Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.10.2012 > 15:30 Versiunea pentru printare
Marți, 30 octombrie 2012, ora 15:30

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Prog. Independenti Neafil.
- prezenți:111 2 50 28 11 13 6 - 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Blaga Iosif Veniamin PD-L
2. Spînu Teodor-Marius PD-L
1. Ana Gheorghe PSD
2. Antochi Gheorghe PSD
3. Bănicioiu Nicolae PSD
4. Bejinariu Eugen PSD
5. Boabeș Dumitru PSD
6. Călin Ion PSD
7. Chiriță Dumitru PSD
8. Ciobanu Gheorghe PSD
9. Ciocan Gheorghe PSD
10. Covaci Dorel PSD
11. Cristea Victor PSD
12. Croitoru Cătălin PSD
13. Dolineaschi Andrei PSD
14. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
15. Drăghici Sonia-Maria PSD
16. Dumitrache Ileana Cristina PSD
17. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD
18. Dumitru Ion PSD
19. Ghiveciu Marian PSD
20. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
21. Grama Horia PSD
22. Iancu Iulian PSD
23. Itu Cornel PSD
24. Luca Ciprian-Florin PSD
25. Macaleți Costică PSD
26. Manda Iulian Claudiu PSD
27. Marinescu Antonella PSD
28. Martin Eduard-Stelian PSD
29. Mitrea Manuela PSD
30. Munteanu Ioan PSD
31. Nassar Rodica PSD
32. Neacșu Marian PSD
33. Nica Nicolae-Ciprian PSD
34. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
35. Nistor Laurențiu PSD
36. Nosa Iuliu PSD
37. Panțîru Tudor PSD
38. Pop Georgian PSD
39. Popa Florian PSD
40. Rățoi Neculai PSD
41. Rizea Cristian PSD
42. Roman Ioan Sorin PSD
43. Roșca Lucreția PSD
44. Sava Andrei-Valentin PSD
45. Socaciu Victor PSD
46. Solomon Adrian PSD
47. Stragea Sorin Constantin PSD
48. Ștefan Viorel PSD
49. Tătaru Florin-Cristian PSD
50. Vlădoiu Aurel PSD
1. Almăjanu Marin PNL
2. Berci Vasile PNL
3. Bordeianu Dan PNL
4. Budurescu Daniel-Stamate PNL
5. Buican Cristian PNL
6. Câmpeanu Mariana PNL
7. Ciucă Liviu-Bogdan PNL
8. Cristian Horia PNL
9. Donțu Mihai-Aurel PNL
10. Dragomir Gheorghe PNL
11. Dumitrică George Ionuț PNL
12. Dumitru Georgică PNL
13. Fenechiu Relu PNL
14. Gabor Gheorghe PNL
15. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
16. Gerea Andrei Dominic PNL
17. Hogea Gheorghe PNL
18. Horj Pavel PNL
19. Irimescu Mircea PNL
20. Motreanu Dan-Ștefan PNL
21. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
22. Pardău Dumitru PNL
23. Popa Octavian-Marius PNL
24. Săpunaru Nini PNL
25. Scutaru Adrian George PNL
26. Stroe Ionuț-Marian PNL
27. Stroe Radu PNL
28. Voicu Mihai Alexandru PNL
1. Béres Ștefan Vasile UDMR
2. Borbély László UDMR
3. Erdei Dolóczki István UDMR
4. Farkas Anna-Lili UDMR
5. Korodi Attila UDMR
6. Kötő Iosif UDMR
7. Máté András-Levente UDMR
8. Pál Árpád UDMR
9. Petö Csilla-Mária UDMR
10. Seres Dénes UDMR
11. Varga Attila UDMR
1. Amet Aledin Mino.
2. Ganț Ovidiu Victor Mino.
3. Grosaru Mircea Mino.
4. Ibram Iusein Mino.
5. Ignat Miron Mino.
6. Longher Ghervazen Mino.
7. Manolescu Oana Mino.
8. Merka Adrian-Miroslav Mino.
9. Mircovici Niculae Mino.
10. Pambuccian Varujan Mino.
11. Popov Dușan Mino.
12. Vainer Aurel Mino.
13. Zisopol Dragoș Gabriel Mino.
1. Barna Maria Eugenia Prog.
2. Iordache Luminița Prog.
3. Mazilu Constantin Prog.
4. Nicolicea Eugen Prog.
5. Țaga Claudiu Prog.
6. Vasile Aurelia Prog.
1. Avram Marian -

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 15 decembrie 2017, 2:41
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro