Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Senatul > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Membri Doru Laurian Bădulescu Bădulescu Doru Laurian PDSR  
2.   Emilian Brânzan Brânzan Emilian PNL 07.09.2000
3.   Viorel Cataramă Cataramă Viorel neafiliat  
4.   Doandeș Petra PDSR 07.09.2000
5.   Doru Gaita Gaita Doru PDSR  
6.   Vicentiu Găvănescu Găvănescu Vicentiu neafiliat  
7.   Teodor Hăucă Hăucă Teodor PD  
8.   Cazimir Benedict Ionescu Ionescu Cazimir Benedict neafiliat 25.02.1997
9.   Ioan Moisin Moisin Ioan PNȚCD 19.12.1996
10.   Pop Ioan-Sabin PD 16.11.1998
11.   Florea Preda Preda Florea PRM  
12.   Valentin Zoltán Puskás Puskás Valentin Zoltán UDMR  
13.   Nicolae Sersea Sersea Nicolae PDSR 07.09.2000
14.   Ulm Nicolae Spineanu Spineanu Ulm Nicolae PNȚCD 17.02.1998
15.   Vasile Ungureanu Ungureanu Vasile PNL 16.12.1996

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Marcu Burtea Burtea Marcu PDSR   28.06.2000
2. Florin Buruiană Buruiană Florin neafiliat   19.12.1996
3. Aurel Liviu Ciupe Ciupe Aurel Liviu PD   01.06.1998
4. Corneliu Dorin Gavaliugov Gavaliugov Corneliu Dorin PD 08.09.1998 16.11.1998
5. Petru Juravlea Juravlea Petru neafiliat   17.02.1998

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 18 iunie 2024, 10:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro