Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.10.2008 > 13:06
Miercuri, 8 octombrie 2008, ora 13:06

Subiect vot: Vot final
PL 184/2008 pentru modificarea și completarea Ordonanței Guvernului nr.99/2000 privind comercializarea produselor și serviciilor de piață, republicată
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:185 64 25 15 39 13 10 14 5
- voturi pentru (DA):185 64 25 15 39 13 10 14 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Alui-Gheorghe Adrian PNL DA
5. Amarie Constantin PD-L DA
6. Amet Aledin Minoritati DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andon Sergiu PC DA
9. Andronescu Ecaterina PSD DA
10. Ardelean Lia PC DA
11. Avram Dumitru PRM DA
12. Baban Ștefan PRM DA
13. Barbu Gheorghe PD-L DA
14. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
15. Bădălău Niculae PSD DA
16. Băluț Lucian PSD DA
17. Becșenescu Dumitru - DA
18. Bejinariu Eugen PSD DA
19. Bivolaru Ioan PSD DA
20. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
21. Bleotu Vasile PSD DA
22. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
23. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
24. Bónis István UDMR DA
25. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
26. Boureanu Cristian Alexandru PD-L DA
27. Brînzan Ovidiu PSD DA
28. Brînză William Gabriel PD-L DA
29. Buciu Angela PRM DA
30. Buciuta Ștefan Minoritati DA
31. Buda Daniel PD-L DA
32. Burnei Ion PSD DA
33. Bușoi Diana Maria PD-L DA
34. Canacheu Costică PD-L DA
35. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
36. Călin Ion PSD DA
37. Chiș Filonaș PSD DA
38. Cindrea Ioan PSD DA
39. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL DA
40. Ciontu Corneliu PC DA
41. Cocrea Olguța - DA
42. Cristea Ioan PNL DA
43. Cutean Vasile Emilian PSD DA
44. Diaconescu Marin PRM DA
45. Diaconescu Renică PSD DA
46. Dorneanu Valer PSD DA
47. Dragomir Gheorghe PNL DA
48. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
49. Dumitrescu Liana Minoritati DA
50. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
51. Dumitriu Mihai PSD DA
52. Dumitru Ion PSD DA
53. Dușa Mircea PSD DA
54. Ehling Elena PSD DA
55. Erdei Dolóczki István UDMR DA
56. Eserghep Gelil PC DA
57. Faina Constantin PNL DA
58. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
59. Firczak Gheorghe Minoritati DA
60. Florea Damian PC DA
61. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
62. Fuia Stelian PD-L DA
63. Furo Iuliu Ioan PRM DA
64. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
65. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
66. Georgescu Filip PSD DA
67. Gerea Andrei Dominic PNL DA
68. Ghișe Ioan PNL DA
69. Gubandru Aurel PSD DA
70. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
71. Hellvig Eduard Raul PNL DA
72. Hoinaru Marian PD-L DA
73. Iancu Iulian PSD DA
74. Ifrim Mircea PRM DA
75. Igaș Traian Constantin PD-L DA
76. Ignat Miron Minoritati DA
77. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
78. Ionescu Daniel PD-L DA
79. Iordache Florin PSD DA
80. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
81. Jipa Florina Ruxandra PSD DA
82. Kelemen Hunor UDMR DA
83. Kerekes Károly UDMR DA
84. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
85. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
86. Lakatos Petru UDMR DA
87. Lificiu Petru PD-L DA
88. Liga Dănuț PD-L DA
89. Longher Ghervazen Minoritati DA
90. Magheru Paul PRM DA
91. Manolescu Oana Minoritati DA
92. Manta Pantelimon PNL DA
93. Marin Constantin PSD DA
94. Martin Eduard-Stelian PSD DA
95. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
96. Máté András-Levente UDMR DA
97. Matei Cătălin Lucian PSD DA
98. Mazăre Alexandru PSD DA
99. Merce Ilie PRM DA
100. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
101. Mihalache Sorin Dan PSD DA
102. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
103. Mircea Costache PC DA
104. Mircovici Niculae Minoritati DA
105. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
106. Mocanu Alexandru PD-L DA
107. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
108. Moisoiu Adrian PRM DA
109. Moldovan Emil Radu PSD DA
110. Momanu Corneliu PD-L DA
111. Munteanu Ioan PSD DA
112. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
113. Nassar Rodica PSD DA
114. Năstase Adrian PSD DA
115. Nechita Aurel PSD DA
116. Nedelcu Gabriela PSD DA
117. Nica Dan PSD DA
118. Nicolae Alexandri PNL DA
119. Nicolicea Eugen PSD DA
120. Nistoran Dorin-Liviu - DA
121. Nosa Iuliu PSD DA
122. Oancea Viorel PD-L DA
123. Ovidenie Costel - DA
124. Paveliu Marian Sorin PD-L DA
125. Petrea Constantin PD-L DA
126. Piteiu Marcel Adrian PD-L DA
127. Plăiașu Gabriel PNL DA
128. Podgorean Radu PSD DA
129. Pop Claudiu Adrian PSD DA
130. Popa Nicolae PNL DA
131. Popescu Corneliu PD-L DA
132. Popescu Ionica Constanța PC DA
133. Preda Cezar-Florin PD-L DA
134. Puchianu Ioan Dumitru PNL DA
135. Pupeză Viorel PC DA
136. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
137. Pușcaș Vasile PSD DA
138. Pușcă Mircea Valer PNL DA
139. Radan Mihai Minoritati DA
140. Rădulescu Cristian PD-L DA
141. Rogin Marius PD-L DA
142. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
143. Rus Ioan Aurel PRM DA
144. Rusu Liviu Alin PSD DA
145. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
146. Rusu Valentin PD-L DA
147. Sanda Victor PSD DA
148. Sandu Gabriel PD-L DA
149. Sasu Ion PRM DA
150. Săniuță Marian-Florian PSD DA
151. Seres Dénes UDMR DA
152. Sirețeanu Mihail PSD DA
153. Sóki Béla UDMR DA
154. Soporan Vasile Filip PSD DA
155. Stan Ioan PSD DA
156. Stan Ion PSD DA
157. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
158. Stănescu Cristian PRM DA
159. Stoica Ion PD-L DA
160. Străchinaru Petre PD-L DA
161. Strungă Emil PNL DA
162. Szekely Levente Csaba UDMR DA
163. Știucă Alecsandru PSD DA
164. Tabără Valeriu PD-L DA
165. Tămagă Constantin PSD DA
166. Tănăsescu Tudor PSD DA
167. Timar Liviu PSD DA
168. Toma Florentina Marilena PSD DA
169. Toma Horia-Victor PNL DA
170. Turc Ioan PNL DA
171. Țundrea Ioan PC DA
172. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
173. Ujeniuc Dragoș PNL DA
174. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
175. Vainer Aurel Minoritati DA
176. Varga Attila UDMR DA
177. Vasil Mihaela Adriana PD-L DA
178. Vasile Aurelia PSD DA
179. Vladu Iulian PD-L DA
180. Voicu Cătălin PSD DA
181. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
182. Voinea Florea PSD DA
183. Zaharia Claudius Mihail PD-L DA
184. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
185. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA