Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.10.2012 > 15:30
Marți, 30 octombrie 2012, ora 15:30

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Prog. Independenti Neafil.
- prezenți:111 2 50 28 11 13 6 - 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Almăjanu Marin PNL
2. Amet Aledin Mino.
3. Ana Gheorghe PSD
4. Antochi Gheorghe PSD
5. Avram Marian -
6. Barna Maria Eugenia Prog.
7. Bănicioiu Nicolae PSD
8. Bejinariu Eugen PSD
9. Berci Vasile PNL
10. Béres Ștefan Vasile UDMR
11. Blaga Iosif Veniamin PD-L
12. Boabeș Dumitru PSD
13. Borbély László UDMR
14. Bordeianu Dan PNL
15. Budurescu Daniel-Stamate PNL
16. Buican Cristian PNL
17. Călin Ion PSD
18. Câmpeanu Mariana PNL
19. Chiriță Dumitru PSD
20. Ciobanu Gheorghe PSD
21. Ciocan Gheorghe PSD
22. Ciucă Liviu-Bogdan PNL
23. Covaci Dorel PSD
24. Cristea Victor PSD
25. Cristian Horia PNL
26. Croitoru Cătălin PSD
27. Dolineaschi Andrei PSD
28. Donțu Mihai-Aurel PNL
29. Dragomir Gheorghe PNL
30. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
31. Drăghici Sonia-Maria PSD
32. Dumitrache Ileana Cristina PSD
33. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD
34. Dumitrică George Ionuț PNL
35. Dumitru Georgică PNL
36. Dumitru Ion PSD
37. Erdei Dolóczki István UDMR
38. Farkas Anna-Lili UDMR
39. Fenechiu Relu PNL
40. Gabor Gheorghe PNL
41. Ganț Ovidiu Victor Mino.
42. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
43. Gerea Andrei Dominic PNL
44. Ghiveciu Marian PSD
45. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
46. Grama Horia PSD
47. Grosaru Mircea Mino.
48. Hogea Gheorghe PNL
49. Horj Pavel PNL
50. Iancu Iulian PSD
51. Ibram Iusein Mino.
52. Ignat Miron Mino.
53. Iordache Luminița Prog.
54. Irimescu Mircea PNL
55. Itu Cornel PSD
56. Korodi Attila UDMR
57. Kötő Iosif UDMR
58. Longher Ghervazen Mino.
59. Luca Ciprian-Florin PSD
60. Macaleți Costică PSD
61. Manda Iulian Claudiu PSD
62. Manolescu Oana Mino.
63. Marinescu Antonella PSD
64. Martin Eduard-Stelian PSD
65. Máté András-Levente UDMR
66. Mazilu Constantin Prog.
67. Merka Adrian-Miroslav Mino.
68. Mircovici Niculae Mino.
69. Mitrea Manuela PSD
70. Motreanu Dan-Ștefan PNL
71. Munteanu Ioan PSD
72. Nassar Rodica PSD
73. Neacșu Marian PSD
74. Nica Nicolae-Ciprian PSD
75. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
76. Nicolicea Eugen Prog.
77. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
78. Nistor Laurențiu PSD
79. Nosa Iuliu PSD
80. Pál Árpád UDMR
81. Pambuccian Varujan Mino.
82. Panțîru Tudor PSD
83. Pardău Dumitru PNL
84. Petö Csilla-Mária UDMR
85. Pop Georgian PSD
86. Popa Florian PSD
87. Popa Octavian-Marius PNL
88. Popov Dușan Mino.
89. Rățoi Neculai PSD
90. Rizea Cristian PSD
91. Roman Ioan Sorin PSD
92. Roșca Lucreția PSD
93. Sava Andrei-Valentin PSD
94. Săpunaru Nini PNL
95. Scutaru Adrian George PNL
96. Seres Dénes UDMR
97. Socaciu Victor PSD
98. Solomon Adrian PSD
99. Spînu Teodor-Marius PD-L
100. Stragea Sorin Constantin PSD
101. Stroe Ionuț-Marian PNL
102. Stroe Radu PNL
103. Ștefan Viorel PSD
104. Tătaru Florin-Cristian PSD
105. Țaga Claudiu Prog.
106. Vainer Aurel Mino.
107. Varga Attila UDMR
108. Vasile Aurelia Prog.
109. Vlădoiu Aurel PSD
110. Voicu Mihai Alexandru PNL
111. Zisopol Dragoș Gabriel Mino.