Curriculum Vitae
Parliamentary activity
2004-2008 (dep.)
legislative initiatives
questions & interpellations
motions
speaches
voting records
 
You are here: Home page > Legislature 2004-2008 > Chamber of Deputies > Dorin-Liviu Nistoran > Legislative proposals Versiunea pentru printare

Dorin-Liviu NISTORAN
Legislative proposals initiated in legislature 2004-2008

No. Recording no. Title Status
Ch.of Deputies Senate
1. 42/06.02.2006 L273/2006 Propunere legislativa privind reinfiintarea comunei Crivat, judetul Calarasi Lege 239/2006
2. 170/15.03.2006 L640/2005 Proiect de Lege privind infiintarea centrelor de informare si consultanta pentru tineri Lege 333/2006
3. 171/15.03.2006 L639/2005 Propunere legislativa "Legea Tinerilor" respinsa
definitiv
4. 192/22.03.2006 L641/2005 Proiect de Lege privind sprijinul acordat investitorilor pentru construirea caminelor studentesti private Lege 201/2006
5. 392/26.09.2005 L625/2005 Propunere legislativa privind modificarea art.10, alin.(1) literele a) si b) din Legea nr.128 din 12 iulie 1997 privind Statutul personalului didactic respinsa
definitiv
6. 453/10.05.2006 L301/2006 Propunere legislativa "Legea Fondului National pentru Tineri" respinsa
definitiv
7. BP706/09.09.2008 B450/18.09.2008 Propunere legislativa cu privire la activitatile de lansare si operare a obiectelor spatiale la Senat

Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania thursday, 8 december 2022, 14:09
Telephone: +40213160300, +40214141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro