Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Învățământ Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Păun-Ion Otiman Otiman Păun-Ion PNL  
2. Vicepreședinți Ioan Nicolaescu Nicolaescu Ioan
vicepreședinte din 25 sep. 2003
PSD  
3. Secretari Vasile Cautiș Cautiș Vasile
secretar din 13 sep. 2004
PSD 06.09.2004
4. Membri Victor Andrei Andrei Victor PRM 06.09.2004
5.   Avram Filipaș Filipaș Avram neafiliat  
6.   Cornel Filipescu Filipescu Cornel PD  
7.   Eugeniu Constantin Florescu Florescu Eugeniu Constantin PRM 06.09.2004
8.   Gheorghe Hoha Hoha Gheorghe PSD 02.12.2003
9.   Csaba Sógor Sógor Csaba UDMR  
10.   Mihai Ungheanu Ungheanu Mihai PRM  
11.   Ion Vela Vela Ion neafiliat 06.09.2001

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți George Mihail Pruteanu Pruteanu George Mihail neafiliat 25.09.2003
2. Secretari Gheorghe Bunduc Bunduc Gheorghe PRM  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Angela-Mihaela Bălan Bălan Angela-Mihaela PRM   02.12.2003
2. Gheorghe Bunduc Bunduc Gheorghe PRM   28.06.2004
3. Maria-Antoaneta Dobrescu Dobrescu Maria-Antoaneta PSD   06.09.2001
4. Gheorghe Hoha Hoha Gheorghe PSD   07.04.2003
5. Teodor Maghiar Maghiar Teodor PSD 03.04.2003 29.06.2004
6. George Mihail Pruteanu Pruteanu George Mihail neafiliat   06.09.2004

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 6 decembrie 2022, 20:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro