Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2020-prezent > Camera Deputaților > Grupuri > USR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România

 Functia Nume si prenume
1. Lider Moșteanu Liviu-Ionuț
2. Vicelideri Băltărețu Viorel
din 1 feb. 2022
3.   Buzoianu Diana-Anda
din 1 sep. 2021
4.   Dehelean Silviu
5.   Hangan Pollyanna-Hanellore
din 1 feb. 2023
6.   Ion Stelian-Cristian
din 1 feb. 2023
7.   Murariu Oana
din 1 sep. 2021
8.   Neagu Denisa-Elena
din 1 feb. 2023
9.   Prună Cristina-Mădălina
din 1 feb. 2022
10.   Rodeanu Bogdan-Ionel
11.   Seidler Cristian-Gabriel
12.   Ungureanu Emanuel-Dumitru
din 1 feb. 2021
13. Secretari Lőrincz Ștefan-Iulian
14. Membri Apostol Alin-Gabriel
15.   Badea Mihai-Alexandru
16.   Barna Ilie Dan
17.   Berescu Monica-Elena
18.   Blaga Daniel-Codruț
19.   Botez Mihai-Cătălin
20.   Bulai Iulian
21.   Chichirău Cosette-Paula
22.   Ciornei Radu Tudor
23.   Cristian Brian
24.   Drancă Andrei-Iulian
25.   Drulă Cătălin
26.   Fălcoi Nicu
27.   Giurgiu Adrian
28.   Havârneanu Filip
29.   Ilie Victor
30.   Lazăr Ion-Marian
31.   Lazăr Teodor
32.   Miftode Marius-Andrei
33.   Miruță Radu-Dinel
34.   Molnar Radu-Iulian
35.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
36.   Panait Radu
37.   Pop Rareș Tudor
38.   Stoica Diana
39.   Terente Eugen
40.   Todosiu Beniamin
41.   Țoiu Oana-Silvia
42.   Wiener Adrian

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Vicelideri Bulai Iulian
până în 1 feb. 2022
2.   Cambera Oana-Alexandra
până în 1 sep. 2021
3.   Ichim Cristian-Paul
din 1 feb. 2022 - până în 27 iun. 2022
4.   Lupu Andrei-Răzvan
până în 1 sep. 2021
5.   Stoica Diana
până în 1 feb. 2022
6.   Teniță Dragoș-Cătălin
până în 1 feb. 2022
7. Secretari Toda Daniel-Liviu
din 1 feb. 2022 - până în 27 iun. 2022

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Benga Tudor - Vlad Fără adez. 27 iun. 2022
2. Cambera Oana-Alexandra Fără adez. 27 iun. 2022
3. Gheba Daniel-Sorin Fără adez. 1 feb. 2023
4. Ichim Cristian-Paul Fără adez. 27 iun. 2022
5. Lupu Andrei-Răzvan USR 7 iun. 2022
6. Özmen Oana-Marciana PNL 7 iun. 2022
7. Polițeanu Mihai-Laurențiu Fără adez. 31 oct. 2022
8. Prunean Alin-Costel Fără adez. 21 iun. 2022
9. Rizea Cristina Camelia Fără adez. 20 iun. 2022
10. Sas Lóránt-Zoltan Fără adez. 22 iun. 2022
11. Teniță Dragoș-Cătălin Fără adez. 1 sep. 2022
12. Toda Daniel-Liviu Fără adez. 27 iun. 2022
13. Tulbure Simina-Geanina-Daniela Fără adez. 6 sep. 2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 6 februarie 2023, 1:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro