Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.10.2008 > 13:06 Versiunea pentru printare
Miercuri, 8 octombrie 2008, ora 13:06

Subiect vot: Vot final
PL 184/2008 pentru modificarea și completarea Ordonanței Guvernului nr.99/2000 privind comercializarea produselor și serviciilor de piață, republicată
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:185 64 25 15 39 13 10 14 5
- voturi pentru (DA):185 64 25 15 39 13 10 14 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
2. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
3. Zaharia Claudius Mihail PD-L DA
4. Voinea Florea PSD DA
5. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
6. Voicu Cătălin PSD DA
7. Vladu Iulian PD-L DA
8. Vasile Aurelia PSD DA
9. Vasil Mihaela Adriana PD-L DA
10. Varga Attila UDMR DA
11. Vainer Aurel Minoritati DA
12. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
13. Ujeniuc Dragoș PNL DA
14. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
15. Țundrea Ioan PC DA
16. Turc Ioan PNL DA
17. Toma Horia-Victor PNL DA
18. Toma Florentina Marilena PSD DA
19. Timar Liviu PSD DA
20. Tănăsescu Tudor PSD DA
21. Tămagă Constantin PSD DA
22. Tabără Valeriu PD-L DA
23. Știucă Alecsandru PSD DA
24. Szekely Levente Csaba UDMR DA
25. Strungă Emil PNL DA
26. Străchinaru Petre PD-L DA
27. Stoica Ion PD-L DA
28. Stănescu Cristian PRM DA
29. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
30. Stan Ion PSD DA
31. Stan Ioan PSD DA
32. Soporan Vasile Filip PSD DA
33. Sóki Béla UDMR DA
34. Sirețeanu Mihail PSD DA
35. Seres Dénes UDMR DA
36. Săniuță Marian-Florian PSD DA
37. Sasu Ion PRM DA
38. Sandu Gabriel PD-L DA
39. Sanda Victor PSD DA
40. Rusu Valentin PD-L DA
41. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
42. Rusu Liviu Alin PSD DA
43. Rus Ioan Aurel PRM DA
44. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
45. Rogin Marius PD-L DA
46. Rădulescu Cristian PD-L DA
47. Radan Mihai Minoritati DA
48. Pușcă Mircea Valer PNL DA
49. Pușcaș Vasile PSD DA
50. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
51. Pupeză Viorel PC DA
52. Puchianu Ioan Dumitru PNL DA
53. Preda Cezar-Florin PD-L DA
54. Popescu Ionica Constanța PC DA
55. Popescu Corneliu PD-L DA
56. Popa Nicolae PNL DA
57. Pop Claudiu Adrian PSD DA
58. Podgorean Radu PSD DA
59. Plăiașu Gabriel PNL DA
60. Piteiu Marcel Adrian PD-L DA
61. Petrea Constantin PD-L DA
62. Paveliu Marian Sorin PD-L DA
63. Ovidenie Costel - DA
64. Oancea Viorel PD-L DA
65. Nosa Iuliu PSD DA
66. Nistoran Dorin-Liviu - DA
67. Nicolicea Eugen PSD DA
68. Nicolae Alexandri PNL DA
69. Nica Dan PSD DA
70. Nedelcu Gabriela PSD DA
71. Nechita Aurel PSD DA
72. Năstase Adrian PSD DA
73. Nassar Rodica PSD DA
74. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
75. Munteanu Ioan PSD DA
76. Momanu Corneliu PD-L DA
77. Moldovan Emil Radu PSD DA
78. Moisoiu Adrian PRM DA
79. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
80. Mocanu Alexandru PD-L DA
81. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
82. Mircovici Niculae Minoritati DA
83. Mircea Costache PC DA
84. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
85. Mihalache Sorin Dan PSD DA
86. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
87. Merce Ilie PRM DA
88. Mazăre Alexandru PSD DA
89. Matei Cătălin Lucian PSD DA
90. Máté András-Levente UDMR DA
91. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
92. Martin Eduard-Stelian PSD DA
93. Marin Constantin PSD DA
94. Manta Pantelimon PNL DA
95. Manolescu Oana Minoritati DA
96. Magheru Paul PRM DA
97. Longher Ghervazen Minoritati DA
98. Liga Dănuț PD-L DA
99. Lificiu Petru PD-L DA
100. Lakatos Petru UDMR DA
101. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
102. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
103. Kerekes Károly UDMR DA
104. Kelemen Hunor UDMR DA
105. Jipa Florina Ruxandra PSD DA
106. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
107. Iordache Florin PSD DA
108. Ionescu Daniel PD-L DA
109. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
110. Ignat Miron Minoritati DA
111. Igaș Traian Constantin PD-L DA
112. Ifrim Mircea PRM DA
113. Iancu Iulian PSD DA
114. Hoinaru Marian PD-L DA
115. Hellvig Eduard Raul PNL DA
116. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
117. Gubandru Aurel PSD DA
118. Ghișe Ioan PNL DA
119. Gerea Andrei Dominic PNL DA
120. Georgescu Filip PSD DA
121. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
122. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
123. Furo Iuliu Ioan PRM DA
124. Fuia Stelian PD-L DA
125. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
126. Florea Damian PC DA
127. Firczak Gheorghe Minoritati DA
128. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
129. Faina Constantin PNL DA
130. Eserghep Gelil PC DA
131. Erdei Dolóczki István UDMR DA
132. Ehling Elena PSD DA
133. Dușa Mircea PSD DA
134. Dumitru Ion PSD DA
135. Dumitriu Mihai PSD DA
136. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
137. Dumitrescu Liana Minoritati DA
138. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
139. Dragomir Gheorghe PNL DA
140. Dorneanu Valer PSD DA
141. Diaconescu Renică PSD DA
142. Diaconescu Marin PRM DA
143. Cutean Vasile Emilian PSD DA
144. Cristea Ioan PNL DA
145. Cocrea Olguța - DA
146. Ciontu Corneliu PC DA
147. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL DA
148. Cindrea Ioan PSD DA
149. Chiș Filonaș PSD DA
150. Călin Ion PSD DA
151. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
152. Canacheu Costică PD-L DA
153. Bușoi Diana Maria PD-L DA
154. Burnei Ion PSD DA
155. Buda Daniel PD-L DA
156. Buciuta Ștefan Minoritati DA
157. Buciu Angela PRM DA
158. Brînză William Gabriel PD-L DA
159. Brînzan Ovidiu PSD DA
160. Boureanu Cristian Alexandru PD-L DA
161. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
162. Bónis István UDMR DA
163. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
164. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
165. Bleotu Vasile PSD DA
166. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
167. Bivolaru Ioan PSD DA
168. Bejinariu Eugen PSD DA
169. Becșenescu Dumitru - DA
170. Băluț Lucian PSD DA
171. Bădălău Niculae PSD DA
172. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
173. Barbu Gheorghe PD-L DA
174. Baban Ștefan PRM DA
175. Avram Dumitru PRM DA
176. Ardelean Lia PC DA
177. Andronescu Ecaterina PSD DA
178. Andon Sergiu PC DA
179. Andea Petru PSD DA
180. Amet Aledin Minoritati DA
181. Amarie Constantin PD-L DA
182. Alui-Gheorghe Adrian PNL DA
183. Albu Gheorghe PD-L DA
184. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
185. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 iunie 2019, 15:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro