Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2007 > 12:43 Versiunea pentru printare
Marți, 9 octombrie 2007, ora 12:43

Poziție pe
ordinea de zi:
VF-11
Subiect vot: Vot final
PL 605/2007 pentru ratificarea Tratatului de la Singapore privind dreptul mărcilor, adoptat la 28 martie 2006, în cadrul Conferinței diplomatice pentru adoptarea unui Tratat revizuit privind dreptul mărcilor (Singapore, 13 - 31 martie 2006)
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:214 63 41 15 39 15 10 13 18
- voturi pentru (DA):210 62 40 15 38 15 10 13 17
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - - -
- nu au votat:3 1 - - 1 - - - 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Almăjanu Marin PNL Abținere
4. Amarie Constantin PD-L DA
5. Amet Aledin Minoritati DA
6. Andea Petru PSD DA
7. Andronescu Ecaterina PSD DA
8. Antal Árpád-András UDMR DA
9. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
10. Ardelean Lia PC DA
11. Asztalos Ferenc UDMR DA
12. Avram Dumitru PRM DA
13. Baban Ștefan PRM DA
14. Barbu Gheorghe PD-L -
15. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
16. Bădălău Niculae PSD DA
17. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
18. Becșenescu Dumitru PD-L DA
19. Bejinariu Eugen PSD DA
20. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
21. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
22. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
23. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
24. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
25. Bónis István UDMR DA
26. Borbély László UDMR DA
27. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
28. Brînzan Ovidiu PSD DA
29. Brînză William Gabriel PD-L DA
30. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
31. Buciu Angela PRM DA
32. Buciuta Ștefan Minoritati DA
33. Buda Daniel PD-L DA
34. Buzatu Dan Horațiu - DA
35. Calimente Mihăiță PNL DA
36. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
37. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
38. Călian Petru PC DA
39. Călin Ion PSD DA
40. Câmpanu Liviu PNL DA
41. Cindrea Ioan PSD DA
42. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
43. Ciopraga Mircea PNL DA
44. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
45. Cliveti Minodora PSD DA
46. Cocrea Olguța - DA
47. Codîrlă Liviu PD-L DA
48. Corlățean Titus PSD DA
49. Crăciunescu Grigore PNL DA
50. Cutean Vasile Emilian PSD DA
51. Diaconescu Renică PNL DA
52. Dida Corneliu Ioan PSD DA
53. Dorneanu Valer PSD DA
54. Dragomir Dumitru PRM DA
55. Dragomir Gheorghe PNL DA
56. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
57. Dumitrescu Liana Minoritati DA
58. Dumitrescu Zamfir - DA
59. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
60. Dumitriu Mihai PSD DA
61. Dumitru Ion PSD DA
62. Dușa Mircea PSD DA
63. Duțu Stelian PD-L DA
64. Erdei Dolóczki István UDMR DA
65. Faina Constantin PC DA
66. Fenechiu Relu PNL DA
67. Firczak Gheorghe Minoritati DA
68. Florea Damian PC DA
69. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
70. Furo Iuliu Ioan PRM DA
71. Gabor Gheorghe PNL DA
72. Găleteanu Monalisa PSD DA
73. Gerea Andrei Dominic PNL DA
74. Gheorghe Valeriu PNL DA
75. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
76. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
77. Ghișe Ioan PNL DA
78. Giurgiu Mircia - DA
79. Glăvan Ștefan PC DA
80. Gonțea Ion PD-L DA
81. Grigore Dan PD-L DA
82. Grosaru Mircea Minoritati DA
83. Gubandru Aurel PSD DA
84. Gușă Cozmin Horea - -
85. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
86. Hanganu Romeo Octavian - DA
87. Hoban Ioan PNL DA
88. Iancu Iulian PSD DA
89. Ibram Iusein Minoritati DA
90. Ifrim Mircea PRM DA
91. Igaș Traian Constantin PD-L DA
92. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
93. Ionescu Daniel PD-L DA
94. Iordache Florin PSD DA
95. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
96. Iustian Mircea Teodor - DA
97. Kerekes Károly UDMR DA
98. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
99. Kovacs Attila UDMR DA
100. Lificiu Petru - DA
101. Liga Dănuț PD-L DA
102. Longher Ghervazen Minoritati DA
103. Luchian Ion PNL DA
104. Macaleți Costică PSD DA
105. Magheru Paul PRM DA
106. Man Mircea PD-L DA
107. Manolescu Oana Minoritati DA
108. Manta Pantelimon PNL DA
109. Marian Dan Mihai PNL DA
110. Marin Constantin PSD DA
111. Martin Eduard-Stelian PSD DA
112. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
113. Máté András-Levente UDMR DA
114. Matei Cătălin Lucian PSD DA
115. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
116. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
117. Merce Ilie PRM DA
118. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
119. Micula Cătălin PNL DA
120. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
121. Mircea Costache PRM DA
122. Mircovici Niculae Minoritati DA
123. Mironescu Laurențiu PD-L DA
124. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
125. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
126. Mînzînă Ion PRM DA
127. Mocanu Alexandru PD-L DA
128. Mocanu Vasile PSD DA
129. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
130. Mohora Tudor PSD DA
131. Moisoiu Adrian PRM DA
132. Momanu Corneliu - DA
133. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
134. Movilă Petru PD-L DA
135. Munteanu Ioan PSD DA
136. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
137. Nassar Rodica PSD DA
138. Năstase Adrian PSD DA
139. Nechita Aurel PSD DA
140. Nedelcu Gabriela PSD DA
141. Nica Dan PSD DA
142. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
143. Nicolicea Eugen PSD DA
144. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
145. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
146. Niță Constantin PSD DA
147. Nițulescu Teodor PC DA
148. Nosa Iuliu PSD DA
149. Oancea Viorel - DA
150. Olarean Aurel PD-L DA
151. Oltean Ioan PD-L DA
152. Olteanu Bogdan PNL DA
153. Ovidenie Costel - DA
154. Pambuccian Varujan Minoritati DA
155. Păun Nicolae Minoritati DA
156. Petrea Constantin PD-L DA
157. Ponta Victor-Viorel PSD DA
158. Pop Claudiu Adrian PSD DA
159. Popa Cornel PNL DA
160. Popa Daniela PC DA
161. Popa Nicolae PNL DA
162. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
163. Pupeză Viorel PSD DA
164. Pușcă Mircea Valer PNL DA
165. Puzdrea Dumitru PD-L DA
166. Rădulescu Cristian PD-L DA
167. Rus Ioan Aurel PRM DA
168. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
169. Sanda Victor PSD DA
170. Sandu Gabriel - DA
171. Sandu-Capră Mihai PNL DA
172. Sasu Ion PSD DA
173. Săniuță Marian-Florian PSD DA
174. Săpunaru Nini PNL DA
175. Sârbu Marian PSD -
176. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
177. Scutaru Adrian George PNL DA
178. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
179. Seres Dénes UDMR DA
180. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
181. Sóki Béla UDMR DA
182. Soporan Vasile Filip PSD DA
183. Stan Ioan PSD DA
184. Stan Ion PSD DA
185. Stanciu Anghel PSD DA
186. Stativă Irinel Ioan PSD DA
187. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
188. Stănescu Mircea PSD DA
189. Stoica Ion - DA
190. Străchinaru Petre PD-L DA
191. Strungă Emil PNL DA
192. Szekely Levente Csaba UDMR DA
193. Știrbeț Cornel - DA
194. Știucă Alecsandru PSD DA
195. Tabără Valeriu PD-L DA
196. Tămagă Constantin PSD DA
197. Tărniceru Petru PSD DA
198. Timar Liviu PSD DA
199. Timiș Ioan PNL DA
200. Toró Tiberiu UDMR DA
201. Tudor Constantin PD-L DA
202. Țundrea Ioan PC DA
203. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
204. Ujeniuc Dragoș - DA
205. Ungureanu Petre - DA
206. Ursărescu Dorinel PNL DA
207. Vasile Aurelia PSD DA
208. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
209. Văsioiu Horia PD-L DA
210. Vlădoiu Aurel PSD DA
211. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
212. Voinea Florea PSD DA
213. Zaharia Claudius Mihail - DA
214. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 26 august 2019, 5:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro