Curriculum Vitae
Parliamentary activity
2004-2008 (dep.)
2000-2004 (dep.)
legislative initiatives
mediation committees
speaches
1996-2000 (dep.)
1992-1996 (dep.)
 
You are here: Home page > Legislature 2000-2004 > Chamber of Deputies > Ferenc Asztalos > Legislative proposals Versiunea pentru printare

ASZTALOS Ferenc
Legislative proposals initiated in legislature 2000-2004

No. Recording no. Title Status
Ch.of Deputies Senate
1. 205/16.04.2002 L326/2002 Propunere legislativa privind modificarea si completarea Legii nr.461/2001 privind exercitarea profesiunii de asistent medical, infiintarea, organizarea si functionarea Ordinului Asistentilor Medicali din Romania. Lege 496/2002
2. 218/13.03.2003 L372/2003 Propunere legislativa pentru completarea art.50 lit.e din Codul Muncii Lege 480/2003
3. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativa de revizuire a Constitutiei Romaniei Lege 429/2003
4. 253/27.03.2003 L204/2003 Propunere legislativa de modificare si completare a Legii nr.84/1995, republicata, cu modificarile si completarile ulterioare Lege 268/2003
5. 335/21.05.2003   Propunere legislativa privind infiintarea comunei Porumbenii, judetul Harghita, prin reorganizarea comunei Mugeni respinsa
definitiv
6. 419/25.06.2003 L481/2004 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii educatiei fizice si sportului nr.69/2000 Lege 472/2004
7. 697/05.11.2003 L9/2004 Propunere legislativa privind modificarea si completarea Legii Nr.46 din 5 iunie 1996 privind pregatirea populatiei pentru aparare respinsa
definitiv

Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania friday, 12 april 2024, 17:51
Telephone: +40213160300, +40214141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro