu Cristian PD-L DA
173. Rus Ioan Aurel PRM DA
174. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
175. Sanda Victor PSD DA
176. Sandu Gabriel - DA
177. Sandu-Capră Mihai PNL DA
178. Sasu Ion PSD DA
179. Săniuță Marian-Florian PSD DA
180. Sârbu Marian PSD DA
181. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
182. Scutaru Adrian George PNL DA
183. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
184. Seres Dénes UDMR DA
185. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
186. Sóki Béla UDMR DA
187. Soporan Vasile Filip PSD DA
188. Stan Ioan PSD DA
189. Stan Ion PSD DA
190. Stanciu Anghel PSD DA
191. Stativă Irinel Ioan PSD DA
192. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
193. Stoica Ion - DA
194. Străchinaru Petre PD-L DA
195. Strungă Emil PNL DA
196. Szekely Levente Csaba UDMR DA
197. Șandru Marcela Lavinia - -
198. Știrbeț Cornel - DA
199. Știucă Alecsandru PSD DA
200. Tabără Valeriu PD-L DA
201. Tămagă Constantin PSD DA
202. Tărniceru Petru PSD DA
203. Timar Liviu PSD DA
204. Timiș Ioan PNL DA
205. Toró Tiberiu UDMR DA
206. Tudor Constantin PD-L DA
207. Țundrea Ioan PC DA
208. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
209. Ujeniuc Dragoș - DA
210. Ungureanu Petre - DA
211. Ursărescu Dorinel PNL DA
212. Vasile Aurelia PSD DA
213. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
214. Văsioiu Horia PD-L DA
215. Vlădoiu Aurel PSD DA
216. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
217. Voinea Florea PSD DA
218. Zaharia Claudius Mihail - DA
219. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 20 august 2019, 10:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro