Curriculum Vitae
Parliamentary activity
2012-2016 (dep.)
2008-2012 (sen.)
2004-2008 (dep.)
legislative initiatives
questions & interpellations
speaches
voting records
2000-2004 (dep.)
 
You are here: Home page > Legislature 2004-2008 > Chamber of Deputies > Mihai Stănișoară > Q & I Versiunea pentru printare

Mihai STĂNIȘOARĂ
Questions & interpellations in legislature 2004-2008

  1. Question no.14A/15-02-2005
    Referitor la stadiul aplicării Legii 15/2003 privind sprijinul acordat tinerilor pentru construirea unei locuințe.

  2. Interpellation no.23B/22-02-2005
    Referitor la starea de degradare a maternității din Drobeta Turnu Severin și situația deosebit de gravă din sistemul public de sănătate din jud.Mehedinți.

  3. Question no.50A/08-03-2005
    Criza medicamentelor compensate.

  4. Question no.391A/21-06-2005
    Eliberarea medicamentelor gratuite.

  5. Question no.392A/21-06-2005
    Intrarea în vigoare a Acordului dintre România și Spania privind recunoașterea reciprocă a permiselor de conducere auto ale cetățenilor români și spanioli în scopul preschimbării, semnat la București la 1 septembrie 2004.

Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania wednesday, 22 may 2024, 14:13
Telephone: +40213160300, +40214141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro