Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Turism Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
președinte din 15 dec. 2021
USR  
2. Vicepreședinți Bulai Oana-Gianina
vicepreședinte din 15 dec. 2021
PSD  
3.   Năcuță Sorin
vicepreședinte din 22 feb. 2022
PNL 15.12.2021
4.   Oteșanu Daniela
vicepreședinte din 22 feb. 2022
PSD  
5.   Varga Glad-Aurel
vicepreședinte din 15 dec. 2021
PNL 15.12.2021
6. Secretari Miklós Zoltán
secretar din 22 feb. 2022
UDMR  
7.   Mircea Florin
secretar din 15 dec. 2021
PSD  
8.   Vecerdi Cristina-Agnes
secretar din 19 oct. 2022
PNL 02.03.2022
9. Membri Alexe Florin-Alexandru PNL 15.12.2021
10.   Axinia Adrian-George AUR 27.04.2022
11.   Băltărețu Viorel USR  
12.   Făgărășian Valentin-Ilie PNL 02.03.2022
13.   Hangan Pollyanna-Hanellore USR  
14.   Hărătău Elena PNL 08.06.2022
15.   Kelemen Attila UDMR  
16.   Longher Ghervazen Minoritati  
17.   Lungoci Dumitru-Lucian PSD  
18.   Neagu Denisa-Elena USR 02.03.2022
19.   Stoica Elena PSD 22.02.2022

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Burduja Sebastian-Ioan PNL 15.12.2021 08.06.2022
2. Simion George-Nicolae AUR 21.12.2021 27.04.2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 1 februarie 2023, 0:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro