Activitate parlamentară
1990-1992 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1990-1992 > Adunarea Deputaților > Marius Mihălăchioiu Versiunea pentru printare

Marius MIHĂLĂCHIOIU
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1990-1992

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.16 DÂMBOVIȚA
data validarii: 18 iunie 1990
data încetarii mandatului: 21 aprilie 1992 - demisie - HCD nr.23/1992
înlocuit de: Dumitru Badea

Formatiunea politica:
 
FSN-Frontul Salvării Naționale 

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Frontului Salvării Naționale 

Comisii permanente
Comisia pentru industrie și servicii
Comisia pentru cercetarea abuzurilor și pentru petiții

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Argentina - până în apr. 1992
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Elenă - până în apr. 1992
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Islamică Iran - până în apr. 1992

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 30 noiembrie 2022, 2:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro