Delegația permanentă a Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a Procesului de Cooperare din Europa de Sud-Est

Luminița-Pachel Adam Ben-Oni Ardelean Gabriela-Maria Podașcă Nicolae-Vlad Popa
Luminița-Pachel Adam
deputat UNPR
membru
Ben-Oni Ardelean
senator PNL
membru
Gabriela-Maria Podașcă
deputat PSD
membru
Nicolae-Vlad Popa
senator PNL
membru
din 16 iun. 2015
Mircea Dolha Vasile-Cătălin Drăgușanu Ionuț-Cristian Săvoiu Vasile-Daniel Suciu
Mircea Dolha
deputat PNL
supleant
Vasile-Cătălin Drăgușanu
deputat PNL
supleant
Ionuț-Cristian Săvoiu
deputat PSD
supleant
Vasile-Daniel Suciu
deputat PSD
supleant

Fosti membri

Anca-Daniela Boagiu Toni Greblă Gabriel Mutu
Anca-Daniela Boagiu
senator PNL
până în 16 iun. 2015
Toni Greblă
senator
până în 18 dec. 2013
Gabriel Mutu
senator PSD
din 1 apr. 2014
până în 22 iun. 2016

Fosti membri supleanti

Csaba Pataki
Csaba Pataki
senator UDMR
până în 1 iul. 2016