Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.10.2008 > 13:06 Versiunea pentru printare
Miercuri, 8 octombrie 2008, ora 13:06

Subiect vot: Vot final
PL 184/2008 pentru modificarea și completarea Ordonanței Guvernului nr.99/2000 privind comercializarea produselor și serviciilor de piață, republicată
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:185 64 25 15 39 13 10 14 5
- voturi pentru (DA):185 64 25 15 39 13 10 14 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Andea Petru PSD DA
3. Andronescu Ecaterina PSD DA
4. Bădălău Niculae PSD DA
5. Băluț Lucian PSD DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Bivolaru Ioan PSD DA
8. Bleotu Vasile PSD DA
9. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
10. Brînzan Ovidiu PSD DA
11. Burnei Ion PSD DA
12. Călin Ion PSD DA
13. Chiș Filonaș PSD DA
14. Cindrea Ioan PSD DA
15. Cutean Vasile Emilian PSD DA
16. Diaconescu Renică PSD DA
17. Dorneanu Valer PSD DA
18. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
19. Dumitriu Mihai PSD DA
20. Dumitru Ion PSD DA
21. Dușa Mircea PSD DA
22. Ehling Elena PSD DA
23. Georgescu Filip PSD DA
24. Gubandru Aurel PSD DA
25. Iancu Iulian PSD DA
26. Iordache Florin PSD DA
27. Jipa Florina Ruxandra PSD DA
28. Marin Constantin PSD DA
29. Martin Eduard-Stelian PSD DA
30. Matei Cătălin Lucian PSD DA
31. Mazăre Alexandru PSD DA
32. Mihalache Sorin Dan PSD DA
33. Moldovan Emil Radu PSD DA
34. Munteanu Ioan PSD DA
35. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
36. Nassar Rodica PSD DA
37. Năstase Adrian PSD DA
38. Nechita Aurel PSD DA
39. Nedelcu Gabriela PSD DA
40. Nica Dan PSD DA
41. Nicolicea Eugen PSD DA
42. Nosa Iuliu PSD DA
43. Podgorean Radu PSD DA
44. Pop Claudiu Adrian PSD DA
45. Pușcaș Vasile PSD DA
46. Rusu Liviu Alin PSD DA
47. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
48. Sanda Victor PSD DA
49. Săniuță Marian-Florian PSD DA
50. Sirețeanu Mihail PSD DA
51. Soporan Vasile Filip PSD DA
52. Stan Ioan PSD DA
53. Stan Ion PSD DA
54. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
55. Știucă Alecsandru PSD DA
56. Tămagă Constantin PSD DA
57. Tănăsescu Tudor PSD DA
58. Timar Liviu PSD DA
59. Toma Florentina Marilena PSD DA
60. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
61. Vasile Aurelia PSD DA
62. Voicu Cătălin PSD DA
63. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
64. Voinea Florea PSD DA
1. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
2. Alui-Gheorghe Adrian PNL DA
3. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
4. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL DA
5. Cristea Ioan PNL DA
6. Dragomir Gheorghe PNL DA
7. Faina Constantin PNL DA
8. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
9. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
10. Gerea Andrei Dominic PNL DA
11. Ghișe Ioan PNL DA
12. Hellvig Eduard Raul PNL DA
13. Manta Pantelimon PNL DA
14. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
15. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
16. Nicolae Alexandri PNL DA
17. Plăiașu Gabriel PNL DA
18. Popa Nicolae PNL DA
19. Puchianu Ioan Dumitru PNL DA
20. Pușcă Mircea Valer PNL DA
21. Strungă Emil PNL DA
22. Toma Horia-Victor PNL DA
23. Turc Ioan PNL DA
24. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
25. Ujeniuc Dragoș PNL DA
1. Avram Dumitru PRM DA
2. Baban Ștefan PRM DA
3. Buciu Angela PRM DA
4. Diaconescu Marin PRM DA
5. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
6. Furo Iuliu Ioan PRM DA
7. Ifrim Mircea PRM DA
8. Magheru Paul PRM DA
9. Merce Ilie PRM DA
10. Moisoiu Adrian PRM DA
11. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
12. Rus Ioan Aurel PRM DA
13. Sasu Ion PRM DA
14. Stănescu Cristian PRM DA
15. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
1. Albu Gheorghe PD-L DA
2. Amarie Constantin PD-L DA
3. Barbu Gheorghe PD-L DA
4. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
5. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
6. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
7. Boureanu Cristian Alexandru PD-L DA
8. Brînză William Gabriel PD-L DA
9. Buda Daniel PD-L DA
10. Bușoi Diana Maria PD-L DA
11. Canacheu Costică PD-L DA
12. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
13. Fuia Stelian PD-L DA
14. Hoinaru Marian PD-L DA
15. Igaș Traian Constantin PD-L DA
16. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
17. Ionescu Daniel PD-L DA
18. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
19. Lificiu Petru PD-L DA
20. Liga Dănuț PD-L DA
21. Mocanu Alexandru PD-L DA
22. Momanu Corneliu PD-L DA
23. Oancea Viorel PD-L DA
24. Paveliu Marian Sorin PD-L DA
25. Petrea Constantin PD-L DA
26. Piteiu Marcel Adrian PD-L DA
27. Popescu Corneliu PD-L DA
28. Preda Cezar-Florin PD-L DA
29. Rădulescu Cristian PD-L DA
30. Rogin Marius PD-L DA
31. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
32. Rusu Valentin PD-L DA
33. Sandu Gabriel PD-L DA
34. Stoica Ion PD-L DA
35. Străchinaru Petre PD-L DA
36. Tabără Valeriu PD-L DA
37. Vasil Mihaela Adriana PD-L DA
38. Vladu Iulian PD-L DA
39. Zaharia Claudius Mihail PD-L DA
1. Bónis István UDMR DA
2. Erdei Dolóczki István UDMR DA
3. Kelemen Hunor UDMR DA
4. Kerekes Károly UDMR DA
5. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
6. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
7. Lakatos Petru UDMR DA
8. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
9. Máté András-Levente UDMR DA
10. Seres Dénes UDMR DA
11. Sóki Béla UDMR DA
12. Szekely Levente Csaba UDMR DA
13. Varga Attila UDMR DA
1. Andon Sergiu PC DA
2. Ardelean Lia PC DA
3. Ciontu Corneliu PC DA
4. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
5. Eserghep Gelil PC DA
6. Florea Damian PC DA
7. Mircea Costache PC DA
8. Popescu Ionica Constanța PC DA
9. Pupeză Viorel PC DA
10. Țundrea Ioan PC DA
1. Amet Aledin Minoritati DA
2. Buciuta Ștefan Minoritati DA
3. Dumitrescu Liana Minoritati DA
4. Firczak Gheorghe Minoritati DA
5. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
6. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
7. Ignat Miron Minoritati DA
8. Longher Ghervazen Minoritati DA
9. Manolescu Oana Minoritati DA
10. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
11. Mircovici Niculae Minoritati DA
12. Radan Mihai Minoritati DA
13. Vainer Aurel Minoritati DA
14. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
1. Becșenescu Dumitru - DA
2. Cocrea Olguța - DA
3. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
4. Nistoran Dorin-Liviu - DA
5. Ovidenie Costel - DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 iunie 2019, 16:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro